Premier do mieszkańców Kaszub: Zachęcam do głosowania na Piotra Müllera!

  • 09.10.2019, 05:45 (aktualizacja 09.10.2019, 12:18)
  • artykuł sponsorowany
Premier do mieszkańców Kaszub: Zachęcam do głosowania na Piotra Müllera!
Premier Mateusz Morawiecki zachęca mieszkańców Kaszub do głosowania na swojego bliskiego współpracownika Piotra Müllera – kandydata PiS, obecnego posła na Sejm RP oraz rzecznika rządu.

 

– Serdecznie zachęcam mieszkańców Kaszub do głosowania na Piotra Müllera. Pracuję blisko z Piotrem od dłuższego czasu. Wiem, że jest zaangażowany na rzecz wszystkich mieszkańców Pomorza. – podkreślił Premier Mateusz Morawiecki. 

Piotr Müller, jeden z najbliższych współpracowników Premiera Mateusza Morawieckiego, w nadchodzących wyborach parlamentarnych ponownie będzie ubiegał się o mandat poselski. Wystartuje z 3 miejsca na liście Prawa i Sprawiedliwości w okręgu nr 26, czyli również w powiecie kościerskim.

– To dla mnie zaszczyt, że mogę ponownie ubiegać się o mandat posła na Sejm RP, zwłaszcza kandydując z mojego rodzinnego Pomorza. Jako poseł chciałbym dalej zabiegać o dynamiczny rozwój naszego regionu, mając na uwadze potrzeby i potencjał jego mieszkańców. Jestem przekonany, że będzie to możliwe dzięki skutecznej i zrównoważonej polityce, jaką prowadzi Prawo i Sprawiedliwość, które dba o realizację obietnic wyborczych wobec szerokich grup społecznych – podkreślał na początku kampanii Piotr Müller.

W Lubaniu o polityce prorodzinnej rządu RP

Piotr Müller spotkał się z mieszkańcami powiatu kościerskiego podczas Kaszubskiej Jesieni Rolniczej oraz dożynek diecezji pelplińskiej i gminy Nowa Karczma. Tematem rozmów była głównie polityka prospołeczna rządu Prawa i Sprawiedliwości. Znane wszystkim Rodzina 500plus, trzynasta emerytura czy też zerowy PIT dla młodych osób do 26. roku życia - to tylko kilka przykładów realizacji dobrej polityki ostatnich czterech lat. 

Kim jest Piotr Müller?

Piotr Müller kandyduje z rodzinnego okręgu. Jest jednym z najbliższych współpracowników Premiera Mateusza Morawieckiego, który w czerwcu 2019 roku powołał go na rzecznika prasowego swojego rządu i ministra w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Od końca 2018 roku poseł na Sejm RP, po śmierci ś.p. Jolanty Szczypińskiej. Pochodzi z rodziny o tradycjach politycznych. Jest synem byłego szefa struktur podziemnych Solidarności na Pomorzu Środkowym. Z wykształcenia jest prawnikiem, absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. W 2019 roku został uznany przez Dziennik Gazetę Prawną za jednego z 50 najbardziej wpływowych prawników w Polsce.

Dzieci i młodzież z powiatu kościerskiego jak młodzi odkrywcy dzięki wizycie Naukobusa 

W sierpniu dzieci i młodzież z powiatu kościerskiego mogli poczuć się jak prawdziwi odkrywcy. Zobaczyli, ile energii musi włożyć serce w pompowanie krwi, dotkną kuli plazmowej, w której dochodzi do wyładowań elektrycznych, sprawdzą, z czego zbudowane jest ludzkie ciało. Wszystko za sprawą Naukobusa – mobilnego laboratorium, które jeździ po całej Polsce, pokazując dzieciom najlepszą stronę nauki. Wystawa zawitała w sierpniu na Kaszuby, a dokładniej do Kompleksu Wypoczynkowego Szarlota k. Kościerzyny. Na taki pomysł urozmaicenia ostatnich dni wakacji wpadł Piotr Müller – poseł z Pomorza, minister w Kancelarii Premiera. 

Jeszcze jako wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego wspierałem projekt Naukobusa, czyli mobilnej wystawy naukowej, która dociera do miejscowości w całej Polsce. Dzieci przez zabawę i interaktywne elementy wystawy uczą się nauki – wyjaśnił poseł Piotr Müller, który był inicjatorem wizyty Naukobusa w powiecie kościerskim. Naukobus zawiera około dwudziestu eksponatów, których działanie objaśniają animatorzy z warszawskiego Centrum Nauki Kopernik. Mobilne laboratorium dociera do najdalszych zakątków kraju. Dzięki temu każde dziecko bez względu na miejsce zamieszkania ma szansę uczestniczyć w zajęciach w nowoczesnym i multimedialnym centrum nauki, a także w praktyczny sposób poznawać tajniki różnych dziedzin nauki. 

Wybory już 13 października 2019 

Polacy pójdą do wyborów już 13 października 2019 roku i zadecydują kto będzie rządził naszym krajem. Piotr Müller startuje z 3 miejsca na liście Prawa i Sprawiedliwości w okręgu nr 26, który obejmuje Słupsk, Gdynie oraz powiaty: wejherowski, kościerski, kartuski, bytowski, chojnicki, człuchowski, lęborski, pucki i słupski. Dzięki skutecznym działaniom na rzecz regionu oraz odpowiedzialnej polityce Prawa i Sprawiedliwości, to właśnie partia Jarosława Kaczyńskiego zyskuje coraz większe poparcie na Pomorzu. Po raz pierwszy historii Prawo i Sprawiedliwość ma szansę wygrać w tym okręgu .

 ---

Materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość

 

artykuł sponsorowany
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (81)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

nie promuj Karczewskiego u Millera
nie promuj Karczewskiego u Millera 11.10.2019, 22:15
Dlaczego promujesz pana Karczewskiego u pana Millera? Gdyby pan Karczewski w sponsorowanym przez siebie spocie wyborczym nie zablokował sam sobie komentarzy, to mógł byś umieszczać je tam gdzie powinny być. Tutaj jest strona poświęcona panu Millerowi promowanemu przez pana premiera. PIS stawia na Millera
mieszkaniec
mieszkaniec 11.10.2019, 21:06
Kościerzyna ponownie zasługuje na posła! Jedynym, który ma szanse wygrać jest Piotr Karczewski. Prosimy o wybór mieszkańca Kościerzyny. Wybór Piotra Karczewskiego gwarantuje dynamiczny rozwój naszego miasta i powiatu kościerskiego! Jedną decyzją możesz wpłynąć na milowy krok naszego miasta i powiatu.
do Tomka
do Tomka 11.10.2019, 22:12
Tomku czy Karczewski doradził prezydentowi chociaż jedną rzecz dotyczącą Kościerzyny, Która została zrealizowana, czy jego doradztwo dotyczyło tylko f 16?? Nie jest temu panu wstyd? Dlaczego premier na Kaszubach i w samej Kościerzynie promuje dwóch innych kandydatów z PIS a nie Piotra Karczewskiego z 9 miejsca na liście? Odpowiedz na te pytania skoro tak dużo tutaj piszesz.
Matematyk
Matematyk 11.10.2019, 17:43
taki młodziutki Miller którego promuje Morawiecki z pis jest 3 na liście a pan Karczewski aż 9 to chyba według zasług są rozdawane te numerki co??
ALA
ALA 11.10.2019, 20:46
a CIEBIE BIEDAKU NAWET NIE ZAPROSILI NA OSTATENIE MIEJSCE ?
do Tomasza
do Tomasza 11.10.2019, 17:29
Tomku czy Karczewski doradził prezydentowi chociaż jedną rzecz dotyczącą Kościerzyny, Która została zrealizowana, czy jego doradztwo dotyczyło tylko f 16?? Nie jest temu panu wstyd? Dlaczego premier na Kaszubach i w samej Kościerzynie promuje dwóch innych kandydatów z PIS a nie Piotra Karczewskiego z 9 miejsca na liście? Odpowiedz na te pytania skoro tak dużo tutaj piszesz.
Ala
Ala 11.10.2019, 17:16
Chojnice od dawna maja posla, bo glosuja na swojego kandydata od 12 lat. Z poslem Chojnice rozwijaja sie coraz szybciej! Koscierzyna tez ma szanse na ROZWOJ. Z poslem KARCZEWSKIM Koscierzyna znacznie przyspieszy ! Bez posla nasze szanse maleja !
żal pisu
żal pisu 11.10.2019, 17:19
Karczewski ma 45 osób na swoi spotkaniu pisowym, większość tej małej sali jest pusta, to z czym do ludu? to wstyd aby takie miasto wystawiło tak słabego kandydata który od 2007 nie ma żadnych osiągnięć a do 2007 podczepiał się pod działania innych. Nawet premier stawia na innych na terenie Piotra Karczewskiego
premier wybrał innego kandydata
premier wybrał innego kandydata 11.10.2019, 17:06
w Chojnicach wszyscy stawiają na najsilniejszego niezależnie od partii po to aby mieć swojego posła. Tam nikną podziały, a tutaj pan Piotr bez żadnych szans pcha się, pomimo nieudolności swojego postępowania, braku wyników i tak dzieli głosy, tylko po co? Nawet premier promuje tutaj innych a nie Piotra Karczewskiego.
Franel
Franel 11.10.2019, 15:50
Słyszałem że pan Karczewski doradził panu prezydentowi zakup samolotów F16. Kilka samolotów ma być w Kościerzynie. Jeden koło Lidla jeden na rynku. Pewnie kolejne rady będą jeszcze celniejsze.
jan
jan 11.10.2019, 14:48
Darek nie wypisuj tych bredni. Nie wstyd ci?
do niezorientowanych Tomasz
do niezorientowanych Tomasz 11.10.2019, 14:47
Wojewoda Karczewski w latach 2005-2007 prowadzil szeroko zakrojone dzialania na rzecz pozyskiwania srodkow dla koscierskiego szpitala, basenu, boisk drog lokalnych, czy wojewodzkich.. Co do odluzenia szpitala, to mialem kiedys dokument w reku swiadczacy o prawdomownosci moich slow. Pisze tylko i wylacznie o oddluzeniu szpitala za rzadu PIS w latach 2005-2007 (a byly inne oddluzenia). Poza tym sam bylem swiadkiem niektorych dzialan p. Wojewody w urzedzie wojewodzkim, Koscierzynie czy tez Warszawie. W Spoleczej Radzie Szpiatla byl B. Karczewski, ktory zrobil tez duzo dobrego dla Koscierzyny. Nie wykluczam tez pozytywnych dzialan innych ludzi, np. Zdzislawa Czuchy, co nalezy docenic. Ma on swoje zaslugi.
Jaro
Jaro 11.10.2019, 16:57
Piotrze i Tomku proszę was co za bzdety i farmazony piszecie. Wstydu sobie oszczędźcie
Zdzisio
Zdzisio 11.10.2019, 14:51
lata 2005 - 2007 to działalność pana Piotra Karczewskiego, podpinanie się pod działania innych, a po tym czasie pustka, wielkie nic, zero... takich działaczy nie działaczy nam nie potrzeba. Pan czucha działał aktywnie, fakt krótko był w rządzie, ale mu się to udało, a pan Karczewski nigdy pomimo prób sie tam nie dostał. Ludzie mu nie ufają
Marian
Marian 11.10.2019, 12:43
Kto wypisuje bzdury, że to pan Karczewski przyczynił się do oddłużenia szpitala? To brednie i banialuki! Przewodniczącym Społecznej Rady Szpitala przez 7 lat był Dariusz Męczykowski i wtedy gdy miał ogromne możliwości z wielkim trudem walczył o nasz Kościerski Szpital Specjalistyczny. Proszę nie przeinaczać faktów, ani nie przypisywać sobie cudzej bardzo ciężkiej pracy. Zgadzam się również z tym, że za budową szpitala i za pozyskiwaniem na niego środków stoi pan Zdzisław Czucha, a nie pan Karczewski. Kto pisze takie kłamstwa? Tomaszu jak możesz i skąd masz takie wiadomości? To są kłamstwa!
piątka za czytanie
piątka za czytanie 10.10.2019, 21:20
muszę stanąć w obronie pana Karczewskiego. Być może wyrzucają go z różnych stanowisk jakie zajmował, być może ma fatalnego doradcę odnośnie kampanii wyborczej od 2007 roku, ale za to jako doradca prezydenta od 3 miesięcy wspaniale czyta listy od pana Dudy, robi to donośnym głosem, z taką powagą, tak pompatycznie że aż miło się słucha. Te listy powinny być dłuższe i bardziej powinny porywać serca, aby wartości głosowe wyżej wymienionego doradcy i jego talent aktorski został przez wyborców dostrzeżony.
ciekawy z pomorza
ciekawy z pomorza 10.10.2019, 14:18
ja mam pytanie od ilu miesięcy pan Karczewski jest tym doradcą prezydenta i dlaczego zrobił to tuż przed wyborami? Czy tylko po to aby mieć napis na plakacie wyborczym? Co pan Karczewski doradził panu prezydentowi dotyczącego Kościerzyny? Co będzie zrealizowane?
Alicja
Alicja 11.10.2019, 14:36
To nie ma znaczenia co myśli Piotr Karczewski. Znaczenie ma to, że jest potrzebny Prezydentowi Dudzie, który chce z nim współpracować. Zbliżają się wybory prezydencki i zapewne pan Prezydent szukał ludzi godnych zaufania. I znalazł. Pozdrawiam Państwa
Weryfikuję prawdę
Weryfikuję prawdę 11.10.2019, 14:47
dlatego, że umie czytać jest potrzebny prezydentowi Dudzie? Jakie pan Karczewski podsunął pomysły prezydentowi Dudzie odnośnie Kościerzyny? Ile tych pomysłów zostało zrealizowane? czy był chociaż jeden taki przypadek?? To doradztwo prezydenta to tylko hasło na plakat wyborczy. Premier zaś popiera innych kandydatów, jest z nimi na plakatach, mówi o nich, a pana Piotra nie popiera żaden znaczący polityk z rządu.
Tomasz
Tomasz 10.10.2019, 12:34
Sukcesy Piotra Karczewskiego: 1. Pozyskanie na basen 19.2 mln zl (2007) 2. Oddluzenie szpitala na 15-16 mln zl (2007). 3. Lobbowanie drogi nr 20 z Gdyni do Klobuczyna (2006-2007) koszt. 4. Powstrzymanie przez Karczewskiego przeniesienia do Kartuz Urzedu Paszportowego. 5. Silne poparcie dw Ministerstwie Infrastruktury budowy obwodnicy Zukowa. 6. Walka o dwa tory na trasie Gdynia-Koscierzyna-Bydgiszcz. 7. Lobbing 2 sal gimnastycznych i 4 boisk sportowych (lata 2005-2006).
Tonuszek klamczuszek
Tonuszek klamczuszek 11.10.2019, 10:40
Zanim przyiszesz zasługi innych osób panu Karczewskiemu to najpierw sprawdź fakty. Nie kłam Tomaszu.
Do kłamliwego Tomasza
Do kłamliwego Tomasza 10.10.2019, 22:26
hola i ja zainterweniuję jak się historię zmienia. Kto wypisuje bzdury, że to pan Karczewski przyczynił się do oddłużenia szpitala? To brednie i banialuki! Przewodniczącym Społecznej Rady Szpitala przez 7 lat był Dariusz Męczykowski i wtedy gdy miał ogromne możliwości z wielkim trudem walczył o nasz Kościerski Szpital Specjalistyczny. Proszę nie przeinaczać faktów, ani nie przypisywać sobie cudzej bardzo ciężkiej pracy. Zgadzam się również z tym, że za budową szpitala i za pozyskiwaniem na niego środków stoi pan Zdzisław Czucha, a nie pan Karczewski. Kto pisze takie kłamstwa? Tomaszu jak możesz i skąd masz takie wiadomości? To są kłamstwa!
w obronie Czuchy staję
w obronie Czuchy staję 10.10.2019, 20:53
Zdzisława Czychy już z nami nie ma w polityce, a pan Piotr Karczewski przypisuje sobie jego zasługi? Przecież budowa basenu to działka pana Człuchy i pan Karczewski nie miał na to żadnego wpływu!! Jak można takie kłamstwa na forum pisać, jak można takie stare rzeczy zakłamywać?? Czyj to sukces człowieku Karczewskiego czy Czuchy? Ty nie wiesz co robisz, gdzie działasz? Jak tak można??
Prawda jest jedna
Prawda jest jedna 10.10.2019, 20:31
Piotrze Karczewski ktoś kłamie w Twoim imieniu, dlaczego ktoś Ciebie ośmiesza? Jeżeli robi to ten ancymon z Kalisk to walnij go w łeb. Przecież z oddłużeniem szpitala nie masz nic wspólnego!!! Dlaczego są wypisywane takie kłamstwa, z pieniędzmi na basen też nie miałeś z tym nic wspólnego. Po co te kłamstwa!! Człowieku ogarnij się.
Aleksander
Aleksander 10.10.2019, 13:31
Lata 2006 czy 2007 to historia. Tomku teraz mamy 2019 rok, a przez ten czas pan Karczewski nie dokonał niczego. Te lata to przepaść. Fakty o których piszesz świadczą same o sobie. Nie chcę kandydata który od 2007 roku żyje w próżni i wciąż zmienia miejsca swojego zatrudnienia. Nie chcę kandydata którego odrzuciła jego własna partia. Chcę kandydata wartościowego, pracowitego i oddanego swoim wyborcom. 45 osób na spotkaniu wyborczym mówi mi o tym jak małe poparcie ma pan Karczewski.
w bajki o PK nie wierzę
w bajki o PK nie wierzę 10.10.2019, 13:51
liczy sie teraz i tutaj. Jak możesz Tomaszu promowac osobe, tóra od 2007 przestała działać?? Chcesz historii to zapytaj, dlaczego pan Karczewski nie pracuje w SICIe, dlaczego nie pracuje w porcie? Jak jest taki wspaniały i dobry to dlaczego tak szybko traci prace które dostaje? Czy to Tomaszu nie daje Ci do myślenia? Dla mnie kandydat musi być wiarygodny i pracowity, musi byśleć o innych o wyborach, a nie o sobie!!! Tomaszu zacznij żyć teraźniejszością, teraz Morawiecki promuje Millera, widocznie jest bardziej wiarygodny do rządu niż wypalony Karczewski. Prezydenta nie widziałem ani nie słyszałem aby promował Karczewskiego, a w bajki nie wierzę.
Adam
Adam 09.10.2019, 23:35
Na kogo? Przecież tego chłystka nikt tu nie zna.
Jasio
Jasio 10.10.2019, 06:38
ja bym proponował Męczykowskiego, wiele osób go zna z pozytywnej strony jako działacza własnie, dla mnie jest ważne ze działa ponad podziałami, że nie zasklepia się w jednej skorupie, nie zacietrzewia się, ale działa i walczy o lepsze jutro w szkołach czy w szpitalu
Mieszkańcy Kaszub
Mieszkańcy Kaszub 09.10.2019, 22:35
Zachęcamy pana premiera do ujawnienia majątku żony ...
Jan
Jan 09.10.2019, 21:28
Znów kiedy nie wybierzemy posła z Kościerzyny będzie tak:
- Muller będzię pozyska w tej kadencji 40-60 mln do Słupska,
- Bystroń przekaże kasę 50-60 mln do Kartuz i Lęborka,
- Klawiter przekaże kasę do Lęborka, Wejherowa i Gdyni,
_ Horała i Sniadek będą lobbowali 120-150 mln środków dla Gdyni i Wejherowa, bo to ich powiaty. Są stamtąd.
A Kościerzyna zostanie miastem bardzo biednym - bez posła, bez pieniędzy, z niemałym bezrobociem i ..................... uparta bardziej w swych decyzjach od ........ osła, bo nie chcemy POSŁA ?
wybierz mądrze
wybierz mądrze 09.10.2019, 21:47
można wybrać posła z bliska, przecież tylko Karczewski jest z PIS, trzeba wybrać mądrze takiego co ciężko od lat pracuje. Nie można wybrać Karczewskiego tylko dlatego, że z PIS nie ma innego kandydata z naszego miasta bo to najdurniejszy pomysł wyborczy. Człowieku uruchom myślenie. Trzeba wybrać dobrego prawego działacza, co dużo zrobił dla Kościerzyny i dla regionu, takiego co zajmie się szpitalem, szkolnictwem, rozwojem no i ma o wiele większe poparcie niż 45 osób!!!
Kaszub
Kaszub 09.10.2019, 20:34
Przepraszam nagonka na Kaszuby że my opcja niemiecka, wstrzymanie dopłat do wniosków kaszubskich, obcięcie dotacji na język kaszubski w szkołach...czy w końcu odcięcie się od pomocy podczas huraganu ... I głupi ludzie i tak zagłosują jak judasze na Pis
do poniżej
do poniżej 09.10.2019, 17:55
Wszyscy, którzy tak krytykują wyniki i osiągnięcia Piotra Karczewskiego (PIS) informuję, iż w ostatnich 30 latach z wszystkich startujących osiągnął drugi najlepszy wynik wyborczy w historii powiatu kościerskiego (26 000 głosów poparcia). Poseł Czucha miał prawie 3 razy gorszy wynik niż Karczewski. Krytyka jego wyniku, to bezpardonowy atak na tych, którzy wielokrotnie zaufali doradcy Prezydenta Dudy.
Do powyżej
Do powyżej 09.10.2019, 18:26
To co cytujesz to jest historia. Teraz nawet premier pis motywuje Kaszubów do tego aby wybrali innego kandydata niż Piotra Karczewskiego.!!! To są fakty. Partia PIS odsunęła go od koryta.
Tomasz
Tomasz 09.10.2019, 17:36
Tak. Premier promuje swojego rzecznika, a Prezydent Duda poparł Piotra Karczewskiego, swojego doradcę. Poparcie zostało opublikowane w kilku mediach. Obaj są dobrzy, i Muller i Karczewski. Ten ostatni ma tę przewagę, że jest bardziej doświadczony i dużo zrobił dla Kościerzyny. Najlepszymi inwestycjami, za którymi lobbował jako kościerski polityk, to droga z Gdyni do Kłobuczyna wyremontowana w latach 2005-2007 (wtedy rządził Premier Kaczyński) oraz kościerski basen. Wprawdzie otrzymaliśmy 19,2 mln złotych (2007 r.), ale dziś proporcjonalnie ta kwota wynosiłaby co najmniej 35 mln złotych. Pan Muller w tym co zrobił jeszcze długa nie przebije Piotra Karczewskiego. Obie inwestycja zrealizowane za kadencji wojewody Piotra Karczewskiego, były kluczowe dla Kościerzyny i powiatu kościerskiego.
TK
TK 09.10.2019, 20:03
Koleś wypisujący te same komentarze pod różnymi nikami jest obrzydliwy! Żenująca kakofonia i nachalna, najniższych lotów propaganda wyborcza! Trzeba być głupcem, by nie widzieć, że wypisuję to jedna i ta sama osoba. Ten sam styl, interpunkcja, tanie chwyty oratorskie i prymitywna puenta na koniec - swój głos oddam na Piotra Karczewskiego doradcę prezydenta. .Niezależnie od mojej surowej oceny tej kandydatury - koleś uprawiający tą populistyczną, opartą na najniższych lotach i emocjach propagandę robi panu Piotrowi Karczewskiemu antyreklamę. Trochę ceń Waść nas wyborców i naszą inteligencję - myślisz, że wypisując te liczne, pozbawione merytorycznych argumentów dla tej kandydatury komentarze, zbudujesz wrażenie, że cała Kościerzyna go popiera? Człowieku to jest słabsze niż robak na haczyku wędkarza!
Kaszuba
Kaszuba 09.10.2019, 18:41
Jak długo jest tym doradcą prezydenta? 3 czy 4 miesiące? Co on może doradzać? Prezydent nie ma profesorów, doświadczonych ludzi koło siebie? Ja widzę jedno że premier promuje Millera a nie Karczewskiego. Pis nie ma swojego kandydata w Koscierzynie
Julan C
Julan C 09.10.2019, 18:29
Tomaszku pierwsza rzecz to pan Karczewski sam powinien mieć doradcę. Te dezyzje dotyczące jego kampanii są tragiczne, jego działań brakuje, to jak potraktował wyborców woła o pomstę do nieba.
Ewelina
Ewelina 09.10.2019, 21:21
Czyli jak potraktował ? Zaprosił na salę konferencyjną, wstęp wolny, ludzi przyszło 45. Mało ? Na Srokę przyszło 36, a była z wicepremierem Gowinem (kiedyś PO) , w tym przywiozła kilkanaście osób z Gdańska i Pruszcza Gdańskiego. Bistron miał 4 osoby, a PO jakaś debata 6 osób, Zarudzki kilka, Dziś nikt w Kościerzynie w celach politycznych nie zebierze więcej ludzi niż PIS. Proszę zobaczyć konwencje PO i PSL, to jak pogrzeby tych partii. A konwencje PIS w POLSCE? Uczta dla oka. Mistrzostwo świata gustu, organizacji, marketingu politycznego i retoryki na najwyższym poziomie!
to  jest żenujące
to jest żenujące 09.10.2019, 21:26
Karczewski działa (brak działań)i mieszka w Kościerzynie od lat. Ma w swoim rodowitym mieście otwarte spotkanie dla sympatyków i PISowców i w tym 25000 mieście na to spotkanie przychodzi 45 osób, to świadczy tylko o tak marnym poparciu dla tego człowieka. Dla mnie to jest żenujące. Wstyd mi by było, to jakaś życiowa porażka w mojej ocenie. te 45 osób to jest owoc jego wieloletniego braku działań. Popieram jego żonę w 100 % to ona powinna kandydować w tych wyborach, to ona ma coś do powiedzenia, ale ma niestety podcinane przez męża skrzydła, a szkoda.
Ala
Ala 09.10.2019, 14:27
Tylko Piotr Karczewski, nasz z Kościerzyny będzie dbał o nasze interesy, nie Słupska.
Mariusz P
Mariusz P 09.10.2019, 16:51
nasz kochany premier zaleca głosowanie na Millera a nie na Karczewskiego. Może pan Karczewski jest w innej partii a nie w tej rządzącej. Wszyscy go mocno olewają nawet premier, inni pisowcy wchodzą na teren Kościerzyny. Co tutaj się dzieje? Czy to już wielka przegrana pana Karczewskiego. No i ta pozycja na liście gdzieś tam pośrodku. Czy wszyscy się już od tego człowieka odwrócili....????
Pytajnik
Pytajnik 09.10.2019, 16:55
mnie też to zastanawia że premier promuje takiego młodego mężczyznę zamiast wieloletniego doświadczonego polityka. Widocznie ten pierwszy ma większą wartość dla partii rządzącej, a drugi już jest w jej szeregach spalony

Pozostałe