Lider PSL z wizytą w Będominie

  • 23.09.2019, 13:07 (aktualizacja 23.09.2019, 13:36)
  • Radosław Hendrych
Lider PSL z wizytą w Będominie
W czasie trwania obecnego wyścigu wyborczego co raz częściej nasz region odwiedzają dobrze znane w świecie polityki postacie, które w okresie powyborczym na naszych terenach bywają bardzo rzadko. Podobnie stało się w sobotę 21 września, gdy w ramach konwencji wyborczej PSL, do Będomina przyjechał zaproszony przez Dariusza Męczykowskiego lider Polskiego Stronnictwa Ludowego - Władysław Kosiniak-Kamysz. W trakcie konwencji dyskutowano między innymi o finansowym wsparciu wsi. Po wizycie w Muzeum Hymnu Narodowego przedstawiciele PSL udali się do Kościerzyny, by spotkać się z mieszkańcami.

 

Radosław Hendrych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (57)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Witkowski J
Witkowski J 27.09.2019, 10:13
Męczyk jest ok, przynajmniej coś robi, a nie udaje że coś robi i podpina się pod działania innych. Jak dla mnie to dobry kandydat, ale każdy sam potrafi dokonać dobrego wyboru. Dla mnie liczą się działania i to czy jest się z ludźmi. Więc na chwilę obecną zagłosuję na niego.
W szpitalu pracuję
W szpitalu pracuję 28.09.2019, 08:33
Też jestem na tak. Patrząc na kandydatów to wolę wybrać kogoś od nas i takiego co działa.
Magda
Magda 25.09.2019, 22:38
Męczykowski aż nóżkami przebiera żeby dostać się do sejmu z listy PSL (tym razem). A jak nie daj Bóg dostałby się tam, to mimo zapowiedzi Kamysza, że nie widzi możliwości współpracy z pis, pierwszy poszedłby do kaczora, który również planuje przecież kupić kilku posłów z różnych stron, aby przejąć władzę całkowitą. W tym Męczykowski jest naprawdę skuteczny. Nigdy nie zagłosuję na niego i apeluję o to samo do wszystkich, Niech siedzi tu i spłaca długi wdzięczności za wybór do Gdańska
Leon
Leon 25.09.2019, 22:44
mój głos ma w 100 % pomimo tej pisowskiej nagonki, a tak naprawdę to właśnie przez tą pisowską nagonkę będę na niego głosował!!! takie mam prawo i tak zrobię
PO
PO 26.09.2019, 22:34
POwcy bardzo nie lubią darka. Mówią, że zdradził PO i ich oszukał !
doradca
doradca 27.09.2019, 06:36
PISowcy uważają że Darek za dużo robi dla regionu, za dużo działa i dlatego jest konkurentem, dla kogoś co nie robi nic, a w kampanii jedzie po nazwisku prezydenta. Trzeba, działać, rozmawiać, tworzyć cały czas a nie tylko przed kampanią. Dariusz działa, walczy o ten nasz region i bardzo dobrze że do PSL przeszedł, będzie też bliżej wsi, rolników i ich problemów.
janusz
janusz 25.09.2019, 22:27
W mieście Kościerzyna posłem może zostać tylko jedyny kandydat - Piotr Karczewski ! Tylko on ma dostęp do Premiera Morawieckiego i wielu ministrów, a więc i środków. Takiej szansy dla Kościerzyny nie mieliśmy od kilkunastu lat !
magda
magda 25.09.2019, 22:18
https://weekendfm.pl/?n=80365&…
macius
macius 25.09.2019, 22:05
propozycja hasła:
ostatni na liście,
Pierwszy w zdradzaniu!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wyborca
Wyborca 25.09.2019, 17:59
Oj Darek chyba po nocach nie śpisz i piszesz te komentarze, aż mi nie dobrze. A jaki aktywny w mediach? ? Już mam lęki że za chwilę zobaczę Cię we własnej lodówce. ?
Jagiełło
Jagiełło 25.09.2019, 19:46
Darku jeżeli po nocach piszesz te komentarze ( w co bardzo wątpię) to jesteś dla mnie mistrzem pracowitości no i tym bardziej masz mój głos , a do lodówki mi nie wchodź bo ostatnio mam tylko światło
Sympatyk Darka
Sympatyk Darka 25.09.2019, 19:04
Darku w mieście jest tak mało Twoich plakatów, że to woła o pomstę do nieba!! wszędzie gdzie jadę wisi pan Karczewski od niedawna doradca prezydenta, aż się boję że jak otworzę szafę czy lodówkę on i tam będzie, jego słodkie oczy mnie wszędzie prześladują, aż się boję zakupy robić, tak, że bierz się do pracy i wieszaj swoje plakaty niech ludzie wiedzą, że można na kogoś oprócz PISU zagłosować, że jeszcze można Polskę zmienić na lepszą ;0)
ja
ja 25.09.2019, 22:23
Kto ? On ma zmienić Polskę ? Boże ratuj ....
jan
jan 25.09.2019, 13:00
Najglupszy człowiek,załatwia tylko sobie i żonie dotacje wstyd
mark
mark 25.09.2019, 22:22
Jak ktoś za bardzo zaszaleje w kampanii, to CBA .....?
do Jana
do Jana 25.09.2019, 19:08
no i pracę też sobie załatwili, oboje zostali za czasów PIS dyrektorami, to naprawdę wstyd jest. Teraz jak jesteś w PIS to pracę masz załatwioną, koszmar jakiś. Musimy z tym zrobić porządek i wybrać PSL< bo inaczej PIS będzie rządził wszędzie, jak widać po wymianie ludzi
ala
ala 26.09.2019, 22:31
A jak za PO zostawali dyrektorami to było ok?
kompetence
kompetence 28.09.2019, 07:51
Nie chodzi o to czy z PO czy z PiS tylko aby miał kompetencje.....i wszyscy wiemy że jeszcze ich szuka ...:( To co PiS robi z tym krajem jest straszne.....
Rodzic z Kalisk
Rodzic z Kalisk 25.09.2019, 19:28
tak słyszałem, że PISOwiec załatwił sobie posadkę dyrektora w małej szkółce na wsi, no ale co zrobić chyba nic, człowiek jest bezsilny wobec takich układów. Mi już tylko PSL został aby cokolwiek zaczęło się poprawiać
Ala
Ala 25.09.2019, 22:20
Piłeś i ćpałeś? Wójt z PO dał pracę pisowcowi. O czym ty pleciesz ? A wiesz co to jest konkurs z 12 , a czasami 13 członkami w komisji ?
Małe sprostowanie
Małe sprostowanie 28.09.2019, 20:28
Małe sprostowanie .Jaki był ten konkurs wiemy :) głosowanie 6:5 czyli było 11 osób w komisji :).Wójt gminy jest lub był w PiS (albo kiedyś sympatyzował) aczkolwiek jest porządnym człowiekiem i nie afiszuje się z tym zwłaszcza teraz kiedy to ugrupowanie kojarzy się głównie z przestępczą działalnością. Pamiętajmy też że ok. 50% dzieci z rejonu szkoły w Kaliskach nie rozpoczęło nauki w tej szkole od 1.09.2019 jaki Dyrektor takie wybory rodziców.
wiara w katechetę
wiara w katechetę 25.09.2019, 22:36
tak konkurs i wygrywa katecheta z Kościerzyny i PIS w tym palców nie maczał, chociaż katecheta nigdy wcześniej nie dyrektorował nigdzie, a czy miał kierownicze stanowisko ? hmm tak to na pewno musiał być konkurs
ala
ala 26.09.2019, 22:29
No nie . Miał swoją firmę. Ale zawsze każdy dyrektor zaczyna od 0.
Niezadowolony rodzic z Kalisk
Niezadowolony rodzic z Kalisk 27.09.2019, 06:39
no proszę jak prowadzisz firmę i jesteś katechetą to masz predyspozycje bycia dyrektorem szkoły?? Co to za firma, że ze szkołą ma tyle wspólnego? Biedne te dzieciaki w tych Kaliskach, ale co zrobić, tak PIS działa. Co wykrzyczysz i wychodzisz to i twoje. Załatwisz pracę sobie i żonie.
adam
adam 24.09.2019, 21:38
Z naszego regionu, to tylko Waldemar Bonkowski jest godny uwagi. Reszta może mu buty czyścić.
gg
gg 24.09.2019, 20:22
najlepszy jest DM - manteltryger - glosujac na niego nie wiadomo czy na PO, PSL, PIS czy SLD sie zagłosowało!! bumbastik - elastik!!
Wojciechowski
Wojciechowski 25.09.2019, 06:43
wiadomo z czego startuje, z PSL< trzeba umieć czytać i bardzo dobrze że tak robi. Człowiek ze wsi, rolnik, wie na czym to wiejskie życie polega. Ma duże doświadczenie w samorządzie i jest swojski chłop. Jak dla mnie na chwilę obecną jedyny kandydat, bo na mafię rozdawniczą głosu nie oddam
Z Liusza jestem
Z Liusza jestem 25.09.2019, 08:19
Od dawna wiadomo że Meczykowski startuje z PSL. Uważam że to dobry wybór i sprawdzi się tam lepiej niż w PO. Jak patrzę na listę kandydatów to dużego wyboru nie ma. Myślę że oddam mój głos na niego.
Chorągiewka
Chorągiewka 25.09.2019, 11:07
Wczoraj PO, dziś PSL, jutro PiS! nie, dziękuję! Temu panu także powinniśmy podziękować.
Andrzej
Andrzej 25.09.2019, 16:08
Oby tylko nie PIS!!!! A PSL jak najbardziej może być. Tylko krowa nie zmienia poglądów. Ja na niego zagłosuję. Dla mnie to najlepsza opcja. PIS nawet nie biorę pod wzgląd. Ostatnio same afery.
Marek T
Marek T 24.09.2019, 23:56
ja głosuję na niego, wiem, że nie jest w pis I TO MI W ZUPEŁNOŚCI WYSTARCZY, a tak naprawdę to najlepszy z tych naszych lokalnych kandydatów, normalny, pracowity facet, działacz
mark
mark 25.09.2019, 22:16
Nikt z PSL nie będzie posłem !!!!!!! Na to wskazuję wszystkie sondaże. To zmarnowane glosy !!!
Aldi
Aldi 25.09.2019, 22:30
zmarnowane głosy? Myślę, że nie. Chociaż jak się tak mocniej zastanowić, to pan Karczewski 2 razy startował na posła i to bezskutecznie, wtedy na niego głosowałem, ale okazało się, że wtedy straciłem moje głosy, więc wolę głosować na pana Męczykowskiego i to jemu chcę dać szansę. No i jeszcze jedna sprawa, PIS pomimo tego, że rządzi w kraju to jak dla mnie jego działania są wręcz patologiczne.
jan
jan 26.09.2019, 22:24
Męczyk startował na posła 3 razy, teraz 4 i nic. Karczewski jest jedyny z Kościerzyny i ma ogromne szanse na wygranie _ będziemy mieli posła z Kościerzyny ?
ja
ja 26.09.2019, 22:18
Patologiczne były rządy PO_PSL, to pewne! A Meczyk nie jest czysty...
Ja
Ja 24.09.2019, 17:05
Biernacki to dobry wybór.
mark
mark 26.09.2019, 22:22
Nie, bo jest z poza Kościerzyny i żadnych pieniędzy do kościerzyny nie sprowadzi. Nam potrzeba posła z Kościerzyny, czyli posła Piotra Karczewskiego! Głosujmy na Kościerzaka !
Kaszuba
Kaszuba 24.09.2019, 17:09
tak Biernacki to bardzo dobry wybór i PSL< ale ja i tak zagłosuję na Męczykowskiego, bo wolę lokalnych działaczy, którzy wiedzą jak tu się żyje, jakie są potrzeby, problemy.Zresztą przez tyle lat obserwowałem jego działania i się nie zwiodłem. Ja wybieram swojego człowieka z Kaszub
Ja
Ja 26.09.2019, 22:20
Posłem będzie Karczewski i to posłem z Kościerzyny! Jest jedynym kandydatem z miasta i z powiatu kościerskiego, który ma szanse !
jan
jan 24.09.2019, 13:53
PSL nie będzie miał posła ani jednego. Jeżeli jednak im się uda cud, to wygra na 100 % Biernacki z miejsca nr 1.
Pomorzanin
Pomorzanin 24.09.2019, 14:38
może tak być, że wygra Birnacki, jednak jeżeli ludzie będą stawiali na swojego lokalnego dobrze działającego i aktywnego człowieka, to postawią na Męczykowskiego. Coraz częściej ludzie wybierają tych, którzy rzeczywiście pracują i widać wyniki ich pracy, pewnie dlatego Męczykowski ma tak duże szanse w tych wyborach, tym bardziej, że na PIS w naszym mieście po tych wszystkich aferach nie można już patrzeć
ja
ja 25.09.2019, 22:15
Jakich aferach? Za majewskiego nie była ani jednej afery . Piłeś kolego ?
Wyborca
Wyborca 24.09.2019, 11:05
Owszem będę głosował na patriotę i fachowca Z PSL pana Marka BIERNACKIEGO.
Uważam, że P. Darek powinien dokończyć swoją misję w samorządzie województwa i doprowadzić w końcu do remontu drogi woj. Poza tym niech w Gdańsku walczy o nasz szpital specjalistyczny i podniesie poziom nauczania w szkole w Nowej Karczmie. W Warszawie byłby anonimowym posłem a u siebie jest kimś.
Bogusław Łangowski
Bogusław Łangowski 24.09.2019, 12:35
ja na Męczykowskiego za to ile zrobił dla regiony, szpital, szkoły, te wszystkie projekty, za to że jest taki skuteczny. Tak sobie mylę, że jeżeli zrobił tyle w naszym lokalnym samorządzie, to ile zrobi będąc na wyższym szczeblu. Ludzi do rozmów znajdzie zawsze bo jest otwarty do ludzi i działa ponad podziałami, po drugie mam nadzieję, że nastąpi wymiana tych co się tam dostali i nic nie robią. Oby mu dobrze poszło z serca mu życzę.
Irek
Irek 24.09.2019, 13:18
też na Męczyka, byle nie na PIS nie wezmą mojego głosu za 500 plus
demot
demot 24.09.2019, 10:59
Kto za PiS łapka w górę, kto za opozycją łapka w dół
olek
olek 23.09.2019, 23:30
Jaja sobie robią. Kogo oni chcą nabrać?
Witek
Witek 24.09.2019, 06:52
Olku pewnie nabrać nikogo nie chcą bo zawsze walczyli o Polskę i o ludzi, ale nie poprzez zabieranie kasy a potem rozdawanie tej samej kasy tylko innym ludziom tym co nie pracują. Polityka musi mieć ręce i nogi. Nie powinno się robić z ludzi idiotów przekupując ich własnymi pieniędzmi. Ja wolę wszystkie opcje niż PIS, a PSL był zawsze bliski mojemu sercu.
kkw
kkw 24.09.2019, 10:59
co oznacza PSL: Posady Swoim Ludziom
Gbur
Gbur 23.09.2019, 20:47
A Darek jest w peeselu tera?
Rolnik z żoną
Rolnik z żoną 23.09.2019, 21:36
a no jest i chwała mu za to, przecież on pochodzi z gospodarstwa i to dużego, na wsi mieszka, to i problemy rolników zna. Chwała za to, że ktoś taki chce kandydować i to z PSL, a nie z PIS, bo to byłby koszmar,
Młody
Młody 23.09.2019, 14:14
Pomysły są dobre. Oby udało się je zrealizować. W sumie to w działaniach Jesteś skuteczny, więc powinno się udać.
Zenon
Zenon 23.09.2019, 14:55
Tak, Kamysz jest skuteczny. Uda mu się na pewno.
Mark
Mark 23.09.2019, 15:26
Tak Kamysz jest bardzo skuteczny a jak wziął w swoje szeregi Męczykowskiego to jest i siła dla naszego regionu i to w poważnych sprawach.
Tadek
Tadek 24.09.2019, 17:32
Tutaj to raczej już nie... Skuteczny pan M nigdy nie byl i nie bedzie.
Kleczkowski
Kleczkowski 23.09.2019, 20:00
jestem za i to na 100 % mojego poparcia, mojego głosu nie oddam na PIS, ale na Ciebie Darku
Remigiusz W
Remigiusz W 24.09.2019, 13:42
Darku i mój głos masz za całokształt, za to, że pomimo trudności cały czas działasz i jesteś z ludźmi i dla ludzi, bo to jest dla mnie najważniejsze wyniki a nie obiecanki a u Ciebie wyniki widać i to na wielu płaszczyznach.

Pozostałe