Z archiwum TV. Wyścig rowerowy w Kościerzynie. 1993 rok

  • 10.07.2020, 13:23
  • redakcja
Z archiwum TV. Wyścig rowerowy w Kościerzynie. 1993 rok
Kolejny film z archiwum Henryka Baszanowskiego, a w nim możemy zobaczyć wyścig rowerowy, który zorganizowali członkowie kościerskiej Unii Wolności. Uczniowie kościerskich szkół ścigali się na ulicach miasta, a peleton prowadził radiowóz policyjny marki Polonez.

 

redakcja

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Janek
Janek 10.07.2020, 23:28
"Unia Wolności", która rozkradła nasz majątek narodowy, przedsiębiorstwa, huty, stocznie, rolnictwo, przemysł i inne ważne gałęzie naszej gospodarki ! Michniki, Kuronie, Balcerowicze, Bolki, Geremki i inne ż. kanalie ze zmienionymi nazwiskami są za to odpowiedzialni ! Większość z tych młodych chłopców zmuszona została wyjechać z kraju za chlebem a rozkradanie i kolejne etapy zniewalania trwają cały czas, więc obudźcie się wreszcie Polko, Polaku kiedy mamy jeszcze szanse uratować nasz kraj - bojkotujcie ten chory wybór pomiędzy dźumą a cholerą !
Ekonomista
Ekonomista 03.09.2020, 08:55
Co za bzdury !! Między innymi dzięki Unii Wolności mam kraj cudu gospodarczego. Żadnemu innemu Państwu z demoludów nie udało się z takiego bagna wyjść tak wysoko. Język Waldemara Bonkowskiego aż nadto wyrźny w tym poście
Janek
Janek 03.09.2020, 17:34
Kto cię szkolił pseudo ekonomisto ! Balcerowicz, Soros, czy jakaś inna kanalia? "Cudu gospodarczego"? Co ty bredzisz człowieku ! Nie mamy nic i jesteśmy totalnie zniewoleni przez beznapletkowych wyzyskiwaczy ! Skąd żeś się urwał tumanie ! Wyłapiemy cię ciemiężco naszego narodu !
The Economist
The Economist 04.09.2020, 10:00
Powtarzam. Polska w 1989 miała PKB Per Capita takie samo jak Ukraina (6000 USD PPP) dzisiaj 9 000 USD PPP a Polska 32 0000 USD PPP. To min dzięki takim ludziom jak Leszek Balcerowicz, Stefan Kawalec. Oczywiście mogliśmy pójść droga Ukrainy czy Białorusi. Jeśli chodzi o wypowiedzi antysemickie, szowinistyczne i obraźliwe, to ich nie komentuje, bo są na poziomie Waldemara B.
Janek
Janek 04.09.2020, 21:36
Jak ten "cót gospodarczy" przekłada się na dobrobyt Polaków? Dlaczego nasi emigranci nie garną się wracać zza granicy a rząd sprowadza w to miejsce jawnie deklarujacych się anty-Polskch banderowców, czy też przybyszów z odległych egzotycznych krajów dalekiego wschodu ! To jest ta ekonomia, czy zwykła bandyterka? Wreszcie, jak bardzo zadłużeni jesteśmy i czy nie jest to powód by wywierano na nas naciski - chociażby ostatnio w kwestii niezależnej Białorusi? Co robią na naszym terenie bazy amerykańskie, czym różnią się te wojska od radzieckich? - powodują niezliczone wypadki samochodowe (także śmiertelne) i nie ponoszą żadnej odpowiedzialności ! Jesteśmy suwerennym państwem, czy posiadanym przez kogoś zza granicy jak ktoś już niegdyś wspomniał?? Jak mnie sprowokujesz jeszcze bardziej, to przyłożę się do odpowiedzi wraz z odpowiednimi linkami do materiałów, które obnażą całe twoje zakłamanie. A mam tego cały arsenał.
Economist
Economist 06.09.2020, 17:57
Od Stpana Bandery przez Białoruś po wypadki wojsk amerykańskich. Zlepek faktów powiązanych tak żeby potwierdzały stan frustracyjny piszącego. Typowe dla nas zakompleksionych Polaków. Czy to przypadek, że w j. polskim słowo Winni od Inni odróżnia tylko jedna litera ?
Janek
Janek 06.09.2020, 19:05
- jestem zakompleksiony, czy realnie myślący i nie dający się ogłupić załganemu mainstreamowi??? Komu służysz - drukowanym pieniądzom ?! To jest twoja wartość??

Pozostałe