Mieszkańcy pytają. Co z chodnikiem i drogą rowerową do Wierzyska?

  • 02.10.2019, 13:08 (aktualizacja 05.11.2019, 14:15)
  • Redakcja
Mieszkańcy pytają. Co z chodnikiem i drogą rowerową do Wierzyska?
W komentarzach pod publikowanymi przez nas materiałami, czytelnicy zamieszczają wpisy o tematyce dotyczącej problemów związanych z ogólnie pojętym życiem miasta. Postanowiliśmy niektóre ze zgłaszanych tematów wyjaśnić. W związku z tym przekierowujemy te pytania do ludzi, którzy z racji zajmowanego stanowiska powinni potrafić na nie odpowiedzieć. W szóstym odcinku Burmistrz Michał Majewski odpowiada co z chodnikiem i drogą rowerową do Wierzyska?

 

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kasia-Wierzysko
Kasia-Wierzysko 02.10.2019, 22:18
Ręce opadają...i słabo się robi, to że nie będzie chodnika wiemy już chwilę - co chwilę się wymigują- mech na drzewach , nie ma funduszy i co jeszcze wymyśla . Po prostu nie ważne czego MY potrzebujemy. Plac zabaw- teraz tak szczerze to mamy go gdzieś- dzieci dorastają. Na asfalt też nie ma kasy- ulice Żurawinowa i inne przy szpitalu; Hallera- są po prostu ważniejsze- mieszka "elita". Wierzysko i ta strona zawsze było nie ważne co kolwiek byśmy robili zawsze słyszeliśmy: nie ma funduszy, nie złożony wniosek, nie w tym roku a nawet słyszałam że jak się dołożymy to urząd może dołoży...kó..wa do czego mamy się dokładać - do ich zasranego obowiązku. Nas co roku zalewa, facet a Kartuzach jak odbiera telefon to rozmawia z moim mężem na ty- kazdej wiosny dzwoni w sprawie czyszczenia rowu odplywowego, mieszkańcy socjalnego uważają że im się wszystko należy- dla zainteresowanych można ich zawsze spotkać o 7:00 rano pod sklepem nie wspomnę o późniejszych godzinach. Urzednicy- nie ważne co zglaszamy- mają nas w ***- i mysle że piszę w imieniu 80% mieszkańców naszej ulicy. Mieszkam tu od dziecka i nic póki co się nie zmieniło, bez znaczenia na wnioski czy ich brak porostu macie nas gdzieś , a jeśli się mylę to poprosimy o konkrety a nie o informacje na temat utopionych albo źle wydanych pieniędzy bo takich to już było ? myślę miliony.
Jeśli cos tu zabrzmiało chaotycznie to przepraszam , za dużo tego .
Rozczarowana
Rozczarowana 02.10.2019, 21:14
Skoro Nasze władze nie mogą sobie poradzić z przetargami na ścieżki rowerowe, to może zasiegną porady u sąsiednich Gmin np. Stężycy jak dali radę:-)
Tola
Tola 02.10.2019, 20:26
Jeszcze jeden jest problem, który nie został rozwiązany przez tyle lat;) - oświetlenie przy ul. Gajowej:). Aż trudno uwierzyć, że "socjal" przy ul. Zagajnikowej jest super oświetlony, a obok ulica jest zupełnie ciemna i cała droga jest w dziurach:) Może warto by było przyjrzeć się tej sytuacji bliżej. Czyżby władze Miasta o nas zapominały?
Kościerzyna
Kościerzyna 02.10.2019, 20:21
A o gazie nie wspomnę
Kościerzyna
Kościerzyna 02.10.2019, 20:18
Było trzeba kupic działki w mieście a nie teraz ............... , kupic dzialki o 20 tys. drosze i kanaliza by byla .
Mieszkaniec
Mieszkaniec 02.10.2019, 17:01
Droga Redakcjo! A może by tak zapytać co Pan Burmistrz zamierza zrobić z ul. Modrzewiowa i Świerkową? Przypominam, że ulice te również należą do mista, a droga jest straszna, dziura na dziurze, kanalizacja też by się przydała.
!!!!!
!!!!! 02.10.2019, 16:35
A co ze ścieżką rowerową do Skorzewa o gazyfikacji nie wspomnę.

Pozostałe