Rozmowa z Wójtem Gminy Dziemiany - Leszkiem Pobłockim

  • 07.02.2020, 13:12 (aktualizacja 10.02.2020, 10:49)
  • Redakcja
Rozmowa z Wójtem Gminy Dziemiany - Leszkiem Pobłockim
Gościem trzeciego odcinka „Blisko samorządów” jest Wójt Gminy Dziemiany - Leszek Pobłocki

Redakcja koscierzyna24.info zaprasza na wywiad:


 

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

MIESZKANIEC
MIESZKANIEC 26.02.2020, 10:02
W kazdej gminie zawsze znajdzie sie kilku malkontentow z zawiedzionymi wlasnymi ambicjami. W naszej gminie,jak pewnie wszedzie moze nie wszystko jest idealne,ale tak w ogole,to jest O.K. Tak trzymac!!!!!!!!
Obserwator
Obserwator 21.02.2020, 23:22
Gminie potrzebna jest świeżość. Czuć stenchliznę lenistwa, zasiedzenia i układów!
Grześ
Grześ 19.02.2020, 06:59
Słaby deklamator nieudolnie silący się erudytę. Gmina potrzebuje świeżości, impulsu do rozwoju a przede wszystkim zmian, zmian, zmian. Gdzie nie spojrzeć "potrzeba" goni potrzeby. Drogi, chodniki, śmieci, ścieki... lista jest długa... Czas odejść Pani Wójcie, najwyższy już czas!
tezobserwator
tezobserwator 18.02.2020, 10:29
,,,a MARKS z ul, Kopernika ciagle swoje,,, zle,zle zle...
Obserwator
Obserwator 18.02.2020, 09:50
Ten człowiek dużo mówi, wręcz przemawia, tyle tylko że konkretu w tym nie ma. Nuda i degrengolada. Panie Wójcie: mniej ozdobników, więcej działania. To nie konkurs lokalnych poetów, a wywiad z osobą wydawać by się mogło decyzyjną. Co z problemem nieczynnego składowiska odpadów. Widział Pan te odpady wylewające się przez dziurawe ogrodzenie. Widział Pan te trujące odcieki sączące się poza teren? Naprawdę uważa Pan że usunięcie letników poza system opłat odpadowych rozwiązuje problem. Sam Pan przyznaje, że odpadów po lasach będzie z tego powodu więcej, więc pewnie i na nieczynnym składowisku. Panie Wójcie. Mniej gadania i pustych obietnic. Proszę się wziąć do roboty. Pana "permanentna praca" to pustosłowie.
czascośzrobic
czascośzrobic 17.02.2020, 12:37
wykonawca jak i ten kto" odbierał" drogę Trzebuń -Lampkowo powinien z własnej kieszeni sfinansować naprawę nawierzchni a hydrant na końcówce jak leżał tak leży.Można zwątpić.
taki myk
taki myk 12.02.2020, 20:25
https://www.youtube.com/watch?…
to nagrano 5 lat temu , od tej pory jest tylko gorzej , nie zrobiono nic nawet nie zagarnięto dziur w drodze dojazdowej. Hipokryzja że nie da się tego słuchać
Kaliszanin
Kaliszanin 11.02.2020, 10:43

Smieci,to rzeczywiscie problem.Dobrze ze i wojt i rada mysla o mieszkancach gminy.Brawo
bez uprzedzen
bez uprzedzen 11.02.2020, 10:32
...a ja uwazam,ze to jest interesujace,co mowi wojt,i dobrze sie tego slucha.
kolo
kolo 11.02.2020, 09:41

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

1
1 10.02.2020, 19:21
Tego nie da się słuchać.

Pozostałe