Spotkania opłatkowe. Nie zapomniano o samotnych i seniorach

  • 23.12.2019, 13:37
  • Redakcja
Spotkania opłatkowe. Nie zapomniano o samotnych i seniorach
Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym żaden człowiek nie powinien być samotny, jednak w życiu bywa różnie. O samotnych mieszkańcach naszego miasta jak co roku pamiętał Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, który na terenie swojej placówki zorganizował spotkanie wigilijne. Nie zapomniano także o seniorach.

Więcej w materiale poniżej:


 

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zawiedziona
zawiedziona 26.12.2019, 22:09
Pani dyrektor, życzę pani aby to całe zło jakie pani zgotowała innym do pani wróciło. Tylko tyle nic więcej. Bo dobro wraca do ludzi, ale zło też. To co pani sieje w końcu pani zbierze. Tylko tyle i nic więcej. Szkoda, że w mops nie ma już pani Janki, ktoś tutaj napisał, że ona była człowiekiem i to jest prawda. Dyrektorem się bywa, a człowiekiem się jest cały czas, a od nas zależy czy złym, czy dobrym. Pani wybrała tę pierwszą opcję.
Eliza
Eliza 24.12.2019, 11:50
A gdzie ten "materiał"? Bo chyba nie jakiś durny filmik, którego nikt nie ma czasu oglądać?
Haha
Haha 28.12.2019, 22:11
Trzeba nacisnąć ten guziczek w środku ekranu , wtedy się odtworzy
Kasia
Kasia 24.12.2019, 11:44
w ostatnim czasie często mi się wydaje, że ośrodek pomocy przypomina sobie o starszych i potrzebujących od święta właśnie a jeszcze robi to pod publikę. Oj przykre to jest i to bardzo. Nieudolne to zarządzanie. Pani Janka była jednak bardziej ludzka, serdeczna, była człowiekiem, a nie tylko urzędnikiem i karierowiczem jak jest teraz
Podatnik
Podatnik 23.12.2019, 19:09
po ilości zaproszonych vipów wygląda to bardziej na spotkanie samorządowe, niż na spotkanie dla osób potrzebujących. Pani dyrektor chyba do końca nie wie na czym polegają działania w pomocy społecznej i do kogo powinny być one skierowane. Nie chodzi o podlizywanie się władzom, ale o realną pomoc tym najbardziej potrzebującym, a nie działanie przy telewizji pod publikę!!!
Janusz
Janusz 23.12.2019, 23:51
pani sylwio proszę się bardziej skupić na potrzebujących ludziach a nie na karierze. Urząd miasta ma swoją wigilię, nie musi pani robić dla nic drugiej w mops, tam powinno się zapraszać prawdziwie potrzebujących. Proszę nie zapominać, że to nie jest prywatny folwark, ale państwowa instytucja.
Mieszkaniec Kościerzyny rozczarowany mopsem
Mieszkaniec Kościerzyny rozczarowany mopsem 23.12.2019, 14:59
na załączonym obrazku widać bardzo mało seniorów czy osób samotnych. Jak by ich zliczyć to może się okazać, że więcej jest w mopsie jest więcej pracowników niż tych potrzebujących. czy taka instytucja naprawdę nie może zgromadzić więcej potrzebujących? Większość to goście z urzędu miasta i nie tylko. Żal patrzeć na to. Myślałem, że ta instytucja na którą idzie tak dużo naszych pieniędzy zaprosi więcej osób potrzebujących, a przede wszystkim bezdomnych tych najbardziej zapominanych. Jestem rozczarowany takim spotkaniem patrząc na ten reportaż. Tak to nie powinno działać. tym ludziom należy się więcej serca i zainteresowania ze strony tej jednostki.

Pozostałe