Kościerzyna. Strajk kobiet. Burmistrz ostro o protestach

  • 06.11.2020, 14:35 (aktualizacja 31.12.2020, 11:12)
  • Redakcja koscierzyna24.info
Kościerzyna. Strajk kobiet. Burmistrz ostro o protestach
Ubiegłotygodniowe protesty na ulicach Kościerzyny, zaskoczyły nie tylko mieszkańców. Takich tłumów nie spodziewały się służby, władze miasta ani mieszkańcy. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy burmistrza miasta, który nie krył swojej irytacji formą protestu.

 

Redakcja koscierzyna24.info

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (92)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Przystąpił do Hołowni
Przystąpił do Hołowni 13.11.2020, 20:09
Pan Burmistrz - zwolnił Pana Dawida Jereczka - czy to prawda?
Kto zna fakty?
www
www 13.11.2020, 08:40
nie no wyglada jak bond po malym wstrzasnietym
do www
do www 11.11.2020, 22:00
Co dzisiaj brałeś czy piłeś ?
www
www 11.11.2020, 09:37
to jest burmistrz wygląda jak ci bezdomni na rynku masakra ogarnij sie chłopie
ja
ja 11.11.2020, 21:33
Na jednym zdjęciu jest bardzo ładnie przygotowany, a na drugim mógłby się uczesać, Karina. I nie przesadzaj. Burmistrzowie nie startują w konkursie piękności. No chyba, że w krajach skandynawskich?
Joanna
Joanna 11.11.2020, 08:44
to jest paranoja- na temat prawa do aborcji wypowiadają się wszyscy,ale chore narodzone dziecko już nikogo nie interesuje.Wtedy wdowi grosz ma ratować drogie operacje w USA?
Jan
Jan 10.11.2020, 21:09
Brawo burmistrzu! Prawo wyboru, to można mieć na wybory i Ty je 2 razy wybrałeś. Kiedy chodzi o ludzkie życie, nawet nienarodzonych dzieci, to 3 razy Trybunały Konstytucyjne wypowiedziały się jednoznacznie - Konstytucja RP chroni ŻYCIE DZIECI! Panie Majewski, powiem krótko: Sursum corda! Sorry protestujący, ale t 23 lata temuaką mamy KONSTYTUCJĘ, zaproponowaną przez lewicę, za prezydenta Kwaśniewskiego, lidera ówczesnej lewicy.
jan
jan 10.11.2020, 20:37
PIEKŁO DZIECI ! Kto tak nienawidzi dzieci? Dlaczego mamy pieniędze na bzdury, a nie ma dzieci na leczeni dzieci? W każdym województwie można ratować dzieci chore, a tych których można uratować, to 95% umiera przed urodzeniem, od 2 do 8 miesiąca ciąży. Skoro i tak zdecydowana większość umiera przed urodzeniem, to po co je zabijać przez aborcję ?
Xyz
Xyz 10.11.2020, 23:23
Obumarły płód trzeba "wyciągnąć" z kobiety chirurgicznie. Im wiekszy, tym trudniejsza i bardziej skomplikowana operacja. Zwiększa się ryzyko śmierci kobiety. Zwiększa się także ryzyko niepłodności. Ogromną róznicą jest czy taki płod usunięty zostaje na początku ciąży, czy na jej końcu. Do tego dochodzi też kwestia zdrowia psychicznego kobiety.
abc
abc 11.11.2020, 22:00
Brawo! To, co piszesz, to świetne argumenty przeciwko aborcji.
Jan
Jan 10.11.2020, 20:26
Kościół nie posiada własnych służb specjalnych, nie może zakładać podsłuchów ani ukrytych kamer, więc nie może mieć sprawdzonych informacji, może tylko polegać na oświadczeniach takich czy innych osób - jedni mówią prawdę, inni kłamią, a jeszcze inni celowo intrygują przeciwko Kościołowi. To jest bardzo trudne do sprawdzenia. W tej sytuacji robienie tego typu zarzutów pod adresem Jana Pawła II jest po prostu podłe. Kilku podejrzanych pisało do Papieża i umiejętnie zaprzeczało doniesioniom medialnym. Niestety JP II im uwierzył (źródło o2.pl wp.pl.
Jan
Jan 10.11.2020, 18:55
Protestujacy nic nie rozumieją - DOBREM większym jest życie dziecka, a nie wybór. Wybór czego śmierci ? Prawa do zabijania ? Co to za wybór? Wybór ? Ale przecież on wyklucza, niszczy bezpowrotnie życie ludzkie. A ja podam kolejne rowiązanie - i Życie ludzkie i WYBÓR. My z żoną za każdym RAZEM WYBRALIŚMY - i Życie i akt WYBORU!
emeryt
emeryt 10.11.2020, 16:41
a może znajdzie się odważniak i zrobi artykuł o Panu Gulbinowiczu,którego papież ukarał najwyższą karą kościelną i panu Dziwiszu,który czeka na wyrok?? Wszystkie przestępstwa dotyczą pedofilii w kościele katolickim.
Może wypowie się fachowiec-co jest gorsze:pedofilia czy homoseksualizm?Co z tych dwóch jest chorobą a co wyborem?? To jest bardzo ciekawy temat.Może burmistrz ma jakieś przemyślenia? Wolałby być homo czy pedofilem???
3miasto
3miasto 09.11.2020, 16:09
Co za elokwentny erudyta.. Cyt.: "gdy rodzic ma dwójkę, trójkę dzieci", "zrozumy się trochę".. MASAKRA? Kto go uczył gramatyki? To jest burmistrz??? Współczuje Wam...
Judasz
Judasz 09.11.2020, 14:29
Rozumiem, że jak kilka lat temu pan M. zabierał dzieci na pikiety popierające walkę Radia M. z Torunia o "należne częstotliwości", to też było wykorzystywanie dzieci dla celów dorosłych?
JAN
JAN 10.11.2020, 18:58
NIe, to było wychowanie do życia w rodzinie i szacunku do życia. Bo cżłowiek jest najważniejszy, nie wybór mordowania, zabijania dziecka.
Plebanek
Plebanek 09.11.2020, 09:21
Nie życzę sobie takiego pouczająco-aroganckiego tonu. Te koślawe zdanie wykrzykiwane przez Pana Burmistrza jakby na zamówienie jego przełożonego, czyli proboszcza były.
cecha łącząca Majewskiego, Dargacza i Macha
cecha łącząca Majewskiego, Dargacza i Macha 08.11.2020, 13:23
Mam całkowicie odmienne poglądy niż Burmistrza Michał Majewski, ale cenie go za to, że jest szczery i mówi wprost co myśli i nie ukrywa swoich poglądów. Inni lokalni polityce swoje poglądy dostosowują w zależności od sytuacji, z którą osobą rozmawiają (np. Kościerscy działacze PO jak rozmawiają z młodą osobą to są postępowi i nowocześni a jak z starszą osobą to są chadekami i konserwatystami).

W szczerym wyrażaniu swoich poglądów i ich stałości znam tylko trzech lokalnych samorządowców dwóch z strony konserwatywnej Burmistrz Majewski i Przewodniczący Dargacz z strony liberalnej jeden Radny Aleksander Mach.
Reszta kościerskiej elity samorządowej to koniunkturaliści dostosowujący swoje poglądy i opinie do określonej sytuacji.

Tylko to trójka ma stałe poglądy.
" Niby wszystko ich różni, ale stałość w poglądach, przekonaniach i wyrażanie ich w każdej sytuacji stale nie koniunkturalnie to ich wspólna cecha"
Osiem gwiazd
Osiem gwiazd 08.11.2020, 13:32
Majewski szczery? Chyba nie wiesz co piszesz... Majewski powtarza to co usłyszał w TVPiS.
***** ***
***** *** 08.11.2020, 08:44
***** ***
Marność nad
Marność nad 08.11.2020, 00:34
Całe szczęcie że to chłopie...prosty chłopie ostatnia twoja kadencja...jesteś na tym samym poziomie co te średniowieczne dziady z PiS-u razem z tymi żałosnymi teoriami spiskowymi.
załamana
załamana 07.11.2020, 18:35
*...co tam jest napisane
Desperado
Desperado 07.11.2020, 15:57
Ludzie biorą przykład z polityków, dlatego wulgaryzmy i chamstwo.... Pierdzielenie o szopenie... Wojna owszem, bo to jest wojna. szyby w chojnickim sanepidzie już poleciały. Co do Kościołów i czarnoksiężników to po jakiego wacława układają się z politykami i zajmują się polityką ??? Sami się wystawili na gniew narodu... Kto krzyżem walczy, od krzyża ginie.
Gość
Gość 07.11.2020, 14:16
Bezpośrednio od osób które brały udział w tych manifestacja wiem że brały udział w jednym mieście następnie przyjeżdżały do drugiego. Atakują kościół i księży niemając wiedzy . Nap. Nie zabijaj jest prawem Bożym nie koscielnym ani Ojciec Święty biskup ksiądz czy ktokolwiek nie zmieni tego a jeżeli biorąc chipotetycznie by już zmienil. Prawo Boże i tak Słowo Boze jest nad. Każdy chrześcijanin jeżeli postępuje czy daje przyzwolenie albo jest biernym grzeszy i to ciężko. W myśl wiary rzymsko katolickiej życie jest od poczęcia aż do śmierci. Zachęcam do większej miłości a wszystko będzie zrozumiałe. Jeżeli człowiek ma fudament w życiu to z boku to wygląda na skaplikowane i trudne ale proszę mi wierzyć że dużo lżej się żyje. A gdy już się umiera. To nie ma strachu ani leku. Tylko uśmiech . Po przejściu na drugą stronę zobaczymy również dzieciaczki niechciane. Zapraszam dzisiaj i jutro na różaniec do granic. I nie obrażajmy siebie na wzajem. Czas ucieka, wieczność czeka. Nic nie jest tak pewne jak śmierć.
bystra
bystra 10.11.2020, 17:33
Pragnę zauważyć, że w naszym kraju żyją ludzie innej wiary RÓWNIEŻ. Bądź też niewierzący. Osoba powyżej jest najlepszym dowodem tego co próbują wpajać niektórzy księża, że wszyscy żyjący w Polsce są katolikami. Jest to bardzo krzywdzące wobec "nie-katolików", co przecież kłóci się z tym jak prawdziwy katolik powinien postępować prawda?
jo
jo 08.11.2020, 11:12
Nie słyszałam tu ataku na kościół lub księży. Co do obrony życia i praw bożych- zgadzam się. Ale tu nie nasze sumienie wychodzi na ulicę- tu wychodzi nasze oburzenie, rozczarowanie, złość. Nie ma znaczenia, w ilu miastach w ciągu dnia- młodzi chcą wykrzyczeć coś. To, że NIEKTÓRZY czynią to po chamsku- to minus tej akcji- organizatorzy- zajmijcie zdanie w tej kwestii.
Podgladaczka
Podgladaczka 07.11.2020, 10:56
Oczami goscia.
Od lat miasto bez widocznych zmian, brudne, zaniedbane. Brak gospodarza i pomyslu na pozyskanie i racjonalne wykorzystanie pieniedzy z Unii Europejskiej. Wstyd.
Mka
Mka 07.11.2020, 19:31
Miasto brudzą ludzie - niech każdy zacznie sprzątać koło swojego tyłka to będzie czysto. Najelwiecej brudzą Ci co protestują bo zostawiają po sobie śmieci, *** i bałagan zamiast.

Pozostałe