Netto w Kościerzynie już otwarte!

  • 14.11.2019, 11:16 (aktualizacja 14.11.2019, 13:25)
  • Artykuł sponsorowany
Netto w Kościerzynie już otwarte!
Na terenie Kościerzyny oficjalnie otwarto nowy dyskont sieci Netto. Nowo otwarty market znajduje się przy ul. Skłodowskiej 11 w byłym Domu Rolniczym.

Więcej w materiale poniżej:


 

Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marek
Marek 16.11.2019, 00:07
To beda ciezarowki z towarem.jezdzic w srodku miasta. Jeszcze wieksze korki. Po co obwodnice budowano jak teraz sie tiry beda do miasta pchaly
Kupiec
Kupiec 15.11.2019, 14:03
Tak tego brakowało jeszcze więcej, za mało tych marketów .
Rurku
Rurku 14.11.2019, 22:21
A jak było otwarcie maka, to Henio nie zrobił reportażu.
``
`` 15.11.2019, 08:05
bo mak nie musiał się reklamować i płacić portalowi, bo kolejki same się ustawiały tydzień wcześniej. taka siła marki:)
kapsel
kapsel 14.11.2019, 17:17
ktoś kiedyś z włodarzy miasta obiecał przy budowie Tesco ze sklepów o takim charakterze już nie będzie i co i *** zero przemysłu oraz innych branż i dalsze przyzwolenie aby małych sklepikarzy dobić.
Erdd
Erdd 14.11.2019, 22:04
Pamietam jak taki niskiego wzrostu kandydował na burmistrza w koscierzynie i zostal zapytany o mozliwosc sciagniecia przemysłu w te okolice to powiedzial ze nie przewiduje czegos takiego.
EWA
EWA 15.11.2019, 09:40
@Erdd a ja pamietam wrecz przeciwnie. Ciekawa sytuacja.

@kapsel jestes glupi jak sluchasz politykow. co tu wiecej mowic. Jakos do wyborow, ktore sie nam nie dawno zakoncyzly nie bylo mowy przez partie rzadzaca ze brakuje nam pieniedzy. Rozdawnictwo na prawo i lewo. Wczoraj pierwsze doniesienia ze prawpodobnie bedzie ciezko z jakimkolwiek bonusem dla emerytow i za na 500+ sie nie wyrabiaja. Teraz juz nas politycy nie potzrebuja bo jest po wyborach :) Takze kapsel wierz dalej politykom - daleko zajdziesz.
sąsiad
sąsiad 14.11.2019, 16:30
Skoro jesteśmy w takiej tematyce ja się zapytuje o co chodzi z alarmem lidla który budzi w środku nocy przynajmniej 2-3 razy w tygodniu?? Czyżbyśmy mieli aż tylu złodziei?
Errata do kkw
Errata do kkw 14.11.2019, 15:28
Dlaczego ocenzurowano mi zdanie
"M a R t A była lepsza"?
***
*** 15.11.2019, 09:42
***
Mar ta
Mar ta 15.11.2019, 09:43
hahahha *** ocenzurowal Mar te ;D ahahahahahah
Ma rta
Ma rta 15.11.2019, 09:45
We ncki tez nie mozna napisac bo cenzura ;D ja pier dole co za komunizm.
kkw
kkw 14.11.2019, 14:44
Henio to twoje p i e R d o l e n I e o Szopenie. Nie da się tego słuchać. *** była lepsza.
Banda
Banda 14.11.2019, 14:13
Kurna same sklepy, wszyscy wysysają pieniądze z tego miasta .
załamka
załamka 14.11.2019, 14:11
A kiedy jakiś zakład produkcyjny panie administratorze Majewski ?
Egon
Egon 17.11.2019, 11:40
Praca jest, ale...w Trójmieście:))
Aga
Aga 14.11.2019, 13:48
I te siatki jednorazówki.., może w końcu nauczmy się używać wielorazowych toreb/worków
Kkw