Rozmawiali o narkotykach i dopalaczach

  • 23.06.2020, 12:37
  • Mat.Nadesłane
Rozmawiali o narkotykach i dopalaczach
Policjanci z Kościerzyny, zajmujący się profilaktyką dzieci i młodzieży, przeprowadzili spotkanie z wychowankami świetlicy. Wizyta odbyła się w budynku Centrum Integracji Społecznej w Kościerzynie, a jej celem było m.in. przedstawienie szkodliwości narkotyków i dopalaczy oraz bezpieczeństwa podczas nadchodzących wakacji.

Policjanci zajmujący się profilaktyką społeczną z komendy powiatowej w Kościerzynie odwiedzili wczoraj dzieci i młodzież ze świetlicy „Stacja Kościerzyna” w Kościerzynie prowadzonej przez harcerzy ZHP w Kościerzynie. W spotkaniach brali udział uczestnicy tego programu. Podczas rozmowy policjanci przypomnieli młodzieży o szkodliwości zażywania narkotyków i dopalaczy. Przekazano także ulotki z poruszaną problematyką. Policjanci omówili również temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz bezpiecznego wypoczynku nad wodą . Funkcjonariusze mówili o bezpieczeństwie w Internecie.

Młodzi słuchacze brali czynny udział w dyskusji na temat dopalaczy oraz zadawali nurtujące ich pytania. Spotkanie z młodzieżą odbyło się w ramach akcji profilaktycznej "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą".

 

 

Mat.Nadesłane

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe