Dariusz Męczykowski. "Dlaczego kandyduję"

  • 27.09.2019, 13:29 (aktualizacja 30.09.2019, 15:12)
  • Redakcja
Dariusz Męczykowski. "Dlaczego kandyduję"
Po przerwie wakacyjnej zapraszamy na nową serię programu "15 Minut". W tym odcinku naszym gościem jest kandydat na posła z listy PSL - Dariusz Męczykowski.

Redakcja koscierzyna24.info zaprasza na wywiad

 

Redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (152)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gg
gg 18.10.2019, 23:04
maddry lud nie przyznal mu mandatu!!
Mariusz Szyamowsi
Mariusz Szyamowsi 11.10.2019, 20:16
Panie Darku powodzenia życzę. Zasłużył pan na to wspaniałą ciężką pracą. Mój głos w tych wyborach oddam na Pana
Oddział wewnętrzny
Oddział wewnętrzny 11.10.2019, 13:48
7 lat ciężkiej pracy na rzecz szpitala to ogromny sukces, a do tego ta praca trwa do teraz i za to z serca dziękujemy. Piguły z oddziału wewnętrznego stoją za panem murem za to co pan zrobił panie Darku, nasz szef również pozdrawiam
Polner
Polner 11.10.2019, 14:36
tak to była ciężka praca i ciężka walka, a teraz pan Karczewski przypisuje sobie ten sukces. Przykre to jest, Panie Darku sukcesu życzę!
Ewelina
Ewelina 10.10.2019, 20:31
Mnie nie jest wstyd za PiS! Jestem dumna, że mogę się nazywać PiS-owcem czy jak nazywa nas opozycja PISIOREM! Lepiej być PISIOREM niż dwulicowym opozycjonistą mydlącym oczy wyborcom. Żaden z dotychczasowych rządów nie zrobił tyle dla społeczeństwa i to tej części "zubożałej". Wcześniej liczyli się tylko Ci z "salonów". Tego szanowni komentatorzy nie widzicie czy zobaczyć nie chcecie? Oto jest pytanie! Tylko czy retoryczne? Hmm... 🤔🤔
Mariusz
Mariusz 11.10.2019, 13:02
Ewelino robienie spotkań dla elity na której jest 45 osób przez pana Karczewskiego pokazuje w jaki sposób PIS traktuje wyborców i ilu ma tutaj sympatyków. To, że pan Karczewski przypisuje sobie zasługi odnośnie basenu czy oddłużenia szpitala z lat 2007 świadczy o dwulicowości. Jak można brać na siebie czyjeś tak ważne zasługi?? To własnie jest mydleniem oczu wyborcom. To się dzieje teraz w naszym mieście. Tak w naszym mieście działa PIS. To są fakty.
olaf
olaf 10.10.2019, 16:36
Przestań grubasie już tu pisać te bzdety pod różnymi pseudonimami. Czy jestes upośledzony?
sympatyk
sympatyk 10.10.2019, 20:02
jak podłym trzeba być człowiekiem aby takie rzeczy na forum wypisywać. Niestety niektórzy nic sobą nie reprezentują, a frustracja i własny jad niszczą te osoby od środka. Ja nie oddam głosu na pis, ale na pana panie Dariuszu.
Zniesmaczony wyborca
Zniesmaczony wyborca 10.10.2019, 17:11
Panowie z Pis ten wpis świadczy o was a nie o adresacie tych wyzwisk. Wstyd mi za was. Nie macie żadnych wartości.
Wstyd za pis
Wstyd za pis 10.10.2019, 16:41
Ale chamstwo i prostactwo! Panie Darku taki niski poziom reprezentują pana konkurenci. Nic dodać nic ująć PIS robi wiochę. Wstyd powinno być katechecie takie rzeczy wypisywać
Kibice z Łubiany
Kibice z Łubiany 10.10.2019, 14:48
Gratuluję wygnanego meczu. To już czwartego z kolei i to z 10 punktami przewagi. Pamiętam jak co niektórzy krzyczeli zmienić trenera, a teraz pokazałeś na co Ciebie stać i cały Twój zespół, który tak pięknie reprezentuje i promuje Kościerzynę. Brawa dla dziewczyn i dla trenera. Kibice są z Was dumni!
Marianek
Marianek 10.10.2019, 16:21
To czwarty wygrany mecz pod rząd. Awans macie bez żadnego ale. Gratulacje ogromne. Pozdrawiam całą ekipę. Jesteście najlepsi. Nasza kochana drużyna
olek
olek 10.10.2019, 16:58
Taaa, dziewiąty. Na razie to wygrały trzy mecze w tym sezonie gamoniu.
OBSERWATOR
OBSERWATOR 10.10.2019, 12:01
Koleś wypisujący te same komentarze pod różnymi nikami jest obrzydliwy! Żenująca kakofonia i nachalna, najniższych lotów propaganda wyborcza! Trzeba być głupcem, by nie widzieć, że wypisuję to jedna i ta sama osoba. Ten sam styl, interpunkcja, tanie chwyty oratorskie i prymitywna puenta na koniec - swój głos oddam na Darka Meczykowskiego. Niezależnie od mojej surowej oceny tej kandydatury - koleś uprawiający tą populistyczną, opartą na najniższych lotach i emocjach propagandę robi panu Darkowi antyreklamę. Trochę ceń Waść nas wyborców i naszą inteligencję - myślisz, że wypisując te liczne, pozbawione merytorycznych argumentów dla tej kandydatury komentarze, zbudujesz wrażenie, że cała Kościerzyna go popiera? Człowieku to jest słabsze niż robak na haczyku wędkarza!
do radnego nieporadnego
do radnego nieporadnego 10.10.2019, 12:16
ha ha ha panie Tomaszzu, nie powinien pan w szkole robić takich rzeczy, tym bardziej że jest pan niedoświadczonym nowym dyrektorem nie radzącym sobie z życiem nawet w tak małej szkole na wsi. Swoją drogą, to stać pana tylko na kopiuj wklej i nic innego. Tak kiepsko jak pan poprowadził tę kampanię wyborczą pana Karczewskiego to nie wiedziałem jeszcze takiego dna i złych decyzji, a poprzez takie wpisy utwierdza pan ludzi w przekonaniu, że pisu naprawdę nie stać na jakikolwiek wysiłek, żal i smutek panie Tomaszzu, że jest pan aż tak ograniczony.
wyborca
wyborca 10.10.2019, 09:33
W końcu PSL nie ma tylko twarzy Męczykowskiego bo w naszym powiecie pojawiły się materiały wyborcze innych kandydatów w tym Marka Biernackiego. To porządny człowiek i dobry kandydat dlatego będę głosował na BIERNACKIEGO.
Marenicki J
Marenicki J 10.10.2019, 10:01
masz rację pojawili się inni kandydaci, ale ja stawiam na swojego. Inni niechaj u siebie walczą o glosy, ja oczekuję działań od swojego kandydata, tym bardziej jak widzę ile on zrobił i nadal robi dla miasta, jego promocji, dla regionu. Panie Darku powodzenia w wyborach życzę. Ja jak i pan jestem lokalnym patriotom, ale stawiam na ludzi, którzy naprawdę działają, a nie tylko w okresie wyborów.
Miodek
Miodek 10.10.2019, 19:58
"Patriotom" jest pan?
Nie ma się co dziwić uczniom z Nowej Karczmy, że słabo wypadają na egzaminach humanistycznych skoro dyro jest "patriotom".
Świadomy wyboru
Świadomy wyboru 10.10.2019, 11:18
po co mi ludzie z daleka? Jeżeli bym widział, że Męczyk nie nadaje sie do tej roli, to bym na niego nie stawiał, ale on działa i to dużo, a najważniejsze jest to, że się nie poddaje, że efekty jego pracy są namacalne i odnoszę z nich korzyści ja jako mieszkaniec gdy moje dzieci chodzą na sksy, gdy nauczyciele mają więcej płatnych godzin, gdy mogę korzystać z oddłużonego szpitala ( trzeba go niestety ponownie oddłużyć).. ale dla mnie liczą sie działania i wtedy stawiam na to, że on jest od nas z bliska, na miejscu. Takie mam priorytety, jako wyborca
Kibic
Kibic 08.10.2019, 21:10
z innej beczki to kiedy następny mecz?? Sezon zaczęliście dobrze bo 3 zwycięstwa pod rząd, oby tak dalej było. Pozdrawiam drużynę, dziewczyny jesteście na medal ;0*
Winnicki
Winnicki 09.10.2019, 19:31
Dzisiaj dziewczyny grają w Kwidzynie, oby im dobrze poszło jak poprzednio. Panie Darku i panu sukcesu w wyborach życzę, na który pan zasłużył za swoją ciężką pracę dla szpitala, dla sportu, dla dzieciaków, dla regionu!
Halina Zdrowska
Halina Zdrowska 09.10.2019, 22:15
to co mi się podoba z działań dla dzieci, to taka tradycja, że pasowanie uczniów odbywa się w Będominie u naszego kochanego wieszcza. Ta nauka patriotyzmu od najmłodszych lat i wpajanie dobrych zasad to jest to czym ujął pan moje serce
Prawdziwy Kibic
Prawdziwy Kibic 09.10.2019, 21:15
czwarty wygrany mecz z rzędu i to z tak mocną drużyną z Tczewa!!! Gratulacje 10 punktów przewagi dla nas to sukces, to świadczy o tym, że drużyna jest rewelacyjnie przygotowana przez trenera!!! Dumny z Ciebie jestem Dareczku i czekam na mecz w Kościerzynie i na kolejne zwycięstwo. Brawo dziewczyny jesteście The Best, najlepiej promujecie nasze miasto!!!
Siegfried
Siegfried 08.10.2019, 12:42
jak widzę tę wewnętrzną wojnę w PIS to dla mnie PSL jest o wiele lepszy. Męczykowski człowieku z Kaszub, działaczu, dziękuję że jesteś, przynajmniej jeden normalny wśród całej tej pisowskiej świty atakującej jeden drugiego
Leo
Leo 08.10.2019, 16:31
mój faworyt!!!
Jurek
Jurek 06.10.2019, 13:23
Darku jesteś najlepszy. Jak widzę tych pieniaczy co nic nie robią a Tobie opinię psują to jestem pewien że wybrałem dobrego człowieka stawiając na Ciebie
Za Darkiem
Za Darkiem 07.10.2019, 14:43
Popieram w 100 procentach. Takiego kompetentnego faceta chcę aby mnie reprezentował. Osobę która nie boi się wyzwań, która na co dzień i id święta jest ze swoimi wyborcami.
J Kozłowski
J Kozłowski 06.10.2019, 20:13
dużo działań, dobry program, ciekawa debata, super kampania, no i kolejne zwycięstwo dziewczyn które wygrały trzeci mecz z rzędu i to z przewagą 10 punktów. Czego chcieć więcej? Chyba dalszej takiej skuteczności działań i zwycięstwa w wyborach. Gratuluję Dariuszu tego co robisz.
Ernest
Ernest 07.10.2019, 07:42
Również gratuluję trzeciego pod rząd wygranego meczu i tego że pomimo przeciwności udało się utrzymać drużynę i to na takim wysokim poziomie. Dalszych sukcesów życzę.
Gandalf
Gandalf 06.10.2019, 12:13
Pis chyba zaczął zatrudniać wróżbitów bo zna wyniki wyborów, a może je już ustawia tak jak było ze znanymi wcześniej numerami list
do poniżej
do poniżej 06.10.2019, 09:24
A po co PIS miałby komentować to całe PSL skoro i tak nie dostaną mandatu w naszym województwie? Sprzedali się LGBT i Kaszuby to zapamiętają na całe lata!
ala
ala 06.10.2019, 09:19
Przestań se pisać te teksty. Co za wstyd! Taki ktoś nie zasługuje, by mieć poważne stanowisko.
Rodzic z Kalisk
Rodzic z Kalisk 06.10.2019, 09:23
Na poważne stanowisko nie zasługuje katecheta bez żadnego doświadczenia który nagle zasiada za biurkiem dyrektorskim w małej wsi. To jest tragedia dla uczniów i ich rodziców.
Jan
Jan 05.10.2019, 20:59
PSL nie będzie miało posła w pomorskiem. Wszyscy głosujący na PSL marnują głosy.
Marian T
Marian T 06.10.2019, 00:10
jak możesz się wypowiadać za wszystkich? Człowieku PSL ma duże szanse na posła dlatego, że mają bardzo dobrego kandydata. Lubianego w naszym mieście. Panie Darku gratuluję kolejnego wygranego meczu pana drużyny. To trzeci mecz, a przewaga punktowa to aż 10. Stworzył pan wspaniałe dzieło z którego bardzo jestem dumny
Znajomy
Znajomy 05.10.2019, 13:59
Nie zagłosuję na Męczykowskiego poniewż znam go.
Edi
Edi 05.10.2019, 18:07
A ja zagłosuję i to z wielką rozkoszą i śmiał się głośno będę gdy go wybiorą a naszego lokalnego PK z pis nie wybiorą. Skoro lekceważy wyborców to niech ma za swoje
Tomasz
Tomasz 05.10.2019, 14:51
Nie zagłosuję na PiS ponieważ myślę i analizuję logicznie. Zagłosuję na Męczykowskiego bo chcę dobrego reprezentanta
Jarek
Jarek 05.10.2019, 13:01
Tak czy inaczej trzeba iść na wybory. Ja pójdę. Zagłosuję na Męczykowskiego. On przynajmniej stara się o głosy wyborców. Działa bierze udział w debatach, rozmawia.
Andrzej
Andrzej 04.10.2019, 20:04
Wszystkie 4 partie PIS PO PSD i SLD to tak naprawdę lewicowe partie (socjalizm), które za generała Kiszczaka umówiły się przy okrągłym stole w Magdalence raz rządzimy my raz wy i nie dopuszczamy prawicy do władzy. PIS i PO mają tylko szyldy prawicy a tak naprawdę są tam byli członkowie PZPR i mają bardziej lewicowe poglądy niż chociażby ówczesna lewica razem. Dlatego ja głosuję na KONFEDERACJĘ. Oni nie będą rozdawać pieniędzy ludziom ale też przestaną zabierać. Nie będzie podatku dochodowego PIC CIT, będzie niższy podatek VAT przez co przeciętny człowiek zarobi i zaoszczędzi o 1000zł więcej na miesiąc. Paliwo będzie kosztować 3zł/l bo nie będzie na nie akcyz i podatków, a tańsze paliwo oznacza tańszy transport i niższe ceny w sklepach. Nie wiem czy uda im się coś zmienić ale ja chociaż będę miał nadzieję i czyste sumienie że próbowałem. #KONFEDERACJA
Jan
Jan 04.10.2019, 22:59
Czy ktoś już nie zrobił tego wpisu u pana Lamczyka? Tylko po co?
edek
edek 04.10.2019, 19:07
Przestań wreszcie grubasie zaśmiecać to forum swoimi "komentarzami", które zamieszczasz tu pod różnymi pseudonimami, jakbyś był upośledzony. Rzygać się chce od tej twojej chorej, narcystycznej aktywności.
Toto
Toto 08.10.2019, 18:37
Chory wpis. Chory PIS
Michał
Michał 04.10.2019, 23:02
Chamski prostacki wpis świadczy tylko o tym co go wpisuje. Zal mi tego człowieka. Zatruwa siebie swoim jadem. Panu Darkowi życzę powodzenia w wyborach
M K
M K 05.10.2019, 07:52
taka jak ten wpis jest konkurencja pana Dariusza, ciężko to komentować zachowując odpowiedni poziom, a do takiego poziomu jak ten wpis zniżać się nie chce. Ja również oddam głos na Pana za to, że jest pan sobą zawsze i wszędzie, że dobrze pan działa jako polityk i społecznik
Świadomy wyboru
Świadomy wyboru 04.10.2019, 08:54
ja pójdę na wybory, chcę pokazać, że mój głos jest ważny. Jakby kropla powiedziała, że nie jest potrzebna nie było by oceanu, ja jednak zakreślę Męczykowskiego
WKLEJONY
WKLEJONY 04.10.2019, 11:44
CYTUJĘ WPIS KOLEGI:
Koleś wypisujący te same komentarze pod różnymi nikami jest obrzydliwy! Żenująca kakofonia i nachalna, najniższych lotów propaganda wyborcza! Trzeba być głupcem, by nie widzieć, że wypisuję to jedna i ta sama osoba. Ten sam styl, interpunkcja, tanie chwyty oratorskie i prymitywna puenta na koniec - swój głos oddam na Darka Meczykowskiego.Niezależnie od mojej surowej oceny tej kandydatury - koleś uprawiający tą populistyczną, opartą na najniższych lotach i emocjach propagandę robi panu Darkowi antyreklamę. Trochę ceń Waść nas wyborców i naszą inteligencję - myślisz, że wypisując te liczne, pozbawione merytorycznych argumentów dla tej kandydatury komentarze, zbudujesz wrażenie, że cała Kościerzyna go popiera? Człowieku to jest słabsze niż robak na haczyku wędkarza!
Janczar
Janczar 04.10.2019, 11:52
Dziesiątki razy ten sam kopiowany wpis. Parodia Pisowskiego lenistwa. No ale w tych wyborach po partii rządzącej niczego pozytywnego spodziewać się nie można. Tylko skąd u katechety takie wysublimowane słownictwo?
rozczarowany pisem
rozczarowany pisem 04.10.2019, 14:16
wstyd aby takie rzeczy robić, ale jak na więcej ich nie stać to kopiują i kopiują.. i krytykują i niszczą to co dobre, typowe działania PIS

Pozostałe