Jacek Łukasik - "Niepodległość nie jest wiecznie dana"

  • 08.11.2019, 11:37
  • Redakcja
Jacek Łukasik - "Niepodległość nie jest wiecznie dana"
Czy bikini w biało-czerwone barwy to profanacja symboli narodowych? Sprawdź co myśli o tym Jacek Łukasik, który był naszym gościem w programie 15 Minut.

Redakcja koscierzyna24.info zaprasza na wywiad


 

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tomasz
Tomasz 11.11.2019, 22:45
Widocznie masz braki w wiedzy historycznej .....
Koscierzak
Koscierzak 11.11.2019, 19:26
Tego faceta to aż wstyd słuchać. Żenada
Tomasz
Tomasz 11.11.2019, 20:20
Piles ?
Gulietta
Gulietta 11.11.2019, 15:26
O jakiej ty gościu ideologii pier******? Niektórym "patriotom" mózgi wyprali ci którzy na zlecenie dojnej zmiany piszą nową historię Polski. Teraz na świeczniku są wyklęci, a zapomniani ci którzy wyzwolili Polskę w 1945 roku, bo oni przyszli ze złej strony, ze wschodu. Gdyby poumierali w Sowieckich łagrach, wtedy byliby bohaterami, a tak to trzeba ich przekreślić.
Zbyszek
Zbyszek 10.12.2019, 19:06
Gulietta ty to od razu pokazujesz jaki z ciebie debilek.. O prawdziwej historii to ty pojecia nie masz zadnego. Sowieci i ich komunistyczne wojska narzucili Polsce druga niewole. Jak byles nie po ich stronie to do piachu. Wiele terenow w Polsce w 1944-tym roku bylo juz pod kontrola AK. Sovieci przyszli i musieli cos z tym zrobic gdyz oni wobec Polski mieli swoje plany wiec przemoca, terrorem i mordami narzucili nam komunizm. Opozycja politiczna byla mordowana. Zolnierze AK byli przesladowani i mordowani. Poczytaj troche o stalinowskich represjach nieuku. Poczytaj sobie o Komunistycznej Partii Robotniczej Polski w okresie miedzy wojennym ktora w swoim programie zakladala likwidacje Polski i utworzenie z terenow Polski jednej z Republik Rad, ktora byla by czescia Zwiazku Radzieckiego. Polscy komunisci byli zawsze wrogami niepodleglej Polski a tu nagle w 1944 roku przejmuja pelnie wladzy. Kto im te wladze dal? Na pewno nie byl to Polski narod.
kom-1955
kom-1955 11.11.2019, 20:30
Dokładnie tak jak piszesz, 100% racji. Ale prawda nigdy nie dotrze do baranów pozbawionych mózgów. Cepy wolą słuchać takiego byłego księdza we Wrocławiu, który stał sie bandziorem a uważa za patriotę.
Zbyszek
Zbyszek 10.12.2019, 18:39
kom-1995 ty chyba piszesz o sobie bo z twojej wypowiedzi wynika ze mozg to masz dosc porzadnie wyprany. Do szkoly cepie!! kom-1995 to chyba skrot od komuch-95.
Nowokarczmianin
Nowokarczmianin 17.11.2019, 08:36
Temu byłemu ksiedzu do pięt nie dorastasz - cepie.
PPK
PPK 11.11.2019, 13:41
UWAGA NA PRACOWNICZE PLANY KAPITAŁOWE. PO OFE TO KOLEJNE OSZUSTWO . MOŻNA SIĘ Z TEGO WYPISAĆ.
https://nczas.com/2018/09/06/e…
siux
siux 08.11.2019, 12:34
Czy ten dziadek to jakaś wyrocznia niepodległościowa i patriotyczna, że co święto to wywiad?
Patriota
Patriota 08.11.2019, 14:13
Ten dziadek pamięta synu jak takie ciołki jak ty miały szacunek do starszych
siux
siux 09.11.2019, 19:18
Hmmm...... Pomyśl, czy przypadkiem nie obraziłeś dziadka?
Klakierzy też nie pomyśleli. Ha, ha, ha

Pozostałe