W Kościerzynie rozpoczął się sezon grzewczy

  • 26.09.2019, 12:47 (aktualizacja 26.09.2019, 13:15)
  • Redakcja
W Kościerzynie rozpoczął się sezon grzewczy
Aura za oknem zmieniła się diametralnie. Częste opady deszczu i co raz niższe temperatury, dosłownie dały nam do zrozumienia, że nadeszła jesień. To też powód dla którego sezon grzewczy w Kościerzynie rozpoczął się szybciej niż w poprzednich latach. W związku z tym postanowiliśmy zapytać Dyrektora spółki KOS-EKO - Roberta Fenniga, o to czy mieszkańcy mogą się spodziewać zwiększenia stawek opłat za dostarczanie ciepła do ich mieszkań. Jak wynika z odpowiedzi dyrektora mieszkańcy nie mają powodu do obaw, a stawki za ciepło jeszcze przez długi czas nie ulegną zmianie.

 

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wróbel
Wróbel 26.09.2019, 21:36
Nie mydlić oczu sezonem grzewczym, który już trwa od pewnego czasu. Napiszcie o przeprowadzonym "konkursie" na stanowisko dyr PCM Garczyn. O wynikach konkursu wróble ćwierkały w momencie, kiedy Baryła nie przeszedł (odpuścił/dostał propozycję) na stanowisko dyr. DWD w Wygoninie. Czy w starostwie organizowanie konkursów ma jeszcze jakiś sens? Przecież to wszystko było ugadane, ustawione. Jak organizatorzy ich mogą spojrzeć w oczy konkurentom "zwycięzcy" ? Żenada, wstyd i kupa śmiechu....
edu
edu 26.09.2019, 22:29
Nie napinaj się i trzymaj emocje na wodzy bo należy wspomnieć ilu kandydatów aplikowało, kto odpadł z przyczyn formalnych i jaki był stosunek głosów oceniających kandydatów. Ja mam zaufanie do komisji bo przeważnie jest ona szeroka i obiektywna. To że masz jakiś uraz do p. Baryły to nie oznacza, że zostanie zdyskwalifikowany. Takie emocjonalne wpisy osób zainteresowanych czyjąś porażką świadczą o interesownym biciu piany. Było złożyć cv i konkurować ze swoim oponentem, a nie sączyć jad.

Pozostałe