Apel Starosty Kościerskiego- Załóżmy maseczki ochronne !

  • 10.04.2020, 11:22 (aktualizacja 08.06.2020, 20:07)
  • Krzysztof Wencki
Apel Starosty Kościerskiego- Załóżmy maseczki ochronne !
Starosta Kościerski Alicja Żurawska apeluje do wszystkich mieszkańców powiatu kościerskiego, abyśmy wszyscy dla własnego dobra, już dzisiaj zaczęli używać w przestrzeni publicznej maseczek ochronnych. Przypominamy, że obowiązek noszenia maseczek na terenie całego kraju zacznie obowiązywać od 16 kwietnia.

 

Krzysztof Wencki

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Janek
Janek 02.10.2020, 18:10
Noszenie masek (namordników), to symbol zniewolenia ! O skuteczności powiem tylko tyle : chronią nas tak jak siatka ogrodzeniowa przed komarami. Oficjalnie przez naukowców stwerdzono już (Kaszub - jesteś ?), że długotrwałe noszenie maski tworzy doskonałe siedlisko i wylęgarnię dla milionów wirusów, bakteri, grzybów i czego tam jeszcze. Tzw. pandemia i państwa gdzie ona się szerzy ma wiele wspólnego z światowym systemem walutowym, który z powodu gigantycznego wewnątrznego długu jest skazany na krach, bankructwo. To oznacza, że pieniądze, które macie w portfelu, tapczanie, na kontach, w innych walutach, czy gdziekolwiek stracą swoją wartość. Historia wiele razy odnotowała takie fakty i ludzie zostali bez środków do życia. Co nam więc szykują?
Kurier
Kurier 10.04.2020, 13:20
O jakiej odpowiedzialności mówi starosta? W Starej Kiszewie, Kościerzynie, Nowej Karczmie, Lipuszu, Dziemianach, Karsinie, dzieciarnia do 18 lat, codziennie jeździ sobie beztrosko na rowerach, urządza wieloosobowe spotkania, jakby był środek wymarzonych wakacji. Łamią dwa zakazy jednocześnie. Codziennie to widzę.
Trzeźwy
Trzeźwy 16.10.2020, 10:48
I dobrze że nie poddają się psychozie.
Głos wolny
Głos wolny 10.04.2020, 18:22
Przykład idzie z samej góry czyli z Warszawy gdzie w dużym gronie bez maseczek i rękawiczek oraz odstępów obchodzono rocznicę katastrofy lotniczej w Smoleńsku.
W związku z tym nie należy i nie można mieć pretensji do zwykłych ludzi.
Wszyscy są równi wobec prawa i sumienia.
Zdzichu
Zdzichu 10.04.2020, 13:14
Maseczki?? Pieniążki, skrzydełka, uszka, paluszki, bileciki, cycuszki, siusiaki, itd. Niedobrze się robi. Że też ludzie nie nauczą się normalnie mówić i pisać.
do zdzicha
do zdzicha 10.04.2020, 15:38
co z tego, że mam PIENIĄŻKI uczciwie zarobione własnymi PALUSZKAMI kupując codziennie za te PIENIĄŻKI BILECIKI jak MASECZKI nie ma gdzie kupić za normalne PIENIĄŻKI. A tak poważnie to coś sie przyje..ł do maseczki?

Pozostałe