Kościerzyna.Nowy parking przy Dworcowej już gotowy

  • 18.11.2020, 15:40
  • Redakcja koscierzyna24.info
Kościerzyna.Nowy parking przy Dworcowej już gotowy miastokoscierzyna.pl
Zakończyły się prace budowlane na nowym parkingu przy ul.Dworcowej. Oznacza to ,że Kościerzyna wzbogaci się o dodatkowe 80 miejsc parkingowych.

Nowy parking powstał na terenie, sąsiadującym z rzeczką Bibrowa, który przez długi czas stanowił nieużytek ze względu na wysoki poziom wód gruntowych.

W ramach inwestycji powstała również ścieżka pieszo – rowerowa  z kostki betonowej.

Parking jest bezpłatny

Wartość zadania wyniosła 205.373,10 zł.

Redakcja koscierzyna24.info

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dobry zarządca
Dobry zarządca 19.11.2020, 20:11
Widać, że nowymi blokami na ul. Dworcowej zarządza dobry zarządca nieruchomości.
Jakby wszystkim wspólnotami w Kościerzynie zarządzał to wszędzie byłby takie parkingi.
Bardzo dobrze lobbuje na korzyść zarządzanych przez jego firmę nieruchomości.
Ja
Ja 21.11.2020, 16:03
A kto jest zarządcą nowego bloku na Dworcowej.
Iza
Iza 21.11.2020, 19:20
To chyba ktoś z Chojnic, tak słyszałam.
Ja
Ja 20.11.2020, 06:52
Ha Ha Ha Ha........................................Ha.
siux
siux 19.11.2020, 18:28
Już mi kaktus rośnie jak tam ustawi się 80 samochodów.
Obserwator
Obserwator 20.11.2020, 06:53
Z chęcią to zobaczę.
Keny Ketchuoki
Keny Ketchuoki 19.11.2020, 09:08
Następna gąbka ekologiczna zabetonowana - taka świadomość ekologiczna burmistrza !!! Tyle się trąbi o tym, żeby nie betonować i nie osuszać mokradeł. Kościerzyna i burmistrz tego miasta to jednak beton jest.
Jan
Jan 19.11.2020, 21:43
A co? Wolałbyś parkować na bagnach? Jesteś pewien?
Myśl
Myśl 20.11.2020, 12:17
W ogóle nie parkować. Nie promować motoryzacji indywidualej. Kupić rower lub chodzić pieszo. W pow. kościerskim na 1000 mieszkancow jest wiecej samochodów niz w Niemczech czy Francji. Zmienić mentalność - nie musisz podjeżdzać pod same drzwi. Parkingu nie musisz mieć pod drzwiami, szczególnie kosztem tak cennego ekosystemu jaki właśnie został zabetonowany. Twoja próżność kosztuja nas bardzo wiele - w tym przypadku suszę geologiczna jaką mamy w Polsce.
ja
ja 18.11.2020, 21:08
Brawo burmistrzu, bo brakowało parkingu. A kto nie chce korzystać, niech zostawi samochód pod lasem, przed miastem!
Zbynio
Zbynio 20.11.2020, 06:54
Jestem za.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 18.11.2020, 19:20
To chyba wyjątkowo własny pomysł Majewskiego, a nie jego poprzednika. Czego się nie robi żeby kolegę zadowolić.
Zbynio
Zbynio 21.11.2020, 23:17
A skąd wiesz.
kolo
kolo 18.11.2020, 17:34
"Dziękujemy" za wycięcie topól i parking pod oknami mieszkań. Było zielono i w miarę cicho, a jest ......jak widać na załączonym obrazku. Mieszkańcy - Dworcowa 8B.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 20.11.2020, 06:56
Dobry zarządca budynku.
kolo
kolo 20.11.2020, 09:02
A co do tego ma zarządca budynku? Mieszkańcy mają garaże pod budynkiem i dodatkowe na podjeździe oraz w głębi podwórza.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 20.11.2020, 10:22
Do kolo --Chodzi mi o wpis Dobrego zarządcy-patrz wyżej ,chyba gość nie wie co pisze .Dla mnie parking przed oknami to żadna atrakcja.
kolo
kolo 20.11.2020, 11:16
O.K.
Podpaliłem się :)

Pozostałe