Magdalena Sroka - kandydat na posła do Sejmu RP

  • 07.10.2019, 11:00 (aktualizacja 07.10.2019, 11:19)
  • Krzysztof Wencki
Magdalena Sroka - kandydat na posła do Sejmu RP
Magdalena Sroka - kandydat na posła do Sejmu RP

loadingŁaduję odtwarzacz...

Krzysztof Wencki
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jan
Jan 08.10.2019, 23:57
I znów kiedy nie wybierzemy posła z Kościerzyny będzie tak:
- Muller będzię lobbował w tej kadencji 40-60 mln do Śłupska,
- Bystroń przekaże kasę 50-60 mln do Kartuz i Lęborka,
- Klawiter przekaże kasę do Lęborka, Wejherowa i Gdyni,
_ Horała i Sniadek będą lobbowali 120-150 mln środków dla Gdyni, Wejherowa.
A Kościerzyna zostanie miastem bardzo biednym i bez posła, bez pieniędzy i ..... uparta bardziej w swych decyzjach od .... osła, bo nie chcemy POSŁA ?
Karpio
Karpio 09.10.2019, 21:04
Mam pytanie. Co społeczny doradca prezydenta Piotr Karczewski załatwił dla Koscierzyny. Jest tak ważny w tej chwili , ze chyba łatwiej mu pewne sprawy przeforsować niż zwykłemu posłowi. A jak zostanie posłem to już nie będzie mógł pełnić tak ważnej funkcji doradcy prezydenta i nie będzie mógł wszędzie czytać listów. Wiec może lepiej niech już zostanie tym doradcą . Dla Koscierzyny to chyba lepiej ?
Rio
Rio 09.10.2019, 13:54
Panie jaki Bystron o czym pan piszesz. Od plakatów się posłem nie zostaje. W przeciwnym razie Kowalski zostałby prezydentem chyba ...
Piguła
Piguła 09.10.2019, 06:25
dlatego właśnie stawiam na Męczykowskiego, to on zrobił tyle dla szpitala w którym pracuję na oddziale wewnętrznym, on walczył o oddłużenie i o pracowników, on walczył o dzieci w szkołach, te wszystkie dodatkowe lekcje WF, działania na orlikach i nie tylko, To człowiek, który jest stale w Kościerzynie, w powiecie w województwie, to nasz człowiek działający ponad podziałami. Też uważam, że powinniśmy wybrać swojego.
niedlacwaniaka
niedlacwaniaka 09.10.2019, 07:45
Męczykowski był w PO kiedy była silna. Teraz uciekł z PO jak szczur z tonącego statku. Szuka tylko własnego interesu. To sprzedawczyk, który dla swoich korzyści sprzeda własnego ojca.
Psl lista
Psl lista 09.10.2019, 09:22
Dobrze że trafił do PSL. Takich ludzi nam potrzeba. On od początku powinien być w PLS zna wieś,rolnictwo nie tylko z opowiadań ale z prawdziwego życia. Niech się rozwija,niech działa,niech mnie reprezentuje. On nie sprzeda ojca. Ma wspaniałą rodzinę i na nią stawia. Może dla Ciebie rodzina to kot i trzy razy rozwiedziona bratanica. On jednak ma staroświecki pogląd na rodzinę i szanuję ją.
Mański
Mański 09.10.2019, 10:01
Lepszy taki aktywny działacz jak Męczykowski który raz zmienił partię niż pięciu statystów udających że coś robią dla ludzi. Ja go i podziwiam i popieram.
Olw
Olw 08.10.2019, 13:10
Wszyscy tylko nie PiS
kazik
kazik 07.10.2019, 18:30
Piękna, emerytowana policjantka od p. Gowina. Jak panią spotkam to zapytam, co pani zrobiła dla Kościerzyny? Dlaczego pani nie staruje w swoim miejscu zamieszkania, a tutaj, 56 km od domu ? Oczywiście lubię panią, ale RACJĄ STANU MIASTA Kościerzyny jest to, aby posłem ZIEMI KOŚCIERSKIEJ został PIOTR KARCZEWSKI!
KK
KK 08.10.2019, 08:55
Daj pan z tym Pioterem już spokój i się uspokój. Chyba,że to Piotrek sam to też pytanie zadam. Dlaczego kandydujesz z Chojnic - 65,1 km od Kościerzyny albo z Człuchowa 83,9 km od Kościerzyny albo ze Słupska 89,2 km od Kościerzyny...? A do sejmiku dlaczego kandydowałeś ze Starogardu 48,6 km od Kościerzyny i z Pruszcza gdańskiego 51,4 km od Kościerzyny? Naprawdę chcesz tak się spierać . W polityce potrzebna jest zmiana. Mieszkańcy Kościerzyny to mądrzy ludzie i z pewnością mądrze będą wybierać.
Kandydat
Kandydat 08.10.2019, 09:22
kandyduję dla regionu, a nie dla jednej miejscowości, a tam gdzie mieszkam to szczególnie dbam o mieszkańców bo mi zaufali. Chodząc po Kościerzynie słyszałem wiele głosów osób zawiedzionych przez PIS, że cokolwiek się dzieje to tylko dla wybranej garstki osób i teraz naocznie się o tym przekonałem. PIS ma być dla wszystkich, a nie dla wybranych, nie podoba mi się to co pan Karczewski zrobił, a bardziej to czego tak naprawdę nie zrobił dla swojego miasta i regionu. Kościerzyna to PISowska pustynia, dlatego potrzeba tutaj osób z zewnątrz
Koscier
Koscier 08.10.2019, 17:09
Mądrze Pan pisze Panie Piotrze ze Słupska. Tu trzeba ludzi nowych, ludzi z zewnątrz. Pan Karczewski zdziwi się w poniedziałek rano. Zaskoczy go jego własne poparcie, a raczej jego brak! Trzeba głosować na młodych i ambitnych. Na ludzi, którzy potrafią i chcą ciężko pracować. Pani S i Pan M ? Dlaczego nie. Dajmy im szanse!
dedykacja dla pana Karczewskiego
dedykacja dla pana Karczewskiego 07.10.2019, 19:40
Panu Piotrowi Karczewskiemu życzę bardzo dużo zdrowia i wielu lat życia, ale dedykuję mu to opowiadanie:

Wpływowy poseł umiera na ciężką chorobę. Jego dusza trafia do Nieba i wita go Święty Piotr.
Witaj w Niebie. Zanim tu zamieszkasz, musimy rozwiązać tylko jeden problem. Mamy to pewne zasady i nie jestem pewien, co z tobą zrobić.
Jak to co - wpuśćcie mnie - mówi poseł.
Cóż, chciałbym, ale mamy polecenia z samej góry. Zrobimy tak - spędzisz jeden dzień w Piekle i jeden dzień w Niebie. Potem możesz sobie wybrać, gdzie chcesz spędzić wieczność.
Serio, ja już wiem - chcę trafić do Nieba - mówi poseł.
Wybacz, ale mamy swoje zasady.

Po tych słowach, Święty Piotr odprowadza go do windy i poseł zjeżdża w dół, dół, dół wprost do Piekła. Drzwi otwierają się i poseł jest pośrodku pełnego zieleni pola golfowego. W tle jest restauracja, a przed nią stoją wszyscy jego przyjaciele oraz inni politycy, którzy pracowali z nim. Wszyscy są szczęśliwi i świetnie się bawią. Podbiegają do posła i witają go, ściskają oraz wspominają stare dobre czasy, gdy bogacili się kosztem zwykłych ludzi. Potem grają w golfa a następnie jedzą kolację z kawiorem i czerwonym winem. Jest także Szatan który jest naprawdę fajnym i sympatycznym gościem - świetnie się bawi i tryska humorem opowiadając dowcipy. Poseł bawi się tak doskonale, że nim się zorientuje, minie jego czas. Wszyscy ściskają go i machają na pożegnanie, gdy winda rusza w górę. Winda jedzie, jedzie i jedzie - aż drzwi się otwierają w Niebie, gdzie czeka na niego Święty Piotr.

Czas odwiedzić Niebo.

I tak mijają 24 godziny, w których mąż stanu spędza czas z duszyczkami na skakaniu z chmurki na chmurkę, graniu na harfach i śpiewaniu. Bawią się całkiem nieźle i nim się zorientuje, doba mija i powraca Święty Piotr.

Cóż - spędziłeś jeden dzień w Piekle i jeden dzień w Niebie. Wybierz zatem swój los.

Poseł myśli chwilkę i odpowiada. Cóż, nigdy nie myślałem, że to powiem. To znaczy - w Niebie jest naprawdę cudownie, ale myślę, że lepiej mi będzie w Piekle.

Tak więc Święty Piotr odprowadza go do windy i poseł jedzie w dół, dół, dół... - wprost do Piekła. Otwierają się drzwi i poseł jest pośrodku pustyni pokrytej śmieciami i odpadkami. Widzi wszystkich swoich przyjaciół ubranych w szmaty, zbierających śmieci do czarnych, plastikowych toreb. Nagle podchodzi do posła Szatan i klepie go po ramieniu.

"Nie rozumiem! - mówi senator. Jeszcze wczoraj było tu pole golfowe, restauracja, jedliśmy kawior, tańczyliśmy i bawiliśmy się świetnie. Teraz jest tu tylko pustynia pełna śmieci, a moi przyjaciele wyglądają strasznie!