Wielka feta na basenie !

  • 27.12.2019, 13:13 (aktualizacja 27.12.2019, 13:46)
  • Redakcja
Wielka feta na basenie !
Kościerski basen świętuje 10 urodziny. Już 4 stycznia, na wszystkich klientów czekać będą jubileuszowe atrakcje. 

Już 4 stycznia w godzinach od 16.00 do 18.00  kościerskie Aqua Centrum zaprasza na wspólne świętowanie 10 urodzin. Stałą już atrakcją dla klientów kościerskiego basenu będzie wodny tor przeszkód. Ale to nie wszystko. W tym roku dla dzieci i dorosłych przygotowano specjalną atrakcję, którą będzie NURKOWANIE.

Na początku profesjonalni nurkowie przeprowadzą wstępne szkolenie dla chętnych na basenie sportowym. Jeżeli instruktor stwierdzi, że dana osoba posiada odpowiednie predyspozycje , nastąpi przejście do basenu nurkowego (5 m głębokości ) i tam przy asyście  będzie można zanurzyć się głębiej. Skafandry i sprzęt do nurkowania zapewnia współorganizator wydarzenia - Szkoła nurkowania Good Dive z Kartuz.

Nurkowanie dla dzieci będzie odbywało się w basenie rekreacyjnym.

W tym samym czasie na wodnym torze przeszkód, będzie można spróbować swoich sił w wyścigach, które poprowadzi animator.

Dodatkowo w tym dniu do dyspozycji wszystkich gości Aqua Centrum będzie fotobudka, oraz  poczęstunek watą cukrową.

 

Uwaga ilość miejsc ograniczona !

Zapisy w sekretariacie, osobiście lub telefonicznie w godzinach 8- 15 od 23 grudnia do 3 stycznia lub do wyczerpania miejsc - 24 osoby dorosłe, 24 dzieci

 

Program obchodów :

15.15 instruktaż dla osób, które będą chciały nurkować

od 16.00 do 18.00 nurkowanie

po 4 dorosłych i 4 dzieci przez 20 minut i wtedy wchodzi następna grupa.

 

Przypomnijmy, że kościerskie AQUA Centrum rozpoczęło działalność 2 stycznia 2010 roku

Budowa basenu rozpoczęła się pod koniec 2006 roku i miała zostać zakończona w ciągu kilkunastu miesięcy. Szybko jednak została przerwana ze względu na brak płynności finansowej. Prace wznowiono w czerwcu 2008 roku. Inwestycja była realizowana przy dofinansowaniu Ministerstwa Sportu i Turystyki w kwocie około 20 mln zł.

Ten jeden z największych na Kaszubach kompleks basenów, wyposażony jest w halę basenową z trzema nieckami basenów: 6 – torowego basenu pływackiego (o wymiarach 25 na 16 metrów i głębokości od 1,5 do 1,8 metra), basenu rekreacyjnego do nauki pływania (o wymiarach 19,7 na 8 metrów) oraz basenu do płetwonurkowania (ponad 4 metry głębokości, naukę można obserwować przez pancerną szybę).

Ponadto w części rekreacyjnej znajdują się dodatkowe atrakcje, jak: 60-metrowa zjeżdżalnia, jacuzzi, bicze wodne, wodny plac zabaw dla dzieci oraz dwutorowa mała zjeżdżalnia. Obiekt dysponuje także restauracją, siłownią i klubem fitness, solarium, strefami z salami do rehabilitacji ruchowej i odnowy biologicznej oraz saunami.


 

A tak wyglądało to w zeszłym roku (obejrzyj video):


 

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ja
Ja 28.12.2019, 22:15
No to idę

Pozostałe