Jak wygląda życie na kwarantannie

  • 02.04.2020, 13:45 (aktualizacja 02.04.2020, 13:48)
  • Krzysztof Wencki
Jak wygląda życie na kwarantannie
Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z mieszkańcem, który przebywa obecnie w kwarantannie.

 

Krzysztof Wencki

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Do Janka co pisze
Do Janka co pisze 03.04.2020, 10:49
Janku współczuję Ci stanu świadomości ale nie martw się - to se da.
Janek
Janek 02.04.2020, 20:45
Nie zamierzam popełnić samobójstwa jakby co. Walczę całym sercem i środkami jakie są mi dostępne o sprawiedliwość na tym godnym łez padole.
Janek
Janek 02.04.2020, 20:25
Polecam bardzo: https://www.youtube.com/watch?…
Janek
Janek 02.04.2020, 20:19
Nie wyimaginowana choroba, nie blokada gospodarki a tylko zwykła mainstreamowa nagonka i opłaceni politykierzy wyniszczą ludzkość. DEPOPULACJA i NWO !
Janek
Janek 02.04.2020, 20:02
Na youtube kiedyś można było doszukać się bardzo ciekawych, niezależnych i wartościowych informacji. Gdy ktoś zagłębiał się w temat, to kolejne proponowane filmy kierowały go do podobnych z tematyką. Obecnie nie można znaleźć niczego sensownego i potwierdzonego w faktach. W zamian proponują i to nachalnie jakieś onety, wp.pl. polsaty,republiki, gazety (które łżą jak b.e s-ki ! Mamy być dojnym bydłem do cholery !!!?
Janek
Janek 02.04.2020, 19:42
Zdecydowana większość państw zachodu w tym Polska są zadłużeni na umór. Te państwa oddały wszystko co mają wraz z emeryturami na kolejnych kilka przyszłych pokoleń - nawet nasze złoża naturalne. Rząd w Polsce (nie Polski) oddał bandziorom wszystko co mamy i jedynie mała garstka prawdziwych Polaków, patriotów protestowała przeciwko temu bandyckiemu prawu, gdzie pozbawia się każdego Polaka materialności, suwerenności i dziedzictwa narodowego za którego walczyli nasi przodkowie !
Amyryka bankrut i tak być powinno
Amyryka bankrut i tak być powinno 02.04.2020, 19:21

Koronawirus nie zagraża USA? Donald Trump ocenił ryzyko
Ostatnia aktualizacja: 27.02.2020 05:20
Prezydent Donald Trump oświadczył w środę, że ryzyko rozprzestrzenienia się koronawirusa w Stanach Zjednoczonych jest "bardzo niskie". Wyraził też zadowolenie z dotychczasowych działań swego rządu w walce z tym patogenem.
Donald Trump ocenił ryzyko rozprzestrzenienia się w USA koronawirusa
Donald Trump ocenił ryzyko rozprzestrzenienia się w USA koronawirusaFoto: PAP/EPA/ERIK S. LESSER

wlochy_1200.jpg
Minister zdrowia Włoch: są dwa ogniska koronawirusa

- Dzięki temu, co zrobiliśmy, ryzyko dla Amerykanów pozostaje bardzo niskie - powiedział Trump na konferencji prasowej w Białym Domu i przestrzegł rodaków przed paniką.

Zapewnił, że Stany Zjednoczone są "bardzo dobrze przygotowane na wszystko, co niesie ze sobą zagrożenie związane z koronawirusem". Donald Trump poinformował, że zamierza przeznaczyć na walkę z nim "odpowiednie" środki i że działania rządu nadzorować będzie wiceprezydent Mike Pence.


No, także ten... Najpewniej jest to zaawansowana wojna biologiczna...
Janek
Janek 02.04.2020, 18:57
Co kolejne państwo i rośnie liczba zarażonych, a co - ma nie rosnąć?? Może prowodyry podaliby ilość zarażonych do wyleczonych?! To jest jedna wielka manipulacja i zastraszanie społeczeństwa. Teraz już pełna inwigilacja każdego z nas będzie odbywała się zupełnie legalnie i z pewnością nie wygaśnie gdy "wirus" przestanie się rozszerzać. Czy tylko ja tu widzę jakiś ukryty cel?
Janek
Janek 02.04.2020, 18:48
Cenzura we wszystkich mediach. Nie dowiesz się prawdy nigdzie. Nagonka jakaś, czy zaawansowany plan wdrożenia dyrektyw NWO a w tym bankructwa wielu państw i płatności wyłącznie elektronicznie? Pozbawieni gotówki staniemy się totalnymi niewolnikami. To dzieje się na naszych oczach i nikt nieprzeciwstawia. Czyli można.

Pozostałe