Mieszkańcy pytają - Co z synchronizacją połączeń autobusowych?

  • 18.09.2019, 13:37
  • Redakcja
Mieszkańcy pytają - Co z synchronizacją połączeń autobusowych?
W komentarzach pod publikowanymi przez nas materiałami, czytelnicy zamieszczają wpisy o tematyce dotyczącej problemów związanych z ogólnie pojętym życiem miasta. Postanowiliśmy niektóre ze zgłaszanych tematów wyjaśnić. W związku z tym przekierowujemy te pytania do ludzi, którzy z racji zajmowanego stanowiska powinni potrafić na nie odpowiedzieć. W pierwszym odcinku Burmistrz Miasta Kościerzyna Michał Majewski tłumaczy dlaczego do dnia dzisiejszego nie zsynchronizowano do końca rozkładów jazdy autobusów miejskich z połączeniami kolejowymi.

 

Redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkanka
Mieszkanka 30.09.2019, 09:36
Nie od dzisiaj wiadomo, że przyjazdy i odjazdy pociągów nijak nie są zsynchronizowane. Jak przyjeżdża pociąg to autobusu już nie ma, chcesz się dostać na dworzec też nie ma opcji żeby nie czekać zbyt długo lub spóźnić się. Masakra.
Chodziaż
Chodziaż 24.09.2019, 10:30
Autobusy sa darmowe i po zatym nic wiecej!!
Rozklad jazdy jest nie zsynchronizowany z potrzebami to jedno a po drugie przystanki . Rozmieszczenie a nawet brak na ulicach osciennych (Przemyslowa) Super ze mamy darmowe autobusy ale fajnie by bylo gdyby . rozklad jazdy i przystanki odpowiadaly potrzebom mieszkanców.
Baba
Baba 20.09.2019, 15:38
Zmieniliśmy tabór ? A co to jest ?
Ewa
Ewa 20.09.2019, 17:45
To znaczy, że wymienili autobusy na nowe. Tabor to inaczej flota
Grzechu
Grzechu 20.09.2019, 15:35
Raczej są zadowoleni ..... to są czy nie są ?
Jaja
Jaja 20.09.2019, 15:33
Skorodowane połączenia ? Co to znaczy ?
ja
ja 19.09.2019, 20:19
Ponad 390 000 przeliczono to już dawno. To pewna wiadomość.
Pasażer
Pasażer 19.09.2019, 15:16
Skąd te dane o 400 tys pasażerów rocznie. Z sufitu ? . Jak by sprzedawali bilety to by dokładnie wiedzieli ile osób korzysta z komunikacji.
Bodzio
Bodzio 19.09.2019, 12:34
Darmowa komunikacja a wybrzydzają jak dzieci
Pasażer
Pasażer 19.09.2019, 11:39
Kurs nr 5510 przyjeżdza na PKP 6.23 .pociąg do Gdyni odjeżdza 6.31 .pozostaje 8 min na zakup biletu
xyz
xyz 19.09.2019, 22:42
Tak trudno kupić bilet odrobinę wcześniej. np. dzień albo dwa przed odjazdem? Poza tym kasa na dworcu jest czynna od godziny 8, więc kierownik pociągu jest zobowiązany sprzedać bilet bez dodatkowych opłat.
Bre
Bre 18.09.2019, 18:08
W ogóle kto kupił te autobusy w dieslu.. Zamiast nich trzeba było kupić już elektryczne i by nie kopciły. Długich tras by nie robiły, więc ładowanie by im na trochę starczyło.
Ja
Ja 18.09.2019, 21:56
Ciekawe ile taki elektryczny kosztuje. Może na jeden by starczyło.
Czytelnik
Czytelnik 18.09.2019, 16:33
Przyjeżdżają własnym transportem.no bo jak mają dojechać jak komunikacja nie pasuje? PKP z wyprzedzeniem informuje o zmianach w rozkładzie... Nie jest to z dnia na dzień więc czy to aż taki duży problem to "skorygować"?
kkw
kkw 18.09.2019, 15:10
som, som, som

Pozostałe