Ryszard Zarudzki. "Wspieramy rolników"

  • 04.10.2019, 14:21 (aktualizacja 04.10.2019, 14:37)
  • Artykuł sponsorowany
Ryszard Zarudzki. "Wspieramy rolników"
W tym odcinku naszym gościem w programie „15 Minut” był wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi - Ryszard Zarudzki

Redakcja koscierzyna24.info zaprasza na wywiad

 

Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gg
gg 18.10.2019, 23:03
madry lud, nie przyznał mi mandatu!!
Franciszek
Franciszek 11.10.2019, 09:27
Powodzenia !
Franciszek
Franciszek 09.10.2019, 15:55
Panie Ministrze, a gdzie te obiecane torby ze sprzętem, które tak hojnie Pan obiecywał np. na Święcie Żurawiny jednostkom OSP? Słyszałem ze Nowa Karczma dostała, ale inni ktorym Pan obiecywał, to już nie. Szkoda, że kampania wyborcza się kończy i nie ma już szans spełnienia tych obietnic.
Strażak
Strażak 10.10.2019, 22:07
Z tego co mi wiadomo, Pan Minister odwiedził wczoraj Wielki Klincz i przekazał dwie torby medyczne. Na stronie OSP jest o tym informacja.
rysiek
rysiek 08.10.2019, 20:53
słaby jest ten gościu, znam go.
Rolnik
Rolnik 11.10.2019, 09:21
Sam jesteś słaby, gdybyś Go znał nigdy nie.powiedzoalbys że jest słaby !!!
Kamil
Kamil 07.10.2019, 16:07
Załudzki jest odważny i mądry. On nie musi blokować wpisów swoich wyborców. On nie boi się konstruktywnej krytyki jak jedyny kandydat z Koscierzyny. Kandydat do tak poważnego stanowiska nie powinien być tchórzliwy.
Andrzej Michalik
Andrzej Michalik 06.10.2019, 16:10
Pan mówi to o czym wszyscy na wsi myślą. Będę na Pana głosował. Powodzenia!
Agro
Agro 06.10.2019, 14:32
Panie ministrze ma pan przekonywujacy program
Wojtek
Wojtek 05.10.2019, 20:31
Program jak program. Ale te 500 plus. Kazden na nie pluje a to pirwszy raz jak wies coś dostala na dzieci. Bede na nich glosowac, zeby inni nam tego nie zabrali
Piotrek
Piotrek 05.10.2019, 19:21
To co mówi ten facet przekonuje mnie. Co wy o tym myślicie?
Darek
Darek 05.10.2019, 17:54
No proszę, a zawsze myślałem, że mówię własnym głosem. I to jeszcze w sukienkę mnie ubierają..... Panie Ministrze, proszę się nie przejmować i realizować program.
edek
edek 05.10.2019, 17:10
Cztery poniższe komentarze wpisały te dwie, co przy nim ciągle łażą. Takie banalne treści, tylko one mogły wpisać, albo jedna z nich.
B
B 05.10.2019, 16:29
Do boju Panie Ministrze. Może wreszcie my, mali rolnicy, będziemy mogli godnie żyć
Iwonka
Iwonka 05.10.2019, 16:26
Wreszcie ktoś pomyślał o kobietach na wsi. Oby tak dalej!
Darek
Darek 05.10.2019, 16:22
To świetny program dla rolników. Tak trzymać!!!!!
M
M 05.10.2019, 16:14
Super! Powodzenia Panie Ministrze!
Wiesiu
Wiesiu 05.10.2019, 08:15
Kto za to placi?
Ja
Ja 05.10.2019, 09:17
Minister z prywatnej kasy.

Pozostałe