Nawet 1500 zł kary za miłosne igraszki na kościerskim Rynku

  • 05.09.2020, 16:18 (aktualizacja 05.09.2020, 17:00)
  • Redakcja koscierzyna24.info
Nawet 1500 zł kary za miłosne igraszki na kościerskim Rynku
W centrum Kościerzyny pod okiem kamer miejskiego monitoringu oraz na oczach wielu postronnych widzów, para (męsko-damska) uprawiała seks. Incydentem zajęła się kościerska policja, którą powiadomili zdumieni świadkowie całego zajścia.

Wezwani na miejsce zdarzenia policjanci przyjechali, ale było już po fakcie. Pech chciał ,że całe zajście nagrali świadkowie zdarzenia i opublikowali je w internecie. Jeden film pokazuje parę "w akcji ", natomiast na drugim widać, że bohaterów zmorzył sen.  

Po pojawieniu się materiału w internecie, wszczęto dochodzenie.

Rzecznik kościerskiej policji asp. Piotr Kwidzinski mówi, że całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu i na podstawie tego zapisu zostanie przeprowadzone dochodzenie.  Jeżeli uda się ustalić „bohaterów” tego zdarzenia to grozi im kara grzywny do wysokości 1500 zł lub kara ograniczenia wolności.

 

 

Redakcja koscierzyna24.info

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zal
Zal 13.09.2020, 12:18
Ciekawe ktory zakompleksiony stulejarz, lub gruba swinka pigi to nagrala. Ludzie ktorych nikt nie tknie robia wow. Wywiad jeszcze z nim przeprowadzcie. Zalosny portal.
Krok
Krok 08.09.2020, 22:50
Taniej jak w burdelu!
Juhuu
Juhuu 08.09.2020, 12:41
Dobrze że to nie byli z tej ideologii LGBT bo wtedy to byłby skandal pewnie dali by im dożywocie.
Prawo
Prawo 08.09.2020, 07:03
Panowie Redaktorzy po co o tym pisać i to nagłaśniać? Dlaczego Urząd Miasta udostępnił nagranie i klatki jako zdjęcia z monitoringu? Powinien się tą sprawą zająć Rzecznik Praw Obywatelskich.
autor
autor 14.09.2020, 14:05
bo to sie klika - a co sie klika zarabia.
Karzeł z Człuchowa
Karzeł z Człuchowa 07.09.2020, 15:36
Przecież to menele z okolic rynku się gzili ci sami co śpią zaszczczani na ławkach i budzą obrzydzenie wśród mieszkańców i turystów.
Janek
Janek 06.09.2020, 20:42
Niech sobie młodzi dogadzają jak ich nikt nie widzi ale wasze kamery to perfidne narzędzie inwiglacji których nikt sobie nie życzył i to wy powinniśce się wstydzić tego, że podglądacie niczemu winne osoby !!! Tam gdzie jesteście potrzebni, nigdy was nie ma, patałachy !!!
GŁUPOTA
GŁUPOTA 07.09.2020, 12:20
Po co było to nagłaśniać medialnie.
Chorzy jesteście.
jan
jan 06.09.2020, 18:47
2 * 1500 zł, to absolutne minimum!
Janek
Janek 06.09.2020, 20:52
Pies ogrodnika...
ja
ja 06.09.2020, 17:51
Skandal! Tylko 1500 zł ? Dałbym z 3000-5000 zł! W domu, na odludziu, w lesie, to rozumiem. Miejsce publiczne ?
Wzaułkuluzyiafera
Wzaułkuluzyiafera 06.09.2020, 15:08
Seks to działanie dwojga w jednym akcie, dlatego należy się im podwójna nominacja do zawiśnięcia na ścianie poszukiwanych specjalistów od rozwoju i nauki dla tych nadal zdezorientowanych w sztuce i technice godnej wielkiego uznania. No szkoda że to tylko płotka a nie gruba ryba, mały korniszonek a nie ogór z GMO, to jakieś żarty chyba tu nawet nie widać jak ona się wygina, doznaje wibracji i dogłębnie poszukuje sensacji, raczej wygląda to akt desperacji i łaska wyrażona obowiązującym współczuciem wobec narastającego udręczenia wszystkich wokół, którzy nie mają wpływu na tą marność. Dla świętej równowagi pozwala się na to złe i haniebne wykroczenie poza margines. Myślę że ujęcie tego nie należy do tych robionych lepszej jakości, gdy jest się skupionym całkowicie na jednej zręcznej robocie. Ogólnie nie fascynuje mnie pozycja siedząca, bo zwykle odbiera to wyobraźnię. Ja się chce czegoś to kościerzynski rynek zawsze ma przystępne ceny.
zzz
zzz 06.09.2020, 11:21
ja seksu nie widzę
Cyrkowiec
Cyrkowiec 06.09.2020, 04:47
Luuuudzie, luuudzie .... REWELACJA !!!
Damsko - Męska AKROBACJA !!
Altanka
Altanka 06.09.2020, 04:26
Od tego nikt nie umarł !!
A niektórzy nawet się dzięku takiej aktywności urodzili !!!
Gks
Gks 05.09.2020, 21:54
No tak ale czego wymagać od Kościerzyny

Pozostałe