Stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo

  • 17.11.2020, 11:01
  • Mat.Nadesłane
Stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo
W poniedziałek kościerscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 214 pomiędzy miejscowościami Stawiska Stary Bukowiec. Pracujący na miejscu funkcjonariusze ustalali okoliczności zdarzenia. Samochód marki audi uderzył w drzewo. Kierujący z obrażeniami trafił do szpitala. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego wypadku drogowego.

W poniedziałek (16 listopada sierpnia br.) około godziny 21.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie, dotyczące wypadku drogowego na drodze wojewódzkiej nr 214 w pobliżu miejscowości Stary Bukowiec.

Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci. Mundurowi udzielili niezbędnej pomocy poszkodowanym, zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady i sporządzili dokumentację fotograficzną.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 20-letni kierujący samochodem marki audi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo.

Uczestniczący wypadku został poddany przez policjantów badaniu alko-testem, był trzeźwy. Kierujący z obrażeniami trafił do szpitala.

Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Mat.Nadesłane

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe