Wkrótce nowa atrakcja w Muzeum Kolejnictwa

  • 09.07.2020, 15:13 (aktualizacja 10.07.2020, 13:02)
  • Redakcja
Wkrótce nowa atrakcja w Muzeum Kolejnictwa
Jeżeli chcecie się poczuć jak Guliwer w kraju liliputów to już pod koniec lipca koniecznie odwiedźcie kościerskie muzeum kolejnictwa. Dlaczego ? Ponieważ powstaje tam kolejka lilipucia. Co to takiego ?

Jest to rodzaj wąskotorowej kolejki parkowej o bardzo małym rozstawie torów. Kolej tego typu powstała w celach rozrywkowych. Budowano je w parkach, a także z okazji różnego rodzaju wystaw czy targów. Ale sama mini kolejka na torach to nie wszystko, projekt zakłada także budowę dodatkowych elementów.

W późniejszym czasie ma stanąć w tym miejscu także miniaturowy peron wraz z oświetleniem i semaforami.

Turystów zapewne zmartwi fakt, że ta dodatkowa atrakcja nie będzie dostępna w ramach normalnego biletu do muzeum. Chcąc przejechać się mini wagonem trzeba będzie dodatkowo zapłacić. Dyrekcja muzeum planuje uruchomienie atrakcji jeszcze w lipcu tego roku.

 

 

Redakcja

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Koscierzak
Koscierzak 13.07.2020, 11:20
Same liliputy
Kolejorz
Kolejorz 10.07.2020, 07:32
A co muzem ma do polityki i LGBT !???
ja
ja 09.07.2020, 16:43
Nadchodzi Polska nowa, tęczowa, LGBT, liberalno-lewicowa i bez Boga ? Czy nadchodzi POlska agresywna wobec katolików i duchownych? Chyba nadchodzi Polska narzucająca nowe wartości antykatolickie ! Nadchodzi Polska gdzie mniejszość lewicowa będzie dyktować większości jak mamy żyć, czego uczyć dzieci ? Czy będzie to Polska Trzaskowskiego, który nic w Warszawie niewiele zrobił, bez osiągnięć ?

Pozostałe