Mieszkańcy pytają. Co zmieni się na parkingu przy ul. Ogrodowej

  • 05.11.2019, 12:40 (aktualizacja 05.11.2019, 14:12)
  • Redakcja
Mieszkańcy pytają. Co zmieni się na parkingu przy ul. Ogrodowej
W tym odcinku zapytaliśmy wiceburmistrza Kościerzyny - Tomasza Nadolnego, o to co zmieni się na parkingu przy ul. Ogrodowej w Kościerzynie

 

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jaśmina
Jaśmina 06.11.2019, 09:33
a popatrzcie co się dzieje w kościerskim Mc Donalds!!!!!!!!!!!!
Zatłuszczone papiery i kartoniki- DO POJEMNIKA NA PAPIERY--ZGROZA; TO SĄ ODPADY ZMIESZANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Po co segregacja,skoro nikt nie zna jej zasad?????????????????
Wiesia
Wiesia 05.11.2019, 19:38
wracam do wpisu "Ala"-moi sąsiedzi też wyrzucają wszystkie odpady do jednego kubła-czy ktoś to kontroluje??? Zero segregacji i to w domu jednorodzinnym-sąsiadka mówi,że niech ktoś inny segreguje,ona zapełnia kubły po kolei,bez względu na ich zawartość. Ja mam w domu pojemnik na papier, na plastik z metalem, koszyczek na szklane opakowania,pojemnik na zmieszane,wiaderko na bio i papierową torebkę na baterie.
Czy ja jestem normalna???? po co robię sobie tyle roboty-skoro można wszystko razem?????
Już się ze mnie domownicy śmieją,ze chyba jestem jedyną osobą w mieście,która segreguje odpady.
Czy są jakieś służby,które mnie poinformują,że moja segregacja jest absurdem????????????????????
Hania
Hania 06.11.2019, 21:21
Nie, nie jest absurdem. Nie jestem że służb. Też segreguję i będę segregować
mieszkaniec
mieszkaniec 05.11.2019, 15:10
Przecież to wszystko co zasadzą będzie i tak zniszczone
Aga
Aga 05.11.2019, 14:24
Drzewka czy drzewa ?
tex
tex 05.11.2019, 14:23
Drzewka na parkingu ? Co za berety.A kto będzie tych drzewek pilnował ?
Agnieszka
Agnieszka 05.11.2019, 14:22
A kto to jest ten facet Nadolny ?
Ala
Ala 05.11.2019, 13:42
a ja pytam-dlaczego Kościerzacy nie potrafią czy nie chcą segregować odpadów wg obowiązujących zasad????widzę,że ludzie kartony po mleku wrzucają do papierów;opakowania po jogurtach-do papierów!!!!!!!!!!!!!!! to jest skandal.Zwróciłam raz uwagę,ale otrzymałam niezłą burę,więc milczę,ale strasznie mnie to denerwuje.Może ktoś zajmie się tym tematem??-bardzo proszę i z góry dziękuję

Pozostałe