UKS PCM Kościerzyna. Dobry początek nowego sezonu

  • 23.09.2019, 11:36
  • Redakcja
UKS PCM Kościerzyna. Dobry początek nowego sezonu
Pod koniec ubiegłorocznego sezonu rozgrywek PGNiG Superligi kobiet , główny sponsor drużyny UKS PCM Kościerzyna - firma UNIBUD , zapowiedział że zaprzestanie finansowania drużyny. Ten fakt postawił klub przed pytaniem co dalej? Pojawiły się głosy, że zespół przestanie istnieć. Tak się jednak nie stało. UNIBUD się nie wycofał. Zmienił się co prawda poziom rozgrywek, obecnie jest to I liga kobiet. Ważny jest fakt, że skład obecnej drużyny nie uległ zbyt dużym zmianom personalnym. Większą część drużyny stanowią doświadczone zawodniczki. Rozpoczęte od nowego sezonu pasmo zwycięstw daje nadzieję na to, że tegoroczne rozgrywki zafundują wiele pozytywnych emocji zawodniczkom, trenerowi i kibicom. W sobotę na kościerskiej Sokolni, nasze piłkarki podejmowały w 2. kolejce stołeczny klub uniwersytecki, który dosłownie rozgromiły, ostatecznie wygrywając 39:18 Po meczu na kościerskim rynku odbyła się oficjalna prezentacja zespołu.

 

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

JANUSZ ZE ZDZIESZOWIC
JANUSZ ZE ZDZIESZOWIC 18.12.2019, 13:48
ŻYCZĘ PANU TRENEROWI SZYBKIEGO POWROTU DO SUPERLIGI BAZUJĄC NA SWOICH WYCHOWANKAQCH
Dotka
Dotka 28.09.2019, 14:35
kiedy kolejny mecz? mam nadzieję że będzie tak dobry jak te dwa ostatnie. Dziewczyny zmiażdżyły przeciwniczki. Czekam na jeszcze
Jola
Jola 26.09.2019, 13:06
Czy jak pisze, ze nie będą głosowała na pana Meczykowskiego, to tez jest hejt? W takim razie przepraszam, ale i tak nie będę głosowała. Zwyczajnie nie ufam panu
Kibic
Kibic 25.09.2019, 23:07
nie mieszajcie spraw polityki do zespołu!! Przestańcie wszędzie wkładać te wyborcze brudy!!! Zespół jest nasz kościerski, trener robi wszystko aby istniał i miał jak najlepsze wyniki. Zespół to też dziewczyny i cała ekipa. Uszanujcie to.
Eryk
Eryk 26.09.2019, 08:46
Popieram. Brudną pisowskæ kampanię stosujcie w TVP 1 a nie tutaj
Jan
Jan 25.09.2019, 22:50
Z tym wielkim krzyżem to już by dał sobie spokój. Polak i katolik. Może swoim życiem, a nie gadżetami dawałby świadectwo wiary. Były rolnik, który jak mało kto zna się na życiu na wsi. Ponoć w wieku pacholęcym pracował na gospodarstwie ?!?. Wątpię w to ponieważ w tym czasie, bedąc nastolatkiem zamiast tego krzyża obwieszał się złotym, grubym łańcuchem, który również tata mu kupił i świecił nim w oczy dziewczynkom, objeżdżają autkiem, który również tata mu kupił.
Teo
Teo 26.09.2019, 21:11
wypowiedź Jana to jest prawdziwy pisowski hejt. Koszmar. Drużynie zaś życzę kolejnych wygranych meczy i wspaniałego sezonu. Dobrze, że macie tyle dobrych ludzi wokół siebie!!!
prawdziwy Kibic
prawdziwy Kibic 26.09.2019, 06:45
tak wygląda właśnie brudna pisowska kampania niszczenie i opluwanie jak się nie ma czym chwalić. Nasza drużyna jest wspaniała, od zera dotarła do super ligii, teraz z wyboru jest w pierwszej lidze odnosząc niesamowite zwycięstwa. To ciężka praca ogromny nakład finansów, wielkiej pasji o ogromnej ilości osób. Niech konkurent Męczykowskiego tego nie niszczy tylko dlatego, że sam nic nie osiągnął.
masakra
masakra 25.09.2019, 23:01
ciekawe kto takie rzeczy wypisuje, kto zagrywa taką brudną kampanią wyborczą, czytając te wszystkie komentarze, to wygląda mi na działanie typowo pisowskie, zniszczyć, zdeptać, ośmieszyć, zgnoić, Nie masz argumentów? Nie możesz się niczym pochwalić? Twoje działania to 2 razy przegrany start w wyborach do sejmu? Dlatego tak niszczysz tego Męczykowskiego? Wstydu waść oszczędź.
walus
walus 25.09.2019, 22:09
teoretyczny trener z zespolem:) kto faktycznie trenuje dziewczyny?
***
*** 23.09.2019, 13:53
Dziewczyny pokazały naprawdę wielką klasę. Jest UKS PCM Kościerzyna jest i moc. Dobrze że trener się nie oddał pomimo nagonki i dalej prowadzi ten zwycięski zespół. Gratulacje
Mariusz
Mariusz 23.09.2019, 12:40
Mecz był naprawdę dobry. Wspaniale rozpoczęty sezon. Gratulacje dla drużyny i dla trenera. Czekamy na kolejne mecze i na kolejne emocje.

Pozostałe