Krzysztof Knut - "Mamy wielu dłużników"

  • 29.11.2019, 14:03 (aktualizacja 29.11.2019, 17:23)
  • Redakcja
Krzysztof Knut - "Mamy wielu dłużników"
Gościem w programie 15 Minut był dyrektor kościerskiego TBS - Krzysztof Knut

Redakcja koscierzyna24.info zaprasza na wywiad


 

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

buba
buba 11.12.2019, 10:44
Proszę sobie ,, wpompować ,, odrobinę oleum do głowy . Osiem mieszkań na klatce schodowej . Czynsz 800 PLN , razem 6400 PLN z jednego miesiąca , razy trzy klatki to daje 19000 PLN miesięcznie . W skali roku to około 230000 PLN . Rynny ciekną , naprawa schodów wejściowych to uwaga pomalowanie farbą olejną i łatanie dziur w klinkierze cementem . Człowieku ogarnij się . Pieniądze są tylko gdzie uciekają ? Na elewacji zacieki , wilgoć pod pseudo ociepleniem ale przecież przez okno zza biurka tego nie widać . Mimo wszystko serdecznie pozdrawiam . Najważniejsze to mieć poczucie dobrze wykonywanej pracy .
Kościerzak
Kościerzak 10.01.2020, 22:21
dobrze to ująłeś. Ten pan musi odejść
KASZUB
KASZUB 06.12.2019, 23:26
Święta prowda! Związek Gmin Wierzyca to typowy monopolista! Pojemniki cholernie małe a odbiór śmieci resztkowych co 2 tygodnie! W Trójmieście 2 razy w tygodniu!!! W Kościerzynie odbiór plastiku co 4 tygodnie! W Trójmieście 2 razy w tygodniu!!! Odbiór szkła i papieru w Kościerzynie co 2 miesiące! W Trójmieście znacznie częściej!!! Pół piwnicy w domu zajęte na trzymanie w workach śmieci!!! A spróbuj raz zapomnieć wystawić worki przed dom, to utoniesz w śmieciach! A dlaczego 2 osoby mają płacić za śmieci tyle co 5-osobowa rodzina?! Czy to jest sprawiedliwe? Przecież to jawna dyskryminacja starszych ludzi!!! W Neapolu śmieciami zarządza Camorra, na Sycylii Cosa Nostra, a w Kościerzynie - Związek Gmin Wierzyca. Ciao frajeri!
***
*** 03.12.2019, 00:01
TBS reklamuje tutaj ze taniej u nich do 50 % niz u innych zarzadcow. Do tej pory nie podali u jakich jest tak drogo albo cos z matematyka nie tak...
Mieszkaniec
Mieszkaniec 01.12.2019, 13:34
To jest najlepszy przykład zasady: niewłaściwy człowiek na niewłaściwym miejscu! Co robić żeby się nic nie narobić! I to przez tyle lat...
Uważny
Uważny 29.11.2019, 15:07
Kazimierz Knut??? Naprawdę??? A może jednak Krzysztof?
edek
edek 29.11.2019, 21:04
A kogo to obchodzi? I tak nikt go nie zna.

Pozostałe