Oficjalne otwarcie nowych oddziałów przedszkolnych

  • 12.09.2019, 15:05
  • Redakcja
Oficjalne otwarcie nowych oddziałów przedszkolnych
12 września odbyło się oficjalne otwarcie nowych oddziałów wczesnoszkolnych mieszczących się w szkole podstawowej nr 6 w Kościerzynie. Na otwarcie zaproszeni zostali przedstawiciele samorządów oraz pracownicy placówek miejskich, którzy przyczynili się do powstania nowych miejsc dla przedszkolaków. Wśród nich był m.in. Burmistrz Michał Majewski oraz przedstawiciel Sejmiku Województwa Pomorskiego Dariusz Męczykowski. Odnowiona część przedszkolna zyskała nowy estetyczny i barwny wygląd, ściany zdobią bajkowe malunki przedstawiające misie co nawiązywać ma do niedźwiedzia w kościerskim herbie. Za ten odnowiony wizerunek odpowiada architekt Małgorzata Kulawczuk-Gruba. Z uśmiechniętych twarzy przedszkolaków można wywnioskować, że dobrze czują się w nowej placówce.

 

Redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

MARK
MARK 19.09.2019, 20:45
Piotr Karczewski to były wicewojewoda za premiera Marcinkiewicza, następnie wojewoda pomorskim za premiera Kaczyńskiego. Potem był doradcą Kancelarii Prezydenta Kaczyńskiego, a teraz został osobistym doradcą Prezydenta Dudy. To nie przypadek! To są fakty, które mówią, że ma poważanie u premierów i prezydentów Rzeczpospolitej Polskiej. Pisanie tekstów o jakiś fikcyjnych działaniach osób powołujących Piotra Kaczyńskiego nie świadczą najlepiej o ich autorach.
TYLKO PIOTR KARCZEWSKI MA SZANSE ZOSTAĆ POSŁEM Z POWIATU KOŚCIERSKIEGOi
Tobi
Tobi 19.09.2019, 21:42
najwięcej jest informacji o jego byłych i nieaktualnych, historycznych funkcjach. teraz chyba 9 na liście PIS Pomimo niby takiego doświadczenia i prezydenta i w ogóle tak nisko go cenią? Nie dostał jedynki tym razem? Myślę że w powiecie kościerskim dosyć już mamy takiego pseudo PISu. Gdyby był naprawdę zasłużony dla kraju i dla PISu miały co najmniej 1 na liście.
Wy
Wy 15.09.2019, 20:57
A co tu robi radny sejmiku?
A to tylko kolejne wybory przed którymi kandydaci karmią nas kiełbasą wyborczą.
Panowie i Panie aspirujący na poltyków łapy precz od samorządów gminnych i powiatowych, kłóćcie się w Warszawie i miastach wojewódzkich.
Niestety ale na listach wyborczych trudno znaleźć godnego kandydata z naszego powiatu - ja widzę samych awanturników i politycznych kombinatorów, którzy ujawniają swoje przywiązanie do ludu przed wyborami.
Antypis
Antypis 15.09.2019, 21:42
są i tacy co pod Dudę się podpinają, bo nie mają swojego pomysłu ani na politykę ani na działania
Lusi
Lusi 15.09.2019, 21:56
mnie też rozśmieszyło to doradztwo prezydenta tuż przed wyborami, a wcześniej taki doradca potrzebny nie był? Normalnie Wilkowyje się robią
Kaszeba
Kaszeba 16.09.2019, 12:06
no jo jedni jak ten Męczyk robią i działają. a Ci inni co robić nie potrafią to przed wyborami tylko doradzają
WF ista
WF ista 15.09.2019, 21:24
a ja widzę konkretną osobę i to taką której oświata nie jest obca, która wprowadziła sporo niesamowitych projektów do szkół. Moi uczniowie z nich korzystają i cała rzesza nauczycieli. Mam nadzieję że uda się w dalszym ciągu takie pomysły wprowadzać w życie i nie tylko w szkołach, ale do tego trzeba mieć pasję i chęci do działania, i właśnie dlatego mój głos oddam na Męczykowskiego a pieniaczom i karierowiczom mówię stanowcze NIE
Troll
Troll 15.09.2019, 11:03
Farma trolli kandydatów na posłów widzę działa.
orator
orator 13.09.2019, 09:52
Dwóch najlepszych mówców Województwa Pomorskiego w jednym materiale. To nie na moje zdrowie...
Z Grabówka
Z Grabówka 13.09.2019, 13:43
Przecież Darek to typowy Nikodem Dyzma. Opowiada rzeczy, o ktorych nie ma bladego pojęcia. Typowy karierowicz...
Tobi
Tobi 13.09.2019, 15:41
Jak dla mnie jedyny normalny facet z tego naszego geajdołka
myślący
myślący 15.09.2019, 20:04
im kto lepszy tym bardziej go gnoją, a ja będę na niego głosował, wolę to niż PIS w postaci takiej jak na plakatach w naszym mieście
Zenek
Zenek 14.09.2019, 08:42
Według mnie też taki swój chłop. Do tego z kompetencjami i cały czas coś robi, a nie tylko przed wyborami.
Grabówko
Grabówko 15.09.2019, 14:55
Coś czyli co ?
Przed każdymi wyborami facet przekonuje, że coś robi, tyle to robi każdy, a kandydat na posła powinien więcej i lepiej. Niech np przekona radnych i zarząd woj. do remontu drugi Przywidz - Kościerzyna .
Starostwo
Starostwo 15.09.2019, 17:12
Po co ma przekonywać że robi skoro można zobaczyć że robi. Trzeba patrzeć i widzieć m słuchać i słyszeć
szkolny
szkolny 13.09.2019, 20:28
To dopiero masz pan wysokie o sobie mniemanie !
Kończ waść wstydu oszczędź.
Takich jak pan wioskowych mędrców to na pęczki w każdej miejscowości, takich co niby wszystko wiedzą najlepiej, a w życiu mają bałagan.
Honoru za grosz bo idziesz tam gdzie możesz mieć lepiej:
Samoobrona, Platforma Obywatelska, PSL, prawie PiS i prawie Kukiz.
Daj pan spokój i zajmij się sie pan szkołą w Nowej Karczmie bo wyniki nienajlepsze.
Jowita
Jowita 14.09.2019, 02:51
On jest wiarygodnym działaczem. Tak mocno jak on propaguje sport w szkołach i zdobywa na to fundusze to nikt u nas tego nie dokonał. Wstydem jest brak działania przez polityków a on działa na wielu płaszczyznach i to skutecznie. Muszę to napisać bo dobija mnie jak się oczernia dobrego człowieka.
Tomek
Tomek 13.09.2019, 14:01
karierowicz ślizga się na pray innych, a ten Męczykowski jak dla mnie jest pracoholikiem. Cholernie dużo robi i dla szkół i dla sportu, cholernie dużo robił swego czasu dla szpitala i pomógł mu wyjść z długów, chociaż teraz jest w szpitalu nieciekawie. Karierowiczem bym go nie nazwał, ale działaczem jak najbardziej
Franc
Franc 13.09.2019, 11:15
ja tam lubię Darka słuchać,, bo co mówi to i robi, a to dla mnie akurat się liczy, że nie rzuca słów na wiatr
Ok
Ok 13.09.2019, 18:03
Facer jest ok
Rodzic
Rodzic 13.09.2019, 11:30
A ja ani słuchać ani oglądać, a jak mówi to mówi jak ma coś zrobić to też mówi.
Pat Ryk
Pat Ryk 13.09.2019, 13:04
mi jego działania się podobają, a reszta to rzecz gustu, najważniejsze, że widzę jak się chłopina stara i całkiem dobrze mu to wychodzi. Wolę takich co działają niż tych co tylko obiecują i nic nie robią
Mark
Mark 12.09.2019, 22:19
Brawo burmistrzu i p. Dyrektor. Tak dalej!

Pozostałe