Kampania wyborcza na kościerskim targowisku

  • 07.07.2020, 12:02 (aktualizacja 07.07.2020, 13:44)
  • Redakcja
Kampania wyborcza na kościerskim targowisku
We wtorek 7 czerwca na kościerskim targowisku odbył się briefing prasowy komitetu wyborczego Rafała Trzaskowskiego. W konferencji uczestniczyli poseł Kazimierz Plocke, senator Ryszard Świlski, oraz radny Aleksander Mach.

W trakcie konferencji Kazimierz Plocke zaprezentował rozwiązania dla polskich rolników, oraz skrytykował politykę obecnego rządu w tym zakresie. Poseł zarzucił także obecnemu rządowi, że nie wspiera rolników w problemach spowodowanych pogodą, oraz zaprzepaścił szansę na dodatkowe środki z UE.

Ryszard Świlski mówił o niedofinansowaniu polskich samorządów, a także wspomniał o tym, że z obiecanych 110 mld na drogi wpłynęło do samorządów tylko 600 mln.

Aleksander Mach, kościerski radny, mówił o niewystarczających środkach finansowych przeznaczonych na oświatę, oraz problemów związanych z zahamowaniem inwestycji.

 

 

 

 

 

 

Redakcja

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkaniec
Mieszkaniec 11.07.2020, 07:56
Droga 221 to jest dramat! Dramat trwający od lat. Pan Marszałek i koledzy z PO dobrze znają drogi, bo samorządy, firm] i ludzie prywatnie montują gdzie mogą. Ile osób musi tam zginąć, by ktoś w końcu dostrzegł problem!
ja
ja 09.07.2020, 22:49
Panie Ryszard Świlski WSTYDU NIE MASZ ZABIEGAJ O NASZE GŁOSY!!! Ty śmiesz się tu pokazywać? Od ilu lat samorządowcy od nas proszą, błagają i żebrzą o remont drogi wojewódzkiej 221!!! Ilu z nas ma stracić życie na trasie do Klincza, żebyście Wy aparatczycy i karierowicze dostrzegli ten drogowy syf! Robić sobie za miliony drogi tak. ale tam gdzie jest palacą potrzeba to nie! A teraz mamy głosować na Twojego kumpla?
ja
ja 09.07.2020, 16:40
Nadchodzi Polska nowa, tęczowa, LGBT, liberalno-lewicowa i bez Boga ? Czy nadchodzi POlska agresywna wobec katolików i duchownych? Chyba nadchodzi Polska narzucająca nowe wartości antykatolickie ! Nadchodzi Polska gdzie mniejszość lewicowa będzie dyktować większości jak mamy żyć, czego uczyć dzieci ?
trzaśnięty
trzaśnięty 08.07.2020, 23:29
Co klocke zrobił dla rolników, ile świrnięty dofinansował dróg wojewódzkich na terenie naszego powiatu, a machnięty niech sam idzie do szkoły, chociaż pewnie już nic nie skuma, do dziś chyba czyta tylko gazety kupione hurtem parę lat temu.
Gość
Gość 08.07.2020, 22:18
Prezes Polskiej Akcji Humanitarnej i europosłanka wybrana z listy KO Janina Ochojska na Twitterze przedstawiła argumenty, dla których zagłosuje na Rafała Trzaskowskiego. Jednym z wymienionych punktów jest wprowadzenie karty LGBT w całej Polsce.
Trzask-prask
Trzask-prask 08.07.2020, 22:59
No i wszystko jasne!
wnikliwy Kaszub
wnikliwy Kaszub 08.07.2020, 11:59
Trzech pajaców .... i tyle. Do tego oderwanych od rzeczywistości.
POKObis
POKObis 08.07.2020, 01:00
POKO Kościerskie pajacyki 😉 Jedyne co potrafią to ukradkiem plakaciki rozklejać...👎 No i przed kamerki sie pchają zamiast na sesje chodzić...👎 Działacze 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
Bożena
Bożena 07.07.2020, 20:20
Olek Mach nie wyzbył się swoich nerwowych odruchów-jest ciągle spięty i nerwowy; nie nadaje się do polityki
ja
ja 09.07.2020, 16:34
Na sesjach też go rzuca, nie umie panować nad sobą. Gdyby mógł, to biegałby wokół mikrofonu!
Przykro, że struktur PO w Kościerzynie nie ma.
Przykro, że struktur PO w Kościerzynie nie ma. 07.07.2020, 19:26
Gdzie są działacze PO z Kościerzyny?
Gdzie Panowie radni z PO: Czucha, Męczykowski, Hinca, Modrzejewski, Szoska, Lizakowski?
Gdzie Panie radne z PO: Chmielewska, Knopik, Kirstein, Zdrojewska?
Tylko logo PO do wyborów samorządowych wykorzystujecie i do załatwiania własnych spraw potem zero aktywności.
Nie ma co się dziwić, że Duda wygrał w Kościerzynie skoro Kościerskie struktury PO śpią
hehe
hehe 08.07.2020, 14:36
no bo Pisowskie sa aktywne jak nigdy ;) daj spokoj. sie obudziles ze tylko do wyborow samorzadowych sie pokazuja ? tak jest zawsze i tak zawsze bedzie ;) chodzi o diete....

a Meczykowski jest z PSL :D farbowany misio
Kaszuba
Kaszuba 07.07.2020, 13:12
A glownego semafora Kaszub W.B. tam nie bylo? Pewno nie zdazyl napisac na swoich tablicach nowych kalumni na Polakow!
następca
następca 08.07.2020, 15:42
Jest za to godny następca pana Bonkowskiego.Przed Urzędem miasta stoi samochód oklejony plakatami Dudy. ???
Natalia
Natalia 10.07.2020, 14:54
I bardzo dobrze
Tylko i wyłącznie pan Andrzej prezydentem.
Człowiek który dba o interesy Polaków a nie swoje tak jak robiło to PO.
Andrzej Duda prezydentem.
Janek
Janek 10.07.2020, 20:26
Duda - Juda dba wyłącznie o interesy żydowskie a nie Polskie !
Gość
Gość 08.07.2020, 22:19
I bardzo dobrze! Niech stoi!

Pozostałe