Film "Nieplanowane" już w Kinie Remus - zostało jeszcze kilka biletów

  • 06.11.2019, 11:34
  • Redakcja
Film "Nieplanowane" już w Kinie Remus - zostało jeszcze kilka biletów
Film "Nieplanowane" w ciągu pierwszych 3 dni wyświetlania w polskich kinach obejrzało aż 52 tys. ludzi - jak dowiedzieliśmy się u dystrybutora czyli Rafael Film.

Taki wynik oznacza wysokie 4. miejsce pod względem popularności w Polsce w miniony weekend. Poinformowano również, że film zdobył 1. miejsce pod względem liczby widzów na seans. 

 

Film opowiada zaledwie prowincjonalną historię Abby Johnson, która jedyne, czego pragnęła, to pomagać kobietom. Z tym nastawieniem już podczas studiów została wolontariuszką, a potem pracownicą jednej z klinik aborcyjnych potężnej organizacji Planned Parenthood. Głęboko wierząc w prawo kobiet do wyboru, szybko awansowała, by ostatecznie zostać jedną z najmłodszych w kraju dyrektorek korporacyjnego giganta wykonującego seryjne aborcje. Tak było do czasu, aż zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze…

 

Od 6 listopada film można obejrzeć także w kościerskim kinie Remus. dochodzą do nas informacje, że połowa biletów na prawie wszystkie seanse jest już zarezerwowana.

Rezerwacja biletów: Telefon58 680 23 40

Sprzedaż biletów: http://www.remus.hostingasp.pl/?eventfilter=Nieplanowane


 

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ja
Ja 06.11.2019, 13:41
Z tym filmem jest jak z disco polo. Nikt nie idzie , ale już nie ma biletów.
Ala
Ala 06.11.2019, 12:13
Nareszcie coś normalnego

Pozostałe