Andrzej Voigt - mieszkaniec Kościerzyny, kandydatem na Prezydenta RP

  • 09.03.2020, 13:12 (aktualizacja 10.03.2020, 10:40)
  • Redakcja
Andrzej Voigt - mieszkaniec Kościerzyny, kandydatem na Prezydenta RP
Już w maju tego roku, w Polsce odbędą się kolejne wybory prezydenckie. Wśród osób, które zgłosiły chęć kandydowania na to stanowisko pojawił się także mieszkaniec Kościerzyny - Andrzej Voigt. 7 marca, spotkał się w Starym Browarze z mieszkańcami naszego miasta i przedstawił swój program wyborczy.

Andrzej Voigt - W 1992 roku uzyskał tytuł magistra ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim, w 1996 Field Study EMBA na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles, a w 1997 ukończył studia EMBA na University of Danube w Austrii. Był szefem Sekcji Młodych Komitetu Obywatelskiego przy Lechu Wałęsie. W latach 1990-1994 pracował w polskiej administracji rządowej. A.Voigt jest ekspertem w międzynarodowych sprawach strategicznych, rozwoju gospodarczym, procesach prywatyzacyjnych i pozyskiwaniu funduszy. W latach 1990-1993 związany z Kongresem Liberalno-Demokratycznym, a w 1999-2001 pełnił funkcję rady politycznej partii ChDRP.

A  dłuższą rozmowę z kandydatem na prezydenta z Kościerzyny opublikujemy dla państwa  w przyszłym tygodniu. 

Więcej w materiale video poniżej:


 

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kościerzak
Kościerzak 13.03.2020, 22:21
Czy nazwy studium jest poprawna? Chyba powinno być MBA (Master of Business Administration).
Andrzej Voigt
Andrzej Voigt 27.03.2020, 19:26
Szanowny Kościerzaku :) ukończyłem studia Executive MBA w MBA Krems/ Uniwersytet Dunajski - Austria - tak jest prawidłowa nazwa - zapraszam na strony - teraz Nr 1 niemieckojęzyczna uczelnia biznesowa
master
master 29.03.2020, 11:34
Po naszemu galopszule
bekon
bekon 11.03.2020, 11:29
Zakłady mięsne to też on.
Andrzej Voigt
Andrzej Voigt 27.03.2020, 19:23
Szanowny Panie, tak to ten sam, ktôrego pokazowo aresztowano 136 dni za Ministra Lecha Kaczyńskiego, 17 lat w sądach i prokuraturach i uniewinniony w 2018. Wszystkie plany rozwoju fabryki zniszczone jednego dnia -30 maja 2001 roku / życia szmat też
 Bogdan
Bogdan 10.03.2020, 21:39
Andrzej to czlowiek sukcesu, jezeli ktoś go poznal osobiscie wie że jest idealnym kandydatem na Prezydenta RP
Znam Ansrzeja osobiscie kawał dobrego czasu. I kibicuje mu.
A.S
A.S 10.03.2020, 23:18
Ja też miałem okazję poznać pana Andrzeja, według mnie najlepszy kandydat na prezydenta RP ten człowiek ma pomysł na naszą Polskę trzymam kciuki za wygranie tej tury przez pana Voigt
Antoni
Antoni 10.03.2020, 15:00
mało kto słyszał o tym spotkaniu w mieście Kościerzyna. To dobrze nie wróży, jeżeli to ma być kandydat na prezydenta Polski. W Kościerzynie jakoś cicho o takowej sytuacji, nawet "wieść gminna" nie zadziałała o tym ważnym wydarzeniu.
Andrzej Voigt
Andrzej Voigt 27.03.2020, 19:20
Szanowny Panie,
Koscierzyba24.tv wlkocno promowała to spotkanie;Trauma koronowirusa już chyba robiła swoje, spotkanie mimo wszystko b. udane - ponad 30 osób i 3 godziny rozmowy; nie zdawałem sobie sprawy, że będzie to moje jedno z ostatnich spotkań, teraz jest koszmar - Zdrowia życzę i będzie jeszcze okazja :)
?
? 29.03.2020, 11:39
co bierzesz na traumę koronawirusa
Były pracownik ZM Kościerzyna