Mikołaje na motorach już po raz dziewiąty w Kościerzynie

  • 09.12.2019, 13:51
  • Redakcja
Mikołaje na motorach już po raz dziewiąty w Kościerzynie
99 pojazdów dwu, trzy i czterokołowych prowadzonych przez motocyklistów ubranych w czerwone kubraki pomimo deszczowej pogody wjechało na kościerski Rynek. Warto podkreślić, że była to już 9. edycja tej imprezy.

Mikołaje na motorach to wydarzenie w którym lokalni motocykliści spotykają się  w grudniu na kościerskim Rynku. Są nie tylko atrakcją dla starszych i młodszych, ale też pragną podzielić się swoją cząstką dobroci z najbardziej potrzebującymi. Zgodnie z wieloletnią tradycją  zorganizowano charytatywną zbiórkę. W tym roku motocykliści postanowili wspomóc pacjentów szpitala, pampersami dla dorosłych. Hojność darczyńców przerosła oczekiwania organizatorów. Niespodzianką był fakt, że pampersy zostały osobiście zawiezione przez kilku motocyklistów do kościerskiego szpitala.

 

 Na imprezie jak co roku można było spróbować grochówki, upiec kiełbaskę nad ogniskiem, oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie przy choince. Szczęśliwcy wygrali też atrakcyjne nagrody. 

Krótką relacje z wydarzenia znajdziecie państwo na naszym facebooku: 

 

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

koscierzak
koscierzak 10.12.2019, 21:10
co rok to samo i coraz gorzej wstyd kto wydaje na to zgode.
edek
edek 09.12.2019, 21:25
Nie bardzo rozumiem, co to za atrakcja kilkudziesieciu ludzi na motorach w grudniu, w kłębach spalin na rynku, gdzie normalnie ruch jest wyłączony. Może mnie ktoś oświeci.
jaki wstyd
jaki wstyd 09.12.2019, 17:35
WITAMY NA KASZUBACH!!!
https://www.polsatnews.pl/wiad…

Pozostałe