Lider PSL z wizytą w Będominie

  • 23.09.2019, 13:07 (aktualizacja 23.09.2019, 13:36)
  • Radosław Hendrych
Lider PSL z wizytą w Będominie
W czasie trwania obecnego wyścigu wyborczego co raz częściej nasz region odwiedzają dobrze znane w świecie polityki postacie, które w okresie powyborczym na naszych terenach bywają bardzo rzadko. Podobnie stało się w sobotę 21 września, gdy w ramach konwencji wyborczej PSL, do Będomina przyjechał zaproszony przez Dariusza Męczykowskiego lider Polskiego Stronnictwa Ludowego - Władysław Kosiniak-Kamysz. W trakcie konwencji dyskutowano między innymi o finansowym wsparciu wsi. Po wizycie w Muzeum Hymnu Narodowego przedstawiciele PSL udali się do Kościerzyny, by spotkać się z mieszkańcami.

 

Radosław Hendrych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (58)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Witkowski J
Witkowski J 27.09.2019, 10:13
Męczyk jest ok, przynajmniej coś robi, a nie udaje że coś robi i podpina się pod działania innych. Jak dla mnie to dobry kandydat, ale każdy sam potrafi dokonać dobrego wyboru. Dla mnie liczą się działania i to czy jest się z ludźmi. Więc na chwilę obecną zagłosuję na niego.
W szpitalu pracuję
W szpitalu pracuję 28.09.2019, 08:33
Też jestem na tak. Patrząc na kandydatów to wolę wybrać kogoś od nas i takiego co działa.
Magda
Magda 25.09.2019, 22:38
Męczykowski aż nóżkami przebiera żeby dostać się do sejmu z listy PSL (tym razem). A jak nie daj Bóg dostałby się tam, to mimo zapowiedzi Kamysza, że nie widzi możliwości współpracy z pis, pierwszy poszedłby do kaczora, który również planuje przecież kupić kilku posłów z różnych stron, aby przejąć władzę całkowitą. W tym Męczykowski jest naprawdę skuteczny. Nigdy nie zagłosuję na niego i apeluję o to samo do wszystkich, Niech siedzi tu i spłaca długi wdzięczności za wybór do Gdańska
Leon
Leon 25.09.2019, 22:44
mój głos ma w 100 % pomimo tej pisowskiej nagonki, a tak naprawdę to właśnie przez tą pisowską nagonkę będę na niego głosował!!! takie mam prawo i tak zrobię
PO
PO 26.09.2019, 22:34
POwcy bardzo nie lubią darka. Mówią, że zdradził PO i ich oszukał !
doradca
doradca 27.09.2019, 06:36
PISowcy uważają że Darek za dużo robi dla regionu, za dużo działa i dlatego jest konkurentem, dla kogoś co nie robi nic, a w kampanii jedzie po nazwisku prezydenta. Trzeba, działać, rozmawiać, tworzyć cały czas a nie tylko przed kampanią. Dariusz działa, walczy o ten nasz region i bardzo dobrze że do PSL przeszedł, będzie też bliżej wsi, rolników i ich problemów.
janusz
janusz 25.09.2019, 22:27
W mieście Kościerzyna posłem może zostać tylko jedyny kandydat - Piotr Karczewski ! Tylko on ma dostęp do Premiera Morawieckiego i wielu ministrów, a więc i środków. Takiej szansy dla Kościerzyny nie mieliśmy od kilkunastu lat !
magda
magda 25.09.2019, 22:18
https://weekendfm.pl/?n=80365&…
macius
macius 25.09.2019, 22:05
propozycja hasła:
ostatni na liście,
Pierwszy w zdradzaniu!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wyborca
Wyborca 25.09.2019, 17:59
Oj Darek chyba po nocach nie śpisz i piszesz te komentarze, aż mi nie dobrze. A jaki aktywny w mediach? 😊 Już mam lęki że za chwilę zobaczę Cię we własnej lodówce. 😊
Jagiełło
Jagiełło 25.09.2019, 19:46
Darku jeżeli po nocach piszesz te komentarze ( w co bardzo wątpię) to jesteś dla mnie mistrzem pracowitości no i tym bardziej masz mój głos , a do lodówki mi nie wchodź bo ostatnio mam tylko światło
Sympatyk Darka
Sympatyk Darka 25.09.2019, 19:04
Darku w mieście jest tak mało Twoich plakatów, że to woła o pomstę do nieba!! wszędzie gdzie jadę wisi pan Karczewski od niedawna doradca prezydenta, aż się boję że jak otworzę szafę czy lodówkę on i tam będzie, jego słodkie oczy mnie wszędzie prześladują, aż się boję zakupy robić, tak, że bierz się do pracy i wieszaj swoje plakaty niech ludzie wiedzą, że można na kogoś oprócz PISU zagłosować, że jeszcze można Polskę zmienić na lepszą ;0)
ja
ja 25.09.2019, 22:23
Kto ? On ma zmienić Polskę ? Boże ratuj ....
jan
jan 25.09.2019, 13:00
Najglupszy człowiek,załatwia tylko sobie i żonie dotacje wstyd
mark
mark 25.09.2019, 22:22
Jak ktoś za bardzo zaszaleje w kampanii, to CBA .....?
do Jana
do Jana 25.09.2019, 19:08
no i pracę też sobie załatwili, oboje zostali za czasów PIS dyrektorami, to naprawdę wstyd jest. Teraz jak jesteś w PIS to pracę masz załatwioną, koszmar jakiś. Musimy z tym zrobić porządek i wybrać PSL< bo inaczej PIS będzie rządził wszędzie, jak widać po wymianie ludzi
ala
ala 26.09.2019, 22:31
A jak za PO zostawali dyrektorami to było ok?
kompetence
kompetence 28.09.2019, 07:51
Nie chodzi o to czy z PO czy z PiS tylko aby miał kompetencje.....i wszyscy wiemy że jeszcze ich szuka ...:( To co PiS robi z tym krajem jest straszne.....
Rodzic z Kalisk
Rodzic z Kalisk 25.09.2019, 19:28
tak słyszałem, że PISOwiec załatwił sobie posadkę dyrektora w małej szkółce na wsi, no ale co zrobić chyba nic, człowiek jest bezsilny wobec takich układów. Mi już tylko PSL został aby cokolwiek zaczęło się poprawiać
Ala
Ala 25.09.2019, 22:20
Piłeś i ćpałeś? Wójt z PO dał pracę pisowcowi. O czym ty pleciesz ? A wiesz co to jest konkurs z 12 , a czasami 13 członkami w komisji ?
Małe sprostowanie
Małe sprostowanie 28.09.2019, 20:28
Małe sprostowanie .Jaki był ten konkurs wiemy :) głosowanie 6:5 czyli było 11 osób w komisji :).Wójt gminy jest lub był w PiS (albo kiedyś sympatyzował) aczkolwiek jest porządnym człowiekiem i nie afiszuje się z tym zwłaszcza teraz kiedy to ugrupowanie kojarzy się głównie z przestępczą działalnością. Pamiętajmy też że ok. 50% dzieci z rejonu szkoły w Kaliskach nie rozpoczęło nauki w tej szkole od 1.09.2019 jaki Dyrektor takie wybory rodziców.
wiara w katechetę
wiara w katechetę 25.09.2019, 22:36
tak konkurs i wygrywa katecheta z Kościerzyny i PIS w tym palców nie maczał, chociaż katecheta nigdy wcześniej nie dyrektorował nigdzie, a czy miał kierownicze stanowisko ? hmm tak to na pewno musiał być konkurs
ala
ala 26.09.2019, 22:29
No nie . Miał swoją firmę. Ale zawsze każdy dyrektor zaczyna od 0.
Niezadowolony rodzic z Kalisk
Niezadowolony rodzic z Kalisk 27.09.2019, 06:39
no proszę jak prowadzisz firmę i jesteś katechetą to masz predyspozycje bycia dyrektorem szkoły?? Co to za firma, że ze szkołą ma tyle wspólnego? Biedne te dzieciaki w tych Kaliskach, ale co zrobić, tak PIS działa. Co wykrzyczysz i wychodzisz to i twoje. Załatwisz pracę sobie i żonie.
adam
adam 24.09.2019, 21:38
Z naszego regionu, to tylko Waldemar Bonkowski jest godny uwagi. Reszta może mu buty czyścić.
gg
gg 24.09.2019, 20:22
najlepszy jest DM - manteltryger - glosujac na niego nie wiadomo czy na PO, PSL, PIS czy SLD sie zagłosowało!! bumbastik - elastik!!
Wojciechowski
Wojciechowski 25.09.2019, 06:43
wiadomo z czego startuje, z PSL< trzeba umieć czytać i bardzo dobrze że tak robi. Człowiek ze wsi, rolnik, wie na czym to wiejskie życie polega. Ma duże doświadczenie w samorządzie i jest swojski chłop. Jak dla mnie na chwilę obecną jedyny kandydat, bo na mafię rozdawniczą głosu nie oddam
Z Liusza jestem
Z Liusza jestem 25.09.2019, 08:19
Od dawna wiadomo że Meczykowski startuje z PSL. Uważam że to dobry wybór i sprawdzi się tam lepiej niż w PO. Jak patrzę na listę kandydatów to dużego wyboru nie ma. Myślę że oddam mój głos na niego.
Chorągiewka
Chorągiewka 25.09.2019, 11:07
Wczoraj PO, dziś PSL, jutro PiS! nie, dziękuję! Temu panu także powinniśmy podziękować.
Andrzej
Andrzej 25.09.2019, 16:08
Oby tylko nie PIS!!!! A PSL jak najbardziej może być. Tylko krowa nie zmienia poglądów. Ja na niego zagłosuję. Dla mnie to najlepsza opcja. PIS nawet nie biorę pod wzgląd. Ostatnio same afery.
ja
ja 26.09.2019, 22:27
Tylko PIS. Gdzie był Męczyk, jak ginęły miliardy ? Co zrobił dla 500+ 300+. On ciągle reprezentuje tych, co stracili 8 lat dla polski. Sport to nie wszystko.... Pewien prezydent powiedział - "Gospodarka głupcze!"
Marek T
Marek T 24.09.2019, 23:56
ja głosuję na niego, wiem, że nie jest w pis I TO MI W ZUPEŁNOŚCI WYSTARCZY, a tak naprawdę to najlepszy z tych naszych lokalnych kandydatów, normalny, pracowity facet, działacz
mark
mark 25.09.2019, 22:16
Nikt z PSL nie będzie posłem !!!!!!! Na to wskazuję wszystkie sondaże. To zmarnowane glosy !!!
Aldi
Aldi 25.09.2019, 22:30
zmarnowane głosy? Myślę, że nie. Chociaż jak się tak mocniej zastanowić, to pan Karczewski 2 razy startował na posła i to bezskutecznie, wtedy na niego głosowałem, ale okazało się, że wtedy straciłem moje głosy, więc wolę głosować na pana Męczykowskiego i to jemu chcę dać szansę. No i jeszcze jedna sprawa, PIS pomimo tego, że rządzi w kraju to jak dla mnie jego działania są wręcz patologiczne.
jan
jan 26.09.2019, 22:24
Męczyk startował na posła 3 razy, teraz 4 i nic. Karczewski jest jedyny z Kościerzyny i ma ogromne szanse na wygranie _ będziemy mieli posła z Kościerzyny ?
ja
ja 26.09.2019, 22:18
Patologiczne były rządy PO_PSL, to pewne! A Meczyk nie jest czysty...
Ja
Ja 24.09.2019, 17:05
Biernacki to dobry wybór.
mark
mark 26.09.2019, 22:22
Nie, bo jest z poza Kościerzyny i żadnych pieniędzy do kościerzyny nie sprowadzi. Nam potrzeba posła z Kościerzyny, czyli posła Piotra Karczewskiego! Głosujmy na Kościerzaka !
Kaszuba
Kaszuba 24.09.2019, 17:09
tak Biernacki to bardzo dobry wybór i PSL< ale ja i tak zagłosuję na Męczykowskiego, bo wolę lokalnych działaczy, którzy wiedzą jak tu się żyje, jakie są potrzeby, problemy.Zresztą przez tyle lat obserwowałem jego działania i się nie zwiodłem. Ja wybieram swojego człowieka z Kaszub
Ja
Ja 26.09.2019, 22:20
Posłem będzie Karczewski i to posłem z Kościerzyny! Jest jedynym kandydatem z miasta i z powiatu kościerskiego, który ma szanse !
jan
jan 24.09.2019, 13:53
PSL nie będzie miał posła ani jednego. Jeżeli jednak im się uda cud, to wygra na 100 % Biernacki z miejsca nr 1.
Pomorzanin
Pomorzanin 24.09.2019, 14:38
może tak być, że wygra Birnacki, jednak jeżeli ludzie będą stawiali na swojego lokalnego dobrze działającego i aktywnego człowieka, to postawią na Męczykowskiego. Coraz częściej ludzie wybierają tych, którzy rzeczywiście pracują i widać wyniki ich pracy, pewnie dlatego Męczykowski ma tak duże szanse w tych wyborach, tym bardziej, że na PIS w naszym mieście po tych wszystkich aferach nie można już patrzeć
ja
ja 25.09.2019, 22:15
Jakich aferach? Za majewskiego nie była ani jednej afery . Piłeś kolego ?
Wyborca
Wyborca 24.09.2019, 11:05
Owszem będę głosował na patriotę i fachowca Z PSL pana Marka BIERNACKIEGO.
Uważam, że P. Darek powinien dokończyć swoją misję w samorządzie województwa i doprowadzić w końcu do remontu drogi woj. Poza tym niech w Gdańsku walczy o nasz szpital specjalistyczny i podniesie poziom nauczania w szkole w Nowej Karczmie. W Warszawie byłby anonimowym posłem a u siebie jest kimś.
Bogusław Łangowski
Bogusław Łangowski 24.09.2019, 12:35
ja na Męczykowskiego za to ile zrobił dla regiony, szpital, szkoły, te wszystkie projekty, za to że jest taki skuteczny. Tak sobie mylę, że jeżeli zrobił tyle w naszym lokalnym samorządzie, to ile zrobi będąc na wyższym szczeblu. Ludzi do rozmów znajdzie zawsze bo jest otwarty do ludzi i działa ponad podziałami, po drugie mam nadzieję, że nastąpi wymiana tych co się tam dostali i nic nie robią. Oby mu dobrze poszło z serca mu życzę.
Irek
Irek 24.09.2019, 13:18
też na Męczyka, byle nie na PIS nie wezmą mojego głosu za 500 plus
demot
demot 24.09.2019, 10:59
Kto za PiS łapka w górę, kto za opozycją łapka w dół
olek
olek 23.09.2019, 23:30
Jaja sobie robią. Kogo oni chcą nabrać?
Witek
Witek 24.09.2019, 06:52
Olku pewnie nabrać nikogo nie chcą bo zawsze walczyli o Polskę i o ludzi, ale nie poprzez zabieranie kasy a potem rozdawanie tej samej kasy tylko innym ludziom tym co nie pracują. Polityka musi mieć ręce i nogi. Nie powinno się robić z ludzi idiotów przekupując ich własnymi pieniędzmi. Ja wolę wszystkie opcje niż PIS, a PSL był zawsze bliski mojemu sercu.
kkw
kkw 24.09.2019, 10:59
co oznacza PSL: Posady Swoim Ludziom
Gbur
Gbur 23.09.2019, 20:47
A Darek jest w peeselu tera?
Rolnik z żoną
Rolnik z żoną 23.09.2019, 21:36
a no jest i chwała mu za to, przecież on pochodzi z gospodarstwa i to dużego, na wsi mieszka, to i problemy rolników zna. Chwała za to, że ktoś taki chce kandydować i to z PSL, a nie z PIS, bo to byłby koszmar,
Młody
Młody 23.09.2019, 14:14
Pomysły są dobre. Oby udało się je zrealizować. W sumie to w działaniach Jesteś skuteczny, więc powinno się udać.
Zenon
Zenon 23.09.2019, 14:55
Tak, Kamysz jest skuteczny. Uda mu się na pewno.
Mark
Mark 23.09.2019, 15:26
Tak Kamysz jest bardzo skuteczny a jak wziął w swoje szeregi Męczykowskiego to jest i siła dla naszego regionu i to w poważnych sprawach.
Tadek
Tadek 24.09.2019, 17:32
Tutaj to raczej już nie... Skuteczny pan M nigdy nie byl i nie bedzie.
Kleczkowski
Kleczkowski 23.09.2019, 20:00
jestem za i to na 100 % mojego poparcia, mojego głosu nie oddam na PIS, ale na Ciebie Darku
Remigiusz W
Remigiusz W 24.09.2019, 13:42
Darku i mój głos masz za całokształt, za to, że pomimo trudności cały czas działasz i jesteś z ludźmi i dla ludzi, bo to jest dla mnie najważniejsze wyniki a nie obiecanki a u Ciebie wyniki widać i to na wielu płaszczyznach.

Pozostałe