Piotr Karczewski w Prezydium Sejmiku Województwa

  • 14.11.2019, 09:29
  • Redakcja
Piotr Karczewski w Prezydium Sejmiku Województwa
Podczas XIV sesji Sejmiku Województwa Pomorskiego, która odbyła się 8 listopada 2019 r. radni wybrali wiceprzewodniczącego Sejmiku, którym został Piotr Karczewski. Za kandydaturą Piotra Karczewskiego głosowało 24, przeciwko był 1, a wstrzymało się 3 radnych.

Więcej w materiale poniżej:


 

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Do Kaszuba
Do Kaszuba 16.11.2019, 23:30
Po co ta manipulacja ? Doradcą Kancelarii Karczewski był od 2009 do 2010, dopóki nie zginął Prezydent Lech Kaczyński. Teraz Piotr Karczewski jest bezpośrednim Doradcą Prezydenta Dudy w sprawach samorządowych. Dlaczego ? Bo na najtrudniejszym terenie w Polsce, w województwie pomorskim, ma duże sukcesy! Prawdziwość jego słów można znaleźć na oficjalnej stronie Prezydenta RP (w zakładce doradcy).
Palmolive
Palmolive 16.11.2019, 22:28
mnie zastanawia inna rzecz. Jak teraz patrzę na pana Piotra to wygląda inaczej niż na ulotkach czy plakatach. Ma mocno podkrążone oczy, bruzdy, zmarszczki, a na plakatach wyglądał tak młodo i świeżo. Czy to magia fotoszopa, czy bardzo stare zdjęcie. Czuję się zdezorientowany.
jan
jan 16.11.2019, 23:39
Przed wyborami i po wyborach miał 2 pogrzeby. Rzeczywiście, bardzo zmarniał ostatnie pół roku.
Kaszuba
Kaszuba 16.11.2019, 18:37
Na swojej "reklamie" na posla podpisywal sie : doradca Prezydenta RP ! Hahahaha Wyslalem e-mail do kancelarii prezydenta a tam odpowiedzieli mi, ze byl tzw. doradca spolecznym kancelarii i to krotko! Ich praca polegala np. na ewentualnym uczestnictwie w przygotowaniu odwiedzin prezydenta w danym regionie! Niektorzy musza sie sami dowartosciowac, no ale to juz pisowcy maja we krwi!
smutek
smutek 18.11.2019, 19:29
no jo jak widać, wszystko można sprawdzić. Chyba to było tylko po to, aby na plakatach mieć jakiś wpis
lamus
lamus 15.11.2019, 18:50
Nie pluj Piotruś na Platformę bo bez nich nie byłoby stołka! A na tym Piotrusiowi najbardziej zależy...
GRATUKLACJE
GRATUKLACJE 15.11.2019, 10:53
GRATULACJE.
OGROMNY SUKCES PANI STAROSTY.
DOBRZE LOBOWAŁA ŻEBY MIESZKANIEC JEJ POWIATU ZOSTAŁ CZŁONKIEM PREZYDIUM SEJMIKU.
jan
jan 15.11.2019, 21:45
Cienki jesteś gościu, Alicja z tym nic nie miała wspólnego, ale lepiej głupoty pisać., nić coś mądrego.
Antoni M
Antoni M 17.11.2019, 16:08
to dzięki pani starościnie on tam awansował, to jej zasługa i cała promocja jego osoby podczas kampani. BRAWO DLA PANI Alicji w sprawie działania na rzecz pana Piotra
marek
marek 14.11.2019, 23:02
oj słabe ta nasze kościerskie kandydaty, oj słabe..
konsultantka
konsultantka 14.11.2019, 22:10
na tak mocno podkrążone oczy i zniszczoną cerę polecam krem z aloesu, no i jakiś nerwosol, aby dobrze nockę przespać.

Pozostałe