Marihuana i amfetamina w przyczepie kempingowej

  • 26.05.2020, 12:27
  • pomorska.policja.gov.pl
Marihuana i amfetamina w przyczepie kempingowej
Kryminalni z zespołu narkotykowego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, w ramach prowadzonych działań, zatrzymali 26 i 42-latka podejrzanych o posiadanie środków odurzających. W przyczepie kempingowej, którą wynajmowali mężczyźni, policjanci zabezpieczyli marihuanę i amfetaminę. Zatrzymani sprawcy usłyszeli zarzut posiadania narkotyków. W piątek sąd wobec mężczyzn zastosował trzymiesięczny areszt tymczasowy. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających może im grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

W środę (20 maja br.) ok. godz. 12.00 policjanci z Kościerzyny, zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej, uzyskali informację, że w przyczepie kempingowej na terenie powiatu 42 i 26-latek przechowują narkotyki. Wiedza kryminalnych się potwierdziła. W trakcie przeszukania zabezpieczono narkotyki - amfetaminę i marihuanę. Obaj mężczyźni to mieszkańcy naszego powiatu. Zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

Zabezpieczone środki odurzające zostały przekazane do dalszych badań. Na podstawie zebranego materiału dowodowego mężczyznom przedstawiono zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. W piątek kościerski sąd zastosował wobec zatrzymanych tymczasowy areszt na trzy miesiące.

pomorska.policja.gov.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe