KDK i KOSiR podsumowały sezon letni

  • 26.09.2019, 11:04
  • Redakcja
KDK i KOSiR podsumowały sezon letni
W środę 25 września odbyła się XV sesja Rady Miasta Kościerzyna. W porządku obrad zawarto 11 podpunktów, a jednym z nich było sprawozdanie z wykonania zadań i działalności Kościerskiego Domu Kultury i Kościerskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w okresie letnim Na sesji pojawiły się także nowe pomysły na zbliżający się sezon, ale o tym wkrótce.

 

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dominika
Dominika 30.09.2019, 21:39
Szanowni Państwo.
Co wam będę opowiadała. Wejdźcie na stronę sejmiku, zobaczcie jego zaangażowanie, ilość interpelacji, wniosków i zapytań. Zobaczcie ile z tych rzeczy się robi, a ile planuje zrobić w niedalekiej perspektywie. Zobaczycie, że merytoryczną pracą i zaangażowaniem też osiąga cele i inwestycje. Czy to wystarcza? raczej tak, choć jestem pewna, że jako poseł zrobi dużo więcej, gdyż kontakty z Premierem i Prezydentem (PIS) ma dużo lepsze niż marszałkiem Strukiem (PO).
wróżę z fusów
wróżę z fusów 30.09.2019, 22:17
słyszałem, że chyba w dniu dzisiejszym na sejmiku pana KP nieźle zgasili i wyśmiali, bo zaczął rzucać populistycznymi hasłami i pomysłami bez żadnego pokrycia finansowego. Ot taka przedwyborcza patologia dam wam wszystko co chcecie, a kasa skąd? no od was. Skończyło się w tym sejmiku na tym, że nie załatwił nic. PIS niestety nie wszędzie ma takie poparcie jak pokazują sondaże TVP publiczne...
ja
ja 27.09.2019, 17:11
Tylko Karczewski z PIS może zostać posłem z Kościerzyny, a środki finansowe są nam bardzo potrzebne, miastu, gminie i powiatowi. Sroka jest emerytowaną policjantką z Pruszcza Gdańskiego i nic dla Kościerzyny nie zrobiła i nie zrobi !
rozczeniowy
rozczeniowy 30.09.2019, 18:47
ha ha ha ha dobre to.. a tak na marginesie co ten cały Karczewski robi na sesji? Nagle pojawia się tam gdzie nie bywał? Czy to zaproszenie burmistrza z tej samej partii? Tacy funfle do wspierania się przed wyborami? Po co te wywody na sesji rady miasta? Mało macie tutaj problemów?
mark
mark 26.09.2019, 22:11
A co Karczewski robił na sesji RM? O czym mówił ?
Antypis
Antypis 27.09.2019, 22:37
Być może pan Karczewski jest czyimś doradcą na sesji rady miasta, ale komu on tam doradza? Tyle tam twarzy jest, tyle ważnych osób. Może ktoś potrzebuje jego rady w kwestii działalności KDK? Myślę że takich doradców było by dużo, ale nam potrzebny jest taki ktoś kto działa, robi, walczy, a nie tylko doradza nie biorąc za swoje rady odpowiedzialności.
Kochamprawicę
Kochamprawicę 27.09.2019, 15:18
Karczewski haha od Bonkowskiego się różni tylko tym że nie uderzył żony ( choć jak widzę tą lansiare to nawet powinien to zrobić) poza tym w innych czynnikach maja remis tylko poglądy odmienne (oczywiście nie piszę tu o osiągnięciach bo pod tym względem Piotruś wychodzi słabo)
AntyDuopol
AntyDuopol 27.09.2019, 15:14
To co zawsze robi przed wyborami, świeci gębą i chwali się tytułem doradcy, szkoda tylko że w okresie przedwyborczym gdzieś miał doradztwo, wystarczy sesje na YT obejrzeć i wszystko jasne!
xxx
xxx 26.09.2019, 23:42
Wybory... Kampania

Pozostałe