W sylwestra płonęły ozdoby świąteczne

  • 02.01.2020, 11:45 (aktualizacja 02.01.2020, 16:51)
  • Redakcja
W sylwestra płonęły ozdoby świąteczne
Kolejny już raz na kościerskim rynku spłonęła dekoracja świąteczna. Tym razem zdarzenie miało miejsce w noc sylwestrową.

Wiecej w materiale video poniżej: 


 

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kościerzak
Kościerzak 05.01.2020, 01:52
Przecież straż miejska była na miejscu widać c na filmiku .Nie zeragowali pojechali dalej .Zlikwidować.
(&€@€/)
(&€@€/) 03.01.2020, 09:50
Kościerzyna już dawno nie ma Straży Miejskiej, tzn. ma tzw. kontrolerów parkingowych w mundurkach. Dzwonisz do nich to 3 godziny jadą, a i tak nie dojadą. Jak dojadą to już po zdarzeniu. Trzeba było ich wystawić w newralgicznych godzinach na patrol rynku (godziny około północne). Wiadomo, że tam było największe zagrożenie - wielka choinka, elementy świetlne itp. No ale cóż... Trzeba myśleć, a u tych pseudo naszych to jest podstawowy problem - myślenie.
ZBULWERSOWANY
ZBULWERSOWANY 03.01.2020, 08:17
Moim zdaniem to obowiązek władz miejskich by zapewnić bezpieczeństwo. Wstyd Panie Burmistrzu. Nie płakać na fb , że zniszczono choinkę a ubolewać nad własną niekompetencją.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 02.01.2020, 14:02
Chciałbym zapytać nasze władze miasta o to gdzie w tym czasie była straż miejska i policja? Czy nie potraficie raz w roku zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców i zadbać by odpowiednie służby w tym newralgicznym czasie patrolowały rynek? Wstyd dla władz miasta, wstyd dla naszych miejskich włodarzy! Macie Panowie dbać o nasze bezpieczeństwo i komfort pobytu w miejscach publicznych i to do was należy prewencja, troska i przewidywanie. Co powiedzielibyście gdyby zamiast ozdób ucierpiał człowiek?
jh
jh 02.01.2020, 21:46
Gościu mieszkańcu w jakim ty świecie żyjesz, ble ble ble.. I co ty myślisz że kilku mundurowych będzie stało przy każdej odpalonej petardzie i pilnowało kilkuset pijanych ludzi? Tak było, jest i będzie, to jest wypadek losowy i na to nie masz żadnego bezpośredniego wpływu. To nie jest i nigdy nie była żadna zorganizowana impreza masowa i każdy tam przebywający jest tam w tym czasie na własną odpowiedzialność. Przypomnij sobie lata 90-te gdzie na Rynku było wtedy ze 2-3 tyś. nietrzeźwych i naćpanych ludzi, rzucali czym popadnie i po każdej nocy sylwestrowej wybitych było kilka sklepowych witryn...
Janko muzykant
Janko muzykant 03.01.2020, 08:22
Twoje rozumowanie i wnioskowanie jest równie płytkie co poziom inteligencji. Nikt tu nie mówi o zabezpieczeniu imprezy masowej. Po pierwsze - gdyby stał tam jeden patrol straży i jeden policji to ogień byłby ugaszony od razu. Mogłaby też stać karetka, żeby w razie czego udzielić pomocy ewentualnym poszkodowanym. Jedna czy dwie godziny w roku to chyba nie dużo. Po drugie zdaje się, że służby te mają w obowiązku również coś takiego jak prewencja a władze miasta dbanie o bezpieczeństwo mieszkańców. I tyle e w temacie.

Pozostałe