Nowy łowca piratów drogowych

  • 18.09.2019, 11:21 (aktualizacja 18.09.2019, 11:28)
  • Redakcja
Nowy łowca piratów drogowych
Od niedawna szeregi kościerskiej policji zasilił nowy postrach piratów drogowych, mowa o nieoznakowanym radiowozie BMW 330i GT. Nowy samochód niemieckiej produkcji, choć na pozór wygląda niewinnie potrafi rozpędzić sie do prędkości 250km/h, a przyspiesza do „setki” w 6s. Moc jego silnika to 252 KM, napędzany jest silnikiem 2,0 Turbo, który przenosi moc na cztery koła. Dodatkowo w aucie zamontowane są dwie kamery (z tyłu i z przodu), a pomiar prędkości– czyli wyświetlana na nagraniu wartość, jest mierzona na kołach radiowozu.

 

Redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

arek
arek 20.09.2019, 21:28
policja drogowa powinna jezdzic oznakowymi samochodami a nie sama lamac przepisy
Mieszkaniec
Mieszkaniec 20.09.2019, 08:01
Pomiar mierzony na kołach radiowozu? A jak radiowóz jedzie szybciej i się zbliża? Za duże pole do nabijania mandatów ...
Fajniefajnie
Fajniefajnie 19.09.2019, 23:13
Nie popieram mojego faceta ktory jechal o 40 km za duzo I dostal za to mandat I to nie maly, ale panowie powinni sobie sami mandaty chyba wpisywac. Po calej kontroli na dlugim prostym odcinku Tak szybko znikneli z pola widzenia, ze podniecenie nowym samochodem dalej siega ponad skale
MIREK
MIREK 19.09.2019, 17:18
Zapytanie do Policji !
Gdzie jestescie jak na ul Przemyslowej wszyscy jadą pod zakaz ! Zmiana organizacji ruchu ale wszyscy maja to w.. A jak ja w koparce nie włącze koguta to zaraz mandacik !!!!!! Boje sie tam pracowac . Zamykamy 1 pas a mimo to prosto pod koparke się pchaja i to ja mam się cofac ???
Xxx
Xxx 19.09.2019, 10:50
Automat dla leniwych jest. Piekne jak kazde bmw. Wyglad zaden.💩
bmwclub.pl
bmwclub.pl 19.09.2019, 09:26
piękne auto
Xjdnsj
Xjdnsj 19.09.2019, 08:29
Automat?
Podatnik
Podatnik 19.09.2019, 06:11
Wczoraj w nowej karczmie jezdzili po kraweznikach. Przez wysepki. Wyjezdzajac z parkingu. Masakra. Jak nie potrafia jezdzic niech nie siadaja za kolko. Jakby to oni powiedzieli. Brak panowania nad pojazdem.
Michal
Michal 18.09.2019, 21:09
Dziś mnie wyprzedzali, lecieli krzyżówka, na podwójnej ciągłej, bez żadnej sygnalizacji. Ale co tam, im wolno.
Zawsze i wszedzie
Zawsze i wszedzie 18.09.2019, 21:09
Specjalnie cwaniak dały rejestrację Gka bo znając suji, to po Kartuzach sobie polataja później
Adi
Adi 18.09.2019, 20:32
Już go wszyscy znają i niebawem będzie zawsze od razu po wyjeżdzie oznaczone w Yanosiku :D
uPsik
uPsik 18.09.2019, 17:45
I tak go rozbiją.
ziomek
ziomek 18.09.2019, 17:12
Dlaczego GKA a nie GKS
moffas