Powiat kościerski wśród liderów inwestycji drogowych

  • 28.08.2019, 12:04
  • Redakcja
Powiat kościerski wśród liderów inwestycji drogowych
Powiat Kościerski można już oficjalnie nazwać jednym z liderów inwestycji drogowych. W poniedziałek pomiędzy Starostą Alicją Żurawską a Wojewodą Pomorskim Dariuszem Drelichem doszło do podpisania umowy dzięki której pozyskano kwotę w wysokości ponad 8 mln złotych. Środki te pozwolą na sfinalizowanie remontów drogowych prowadzonych na terenie powiatu, czyli drogi Wielki Klincz - Nowa Kiszewa oraz dróg zniszczonych przez nawałnic w 2017 roku.

Pomimo tego, że od wyborów nie minął jeszcze nawet rok, Alicja Żurawska zapowiada, że to nie koniec planowanych remontów dróg na terenie powiatu, co może wprowadzić w kompleksy inne jednostki samorządowe.

 

 Dlaczego? 

 

Ponieważ z wieloletnich obserwacji  naszych i pewnie  państwa też można wywnioskować, że najwięcej pieniędzy na inwestycję wydaje się w ostatnim roku urzędowania, aby przypodobać się wyborcom. 

 

Być może takie zarządzanie środkami publicznymi wyznaczy nowe trendy w pracy samorządów, gdyż nie jest ono ukierunkowane na sukces polityczny, a dobro społeczne. 


 

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

klakierzyżurawskiej
klakierzyżurawskiej 02.09.2019, 11:25
Przestańcie w końcu uprawiać tę śmieszną i żenującą propagandę rzekomych sukcesów Pani Żurawskiej. Żadnych wybitnych cech ani umiejętności czy intelektu sobą nie reprezentuje. Korzysta tylko z okazji, jakie dają rządowe pieniądze na inwestycje drogowe i tyle.
Grześ
Grześ 02.09.2019, 17:01
Darek przestań proszę... bo przypomnimy wszystkim co masz na sumieniu... a będzie to bardzo długi elaborat :)
Alojzy Borzyszkowski
Alojzy Borzyszkowski 02.09.2019, 22:47
To nie Darek. To nie jego styl pisania. Nie widzę tam żadnego błędu, tak więc to nie on.
dumny mieszkaniec powiatu
dumny mieszkaniec powiatu 29.08.2019, 17:24
Za takie wyniki, ja jako mieszkaniec powiatu domagam się podwyżki uposażenia dla starosty. Myślę, że w tej sytuacji powinno to być jakieś 27 tys. zł brutto. Czyli tyle ile zarabia dobry manager w korporacji, banku czy dużej firmie. Panie Modrzejewski proszę zwołać sesję i poddać pod głosowanie odpowiednią uchwałę.
Przychylny
Przychylny 29.08.2019, 17:58
Pani Starosto proszę uważać na takie prowokacje jak ten powyższy komentarz.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 29.08.2019, 08:25
Łał zróbcie jeszcze ul Przemysłowa w Kościerzynie, Jeziorna poprawcie.
Nowokarczmianin
Nowokarczmianin 28.08.2019, 16:52
Całujcie stopy, a niektórzy tylko buty staroście Żurawskiej, bo takiego gospodarza nie było w historii tego samorządu.
wyborca SERCA KASZUB
wyborca SERCA KASZUB 28.08.2019, 17:41
Nie sądzę aby pani starosta oczekiwała takiego poświęcenia i takich dowodów wdzięczności ale co do osiągnięć samorządowych to się zgadzam. Pragnę zwrócić jeszcze uwagę na fakt, iż starosta nigdy w wystąpieniach medialnych nie triumfowała tylko z pokorą dziękowała wszystim zaangażowanym w sukces.
doktor
doktor 28.08.2019, 19:30
myślę, że ta Pani się marnuje w takiej prowincji i powinna startować na prezydenta naszego kraju!!! No a jak by wygrała wybory, niechaj weźmie ze sobą do Warszawy większą część rady i jedzie...
b
b 28.08.2019, 20:24
Teraz to odleciałeś. Piszesz nie na temat.
magister
magister 28.08.2019, 19:55
Znam paru pseudodoktorów -Daro to Ty?
kościerzak
kościerzak 28.08.2019, 16:10
Brawo powiat! Długo oczekiwane inwestycje.

Pozostałe