Rozmowa z Andrzejem Voigtem - kandydatem na Prezydenta RP

  • 13.03.2020, 11:39 (aktualizacja 13.03.2020, 11:49)
  • Redakcja
Rozmowa z Andrzejem Voigtem - kandydatem na Prezydenta RP
Już w maju tego roku, w Polsce odbędą się kolejne wybory prezydenckie. Wśród osób, które zgłosiły chęć kandydowania na to stanowisko pojawił się także mieszkaniec Kościerzyny - Andrzej Voigt.

Andrzej Voigt - W 1992 roku uzyskał tytuł magistra ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim, w 1996 Field Study EMBA na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles, a w 1997 ukończył studia EMBA na University of Danube w Austrii. Był szefem Sekcji Młodych Komitetu Obywatelskiego przy Lechu Wałęsie. W latach 1990-1994 pracował w polskiej administracji rządowej. A.Voigt jest ekspertem w międzynarodowych sprawach strategicznych, rozwoju gospodarczym, procesach prywatyzacyjnych i pozyskiwaniu funduszy. W latach 1990-1993 związany z Kongresem Liberalno-Demokratycznym, a w 1999-2001 pełnił funkcję rady politycznej partii ChDRP.

Redakcja koscierzyna24.info zaprasza na wywiad: 


 

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Koscierzak
Koscierzak 31.03.2020, 22:51
Nasz koscierski PREZYDENT
k
k 16.03.2020, 03:21
Był szefem Sekcji Młodych Komitetu Obywatelskiego przy BOLKU ....Według mnie to już skończony facet .
schabik
schabik 15.03.2020, 21:31
A czy ten kandydat pamięta jeszcze ile zarobił na pseuoprywatyzacjach zakładów mięsnych? A pamięta, że ówczesny burmistrz i przewodniczący rady miasta najpierw chwalili się jakiego to biznesmena-ziomala ściągnęli o Kościerzyny, a potem wypierali się nawet znajomości z nim. Proponuję by pstryknął sobie z nimi fotkę - na pewno dzięki temu zyska wiele głosów. Śmiech na sali i wstyd dla Kościerzyny.
Komitet Wyborczy Andrzeja Voigta
Komitet Wyborczy Andrzeja Voigta 15.03.2020, 07:14
Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP dziękuję wszystkim za komentarze. Wszystkie wpisy naruszające dobra osobiste Andrzeja Voigta i jego rodziny oraz współpracowników będą w trybie wyborczym kierowane do sądu. Redakcję prosimy o usuwanie anonimowych hejtowskich wpisów zgodnie z obowiązujàcym prawem. Razem wygramy - teraz najważniejsze, aby jak najwięcej Obywateli polskich przeżyło czego życzymy wszystkim, szczególnie Kościerzakom.
laverite
laverite 01.04.2020, 09:25
Zastraszaniem nie wygrasz!!! To najlepszy dowód, że tan Pan nigdy nie powinien zostać kandydatem.
środek na chwasty
środek na chwasty 15.03.2020, 21:33
już się boję
emerytka
emerytka 14.03.2020, 21:31
nie zaufałam,gdyż nie ma bazy-jaki związek z Kościerzyną?/choć to mało istotne/,studia w stanach? a skąd kasa?kiedyś był bankrutem a teraz rozchwytywany bogacz? /projekt w Norwegii,Teksasie,Brukseli/?-wszystko cuchnie koronawirusem.
ABC
ABC 14.03.2020, 11:52
Nadaje się na sołtysa Juszek.
Chyba.
Demot
Demot 13.03.2020, 14:42
I taki nieudacznik chce rządzić narodem z 1000-letnią historią.
kkw
kkw 13.03.2020, 13:05
Kim ty jesteś, Kim ty jesteś, Kim ty jesteś nikim jesteś

Pozostałe