Mieszkańcy pytają. Czym kieruje się KDK podczas wyboru artystów na Dni Kościerzyny?

  • 15.10.2019, 11:43 (aktualizacja 05.11.2019, 14:13)
  • Redakcja
Mieszkańcy pytają. Czym kieruje się KDK podczas wyboru artystów na  Dni Kościerzyny?
W komentarzach pod publikowanymi przez nas materiałami, czytelnicy zamieszczają wpisy o tematyce dotyczącej problemów związanych z ogólnie pojętym życiem miasta. Postanowiliśmy niektóre ze zgłaszanych tematów wyjaśnić. W związku z tym przekierowujemy te pytania do ludzi, którzy z racji zajmowanego stanowiska powinni potrafić na nie odpowiedzieć. W dziewiątym odcinku Jan Dittrich - Dyrektor Kościerskiego Domu Kultury odpowiada na pytanie Czym kieruje się KDK podczas wyboru artystów na Dni Kościerzyny?

 

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkanka
Mieszkanka 16.10.2019, 20:03
Zespoły takie jak Lady Pank są dobrym materiałem na Kościerskie koncerty , chyba 3 lata temu był Lady Pank i Kościerska widownia bawiła się super aż byłam w szoku , bo tu niezbyt chętnie ludzie się bawią na tego typu imprezach
mieszkaniec
mieszkaniec 16.10.2019, 18:24
Ludzie posłuchajcie uważnie odpowiedzi Pana Dyrektora na prosto postawione pytanie i sami odpowiedzcie sobie kto w naszej Kościerzynie reprezentuje kulturę.Kościerski Dom KULTURY :) Kpina...
K
K 15.10.2019, 17:50
Wybory przez ostatnie lata są tragiczne! Ja proponuję zaproszenie wspaniałego zespołu, na którego koncert zdjadą się również mieszkańcy innych miast. Było tak na przykład w sierpniu 2017 roku w Żukowie. Ten zespół to Farben Lehre. Już parę lat temu mieliśmy to szczęście, że występowali w Exodusie, a klub był na prawdę zapchany. Niesamowite wrażenia i wspomnienia. Pozdrawiam.
x
x 15.10.2019, 18:46
Niektórzy artysci są dobrzi a niektórzy źli ktorych nikt nie zna ;)
pjoter
pjoter 15.10.2019, 19:28
"dobrzi" czyli jacy?
m
m 15.10.2019, 19:53
Ja sie akurat dobrze bawilem na Rodowiczce na Wyszkoni również ale niestety Ziołko i Martyniuk to wpadki ;)
Karol
Karol 15.10.2019, 17:13
Wytłumaczył się skubany.
Od wielu lat dobór artystów to porażka.
Może czas na zmianę na tym stanowisku.
m
m 15.10.2019, 16:03
To nam wytłumaczył....Zaprasza gwiazdy które wybrał Ogólniak kilka lat temu a może by tak mieszkańców by zapytać o zdanie PANIE DITRICH?
kolo
kolo 15.10.2019, 13:39
Jasiu, ..."kończ Waść". Wstydu sobie, a nam męki słuchania Ciebie oszczędź.
Kasia
Kasia 15.10.2019, 13:38
No rzeczywiście wyczerpująca odpowiedź.
Gosia
Gosia 15.10.2019, 12:50
O Panie 🙈

Pozostałe