Policja zaprasza w swoje szeregi

  • 18.05.2020, 13:26
  • Mat.nadesłane
Policja zaprasza w swoje szeregi
Z uwagi na duże zainteresowanie kandydatów, przypominamy o możliwości składania aplikacji do służby w Policji. Jeśli jesteś zainteresowany pełnieniem służby - złóż dokumenty – wyślij je do nas pocztą, a my zajmiemy się resztą. Zawód policjanta to wyzwanie, a jednocześnie marzenie wielu młodych ludzi. Z pewnością jest to ciekawa praca, w której możesz znaleźć miejsce dla siebie, a Twoje umiejętności i zdobyta wiedza pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa obywateli.

Służba w Policji to szczególny rodzaj misji, który polega na zapewnieniu bezpieczeństwa społeczeństwu oraz niesieniu pomocy innym. To zawód dla ludzi z pasją. Jesteś zainteresowany? To złóż dokumenty.

Przypominamy, że w związku z pandemią koronawirusa chętni mogą wysyłać komplet dokumentów pocztą. Na adres: 
Zespół ds. Doboru Wydział Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku
ul. Okopowa 15
80-819 Gdańsk



Dla zainteresowanych stworzyliśmy interaktywny formularz, który łatwo wypełnicie – w formularzu zawarte są wszelkie niezbędne dokumenty, a treść którą musicie wypełnić jest oznaczona kolorem czerwonym.

Macie jakieś problemy, pytania? Dzwońcie do nas: 607 235 276 lub piszcie: [email protected]

Przygotowaliśmy dla Was również film instruktażowy obrazujący test sprawności fizycznej do Policji:

 

Mat.nadesłane

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Janek
Janek 22.05.2020, 17:22
Koniec wirusa koniec wolności- Oszustwo dziejów : https://www.youtube.com/watch?… . Miłego wysłuchania i oglądania.
Łukasz
Łukasz 20.05.2020, 11:09
Niestety byłęm karany,chyba,że po kilku latach może to zniknąć orientuje się ktoś ?
Janek
Janek 20.05.2020, 00:51
Na siłę szukają lemingów posłusznie wykonujących rozkazy by przywalić pałą bądź gazem protestującym Polakom ! Materiałów na YT jest mnóstwo. Jak się sytuacja zaogni, to nawet po pigule dostaną co by wątpliwości zanikły...
Janek
Janek 19.05.2020, 23:49
Dla wdrożenia przymusu szczepień przez lekarzy, felczerów a może i nawet weteryniarzy (kto wie) też będą u boku potrzebni, jako asyta i wsparcie siłowe - co by żaden niewolnik uchronić się przed tem możliwości nie miał (!). Marny nasz los rodacy, jak dalej będziecie słuchać i co gorsza uważać za guru-prawdy meinstreamowy rynsztok ! Tylko prawda może nas wyzwolić ! Nie dajmy się zniewolić !
Mariusz
Mariusz 18.05.2020, 21:28
Co się czepiacie bardzo ciekawa i odpowiedzialna praca gdybym był młodszy napewno bym wstąpił
Janek
Janek 20.05.2020, 00:12
Nie "odpowiedzialna", bo służalcza sytemowi, który jawnie działa na zlecenia korporacji i na niekorzyść nas wszystkich gamoniu - to wielka różnica !
Janek
Janek 20.05.2020, 00:38
Marne i bezideowe popychadło, które jak do tej pory nie odnalazło swojej drogi i pomysłu na życie - efekt antyedukacji, antylogiki w tym coraz to bardziej okrutnym i nieobliczalnym Świecie chylącemu się ku zupełnej destrukcji.
Polak
Polak 18.05.2020, 18:50
Lestes leniem, pasozytem spolecznym, to wybieraj seminarium albo policje!
Janek
Janek 18.05.2020, 14:42
Zostań milicjantem - będziesz miał okazję wykazać się walecznością i sadyzmem w stosunku do osób protestujących przeciwko kaczemu totalitaryzmowi w Polsce - także osób starszych, kobiet i dzieci ! Okryjesz się hańbą na zawsze !
wnikliwy Kaszub
wnikliwy Kaszub 19.05.2020, 09:33
THE-BILL - sfrustrowany UBywatel z obciętą emeryturką się odezwał.
Niejanek
Niejanek 18.05.2020, 15:26
No i zawsze znajdzie się jakiś głupi Jaś...

Pozostałe