Mieszkańcy pytają. Jacy uczniowie otrzymają stypendium burmistrza?

  • 24.09.2019, 13:05 (aktualizacja 05.11.2019, 14:16)
  • Redakcja
Mieszkańcy pytają. Jacy uczniowie otrzymają stypendium burmistrza?
W komentarzach pod publikowanymi przez nas materiałami, czytelnicy zamieszczają wpisy o tematyce dotyczącej problemów związanych z ogólnie pojętym życiem miasta. Postanowiliśmy niektóre ze zgłaszanych tematów wyjaśnić. W związku z tym przekierowujemy te pytania do ludzi, którzy z racji zajmowanego stanowiska powinni potrafić na nie odpowiedzieć. W trzecim odcinku Burmistrz Michał Majewski odpowiada na pytanie dlaczego nie wszyscy uczniowie spełniający kryteria otrzymają stypendia.

 

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

xyz
xyz 25.10.2019, 21:56
a ja słyszałem że syn burmistrza przechwalał się, że już ma przyznane stypendium zanim poznano listę stypendystów :)
xyz
xyz 27.09.2019, 19:59
Mając średnią 5.65 i nie znając burmistrza i nie mając znajomości pozytywnie rozpatrzyli mój wniosek. Szkoła średnia :)
Ula
Ula 27.09.2019, 16:27
Mojemu dziecku w tym roku zostało przyznane stypendium.
Bez znajomosci
Srednia 5.6 w ósmej klasie i osiagniecia sportowe po za szkołą w tym mistrzostwa Eurpy i Polski.

baba jaga
baba jaga 26.09.2019, 22:35
Niestety od kilku lat nie ma jasnych kryteriów w przyznawaniu stypendiów.... Już przestałem się tym irytować bo w Kościerzynie toleruje się bylejakość...Przecież łatwo przeliczyć na punkty średnią, konkursy i osiągnięcia i podać wynik ... ale transparentność jednak nie jest najważniejsza....Ciągle niestety dzieci są krzywdzone ....
Koscierzanka
Koscierzanka 24.09.2019, 21:59
Panie Burmistrzu wystarczył by list gratulacyjny dla dzieci a nie olanie dzieci spełniających wymogi. Stypendium dostają tylko te dzieci których rodzice mają znajomości w urzędzie miasta u pana burmistrza. Żałosne to !!!!
jan
jan 25.09.2019, 22:13
Ma pani 0 wiedzy na ten temat. Decyzję podejmuje niezależna komisja, w skład której wchodzi m.in. p. Kirstein czy przewodnicząca Kaszubowska-Nitz.
e
e 27.09.2019, 10:30
Większej bzdury nie słyszałam, jak niezależna komisja, wszyscy dobrze wiedzą że liczą się znajomości i nazwisko.
przejazdem
przejazdem 24.09.2019, 15:30
Dlaczego Pan Burmistrz tak kopci ze swojego prywatnego komina, że czuć aż na obwodnicy???

Pozostałe