piątek, 29 marca 2024 14:50

Zawodnicy UKS Olimpijczyk znowu w formie

Znakomity występ zanotowali lekkoatleci UKS Olimpijczyk Skorzewo w Mistrzostwach Pomorza LZS w lekkiej atletyce, które odbyły się 27 czerwca w Słupsku.

W pierwszym starcie po długiej przerwie w zawodach padło wiele rekordów życiowych a co najważniejsze zawodnicy Olimpijczyka zdobyli 6 medali: 3 złote, 2 srebrne i 1 brązowy. W klasyfikacji medalowej klub ze Skorzewa uplasował się na  5 miejscu. Rywalizacja toczyła się w kategorii młodzików do lat 16 oraz w kategorii OPEN (junior młodszy, junior i senior).

- Dawid Górny w biegu na 110m p.pł. 17,15 PB

Brąz zdobył w swoim debiucie Marek Pepliński w kategorii U16 w pchnięciu kulą 7,99m.