Wyjątkowy Król - Zmień myślenie i zacznij żyć

  • 21.11.2020, 18:03
Wyjątkowy Król - Zmień myślenie i zacznij żyć
Wyjątkowy Król, Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

Ewangelia (Mt 25, 31-46)

Jezus powiedział do swoich uczniów: «Gdy Syn Człowieczy przyjdzie w swej chwale, a z Nim wszyscy aniołowie, wtedy zasiądzie na swoim tronie pełnym chwały. I zgromadzą się przed Nim wszystkie narody, a On oddzieli jednych ludzi od drugich, jak pasterz oddziela owce od kozłów. Owce postawi po prawej, a kozły po swojej lewej stronie. Wtedy odezwie się Król do tych po prawej stronie: „Pójdźcie, błogosławieni u Ojca mojego, weźcie w posiadanie królestwo, przygotowane dla was od założenia świata! Bo byłem głodny, a daliście Mi jeść; byłem spragniony, a daliście Mi pić; byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie; byłem nagi, a przyodzialiście Mnie; byłem chory, a odwiedziliście Mnie; byłem w więzieniu, a przyszliście do Mnie”. Wówczas zapytają sprawiedliwi: „Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym i nakarmiliśmy Ciebie? Albo spragnionym i daliśmy Ci pić? Kiedy widzieliśmy Cię przybyszem i przyjęliśmy Cię, lub nagim i przyodzialiśmy Cię? Kiedy widzieliśmy Cię chorym lub w więzieniu i przyszliśmy do Ciebie?” A Król im odpowie: „Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnie uczyniliście”. Wtedy odezwie się i do tych po lewej stronie: „Idźcie precz ode Mnie, przeklęci, w ogień wieczny, przygotowany diabłu i jego aniołom! Bo byłem głodny, a nie daliście Mi jeść; byłem spragniony, a nie daliście Mi pić; byłem przybyszem, a nie przyjęliście Mnie; byłem nagi, a nie przyodzialiście Mnie; byłem chory i w więzieniu, a nie odwiedziliście Mnie”. Wówczas zapytają i ci: „Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym albo spragnionym, albo przybyszem, albo nagim, kiedy chorym albo w więzieniu, a nie usłużyliśmy Tobie?” Wtedy odpowie im: „Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, czego nie uczyniliście jednemu z tych najmniejszych, tego i Mnie nie uczyniliście”. I pójdą ci na wieczną karę, sprawiedliwi zaś do życia wiecznego».

 

html_html

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Drajwer
Drajwer 21.11.2020, 20:43
O Genek !!
Janek
Janek 21.11.2020, 18:54
Wyłączono komentowanie pod tą szopką, to powiem Wam coś - monstrancja, to symbol pradawnego bóstwa słońca (poganizm) i nie ma nic wspólnego z Jezusem (postacią najpewniej fikcyjną) oraz jego niby"nauczaniem". https://www.koscierzyna24.info/wiadomosci/4456,transmisja-mszy-z-kosciola-swtrojcy-w-koscierzynie. Wszyscy wiemy jak wygląda monstrancja, ale polska wikipedia chyba nie i najpewniej celowo to przekłamuje. Wystarczy się upewnić: google-monstrancja-obrazki.
Janek
Janek 21.11.2020, 19:11
Katolicyzm, to religia (mitologia) sporządzona specjalnie dla podrasy gojów według "braci" starszych i cwańszych. CovID nic Wam nie mówi? Znakowanie bydła, czyli przymusowe szczepionki z najpewniej nano-chipem i to na całym Świecie? To po to jest ta farsa zwana korona ściemą?
rozum
rozum 22.11.2020, 12:23
Kolejne przygłupie komentarze typa, który próbuje mieszać w głowach.
Janek kto ci płaci za te fake newsy i ten hejt?
Czy jesteś narzędziem konfederacji?
Czy zdajesz sobie sprawę że jako idoktrynant i podburzacz lokujesz się jako "pożyteczny idiota" Jaseniewa?
Janek
Janek 23.11.2020, 22:30
Do "rozum", jak się systemowe popychadło odniesie do tego arcy rzetelnego materiału, który polecam wszystkim myślącym: https://www.youtube.com/watch?… . Znów bezmyślnie skrytykujesz bez żadnych argumentów i podpiszesz się nowym nick'iem udając głupa?
do nibyJanka
do nibyJanka 24.11.2020, 13:16
Zionie intelektualnym ubóstwem i gwałtem na logice antysystemowego popychadła.
zzz
zzz 21.11.2020, 23:10
Co Ty za głupoty piszesz.
Janek
Janek 21.11.2020, 23:22
Zaznajom się z tematem proszę. Życzyłbym sobie, że to tylko bzdury i bardzo się mylę. Nic jednak na to nie wskazuje...
zzz
zzz 21.11.2020, 23:24
OK

Pozostałe