28 finał WOŚP. 12 stycznia Kościerzyna zagra z Orkiestrą

  • 31.12.2019, 09:39 (aktualizacja 31.12.2019, 10:17)
  • Redakcja
28 finał WOŚP. 12 stycznia Kościerzyna zagra z Orkiestrą
12 stycznia na kościerskich ulicach pojawi się ponad 300 osób z puszkami. Będą to wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku hasło akcji brzmi : "Dla dziecięcej medycyny zabiegowej".

 

Organizatorem XXVIII Finału WOŚP w Kościerzynie  będzie jak w ubiegłych latach Kościerski Dom Kultury im. Józefa Wybickiego. W tym roku jednak po raz pierwszy sztab będzie mieścił się w Kinie Remus .

Zmieniona zostanie także lokalizacja sceny, która w ubiegłych latach stała na kościerskim Rynku.  Licytacje, oraz występy odbywały się tam często w siarczystym mrozie, co z pewnością nie należało do przyjemności.

W tym roku ma być inaczej.

Już 12 stycznia od godziny 16:00 tym razem na ciepłej scenie kina Remus będą występować lokalni artyści i zespoły. Tam także Kościerski sztab będzie pośredniczył w sprzedaży różnych przedmiotów przekazanych od firm i instytucji, które będą wystawiane do licytacji . 

Dochód z tej sprzedaży zostanie w całości przekazany fundacji WOŚP.

Finał zbiórki tradycyjnie już odbędzie się o godzinie 20:00.

Tak jak w ubiegłych latach Kościerski KDK liczy na zaangażowanie mieszkańców

Przed finałem przedmioty na licytacje można przynosić do Kościerskiego Domu Kultury ul. Długa 31, a w dniu finału do Kina Remus ul. 3-go Maja 9A

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bogdan
Bogdan 03.01.2020, 09:16
ja tam idę

Pozostałe