Sesja Rady Miasta pod palmami

  • 26.11.2020, 11:02 (aktualizacja 26.11.2020, 12:32)
  • Redakcja koscierzyna24.info
Sesja Rady Miasta pod palmami
W dniu 25 listopada odbyła się XXX Sesja Rady Miasta. Radni po raz pierwszy obradowali zdalnie. Niestety, to nie program sesji był wczoraj najważniejszy. Uwagę większości radnych zwróciło małe okienko, na którym w pewnym momencie widać było radnego Aleksandra Macha, a za nim kobietę w stroju kąpielowym wchodzącą do basenu.

Wczorajsza sesja była pod każdym względem, wydarzeniem wyjątkowym. Czas pandemii i obawy radnych o swoje zdrowie wymusił na przewodniczącej organizację obrad w trybie zdalnym.

W związku z tym, udział na sesji nie wymagał od radnych osobistego stawienia się na sali obrad. Tak naprawdę w sesji można było uczestniczyć będąc nawet na Hawajach. Warunkiem był tylko dostęp do internetu.

 

Z takiego rozwiązania skorzystał radny Aleksander Mach, który będąc aktualnie na urlopie wziął udział w zdalnych obradach. Prawdopodobnie zazdrosną uwagę radnych biorących udział w sesji zwrócił  nie sam radny, ale jego otoczenie w którym można było zauważyć basen, palmy i gorące słońce. 

 

Ale nie to wzbudziło tyle kontrowersji co fakt, że w pewnym momencie w kadrze pojawiła się kobieta wchodząca do basenu.

 

Tego było już za wiele.

 

W komentarzach, które pojawiły się po sesji na jednym z portali, radnemu zarzucono nieodpowiedzialne zachowanie, brak poszanowania dla urzędu, to że w trakcie pandemii pojechał na wczasy narażając swoje zdrowie a także  wiele innych.

 

Nasza redakcja z zazdrością oglądała wczorajsze obrady i wygrzewającego się w trakcie nich radnego Aleksandra Macha.

Życzymy ciepłego urlopu !

 

 

Redakcja koscierzyna24.info

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (41)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

turysta
turysta 30.11.2020, 11:55
Jak byłem pierwszy raz na wczasach za granicom to też się wszystkim chwaliłem...
Rada
Rada 30.11.2020, 11:43
Dzisiaj sesja nadzwyczajna Rady Miasta. Będzie się działo.
Mach Gazeciarz KoKo Jumbo
Mach Gazeciarz KoKo Jumbo 30.11.2020, 08:23
No jak nie wiele trzeba żeby karma powróciła. Pamiętam jak ówczesny burmistrz pojechał na wakacje to żona pana Macha zrobiła na rynku "Lazurowe Wybrzeże" a teraz proszę... Kto sieje wiatr ten zbiera burzę!
A może tak transmisja na żywo z Norwegii? Przecież Karinka dietę radnej pobiera a też opalała się na Rynku...
Janek
Janek 29.11.2020, 16:49
Debilizm i sukinsyństwo !... https://www.youtube.com/watch?…
Janek
Janek 29.11.2020, 16:33
Polscy naukowcy mówią nie przymusowym szczepieniom! : https://www.youtube.com/watch?…
https://www.youtube.com/watch?…
Klientka
Klientka 28.11.2020, 15:23
W biedronce mówili , że Majewski zawarł porozumienie z panią redaktor żeby mu dała spokój, ale to chyba nieprawda.
My
My 28.11.2020, 16:03
Ale przynudzasz.
Michał
Michał 28.11.2020, 19:05
A jednak czytasz. Zmień stronę.
Ciekawa
Ciekawa 28.11.2020, 15:39
Nie rozumiem.
Ja
Ja 27.11.2020, 19:56
Mamy demokrację, każdy odpowiada za swoje czyny.
Do Ciekawej
Do Ciekawej 27.11.2020, 11:20
Jak nie wiadomo o co chodzi, to pewno o kasę.
Klient
Klient 27.11.2020, 13:40
A w Kauflandzie mówili, że Prezes nie chciał przymykać oka.
Ciekawa
Ciekawa 27.11.2020, 13:50
Nie rozumiem.
poinformowany
poinformowany 27.11.2020, 12:38
W lidlu mówili, że prezes KTBS nie chciał się podzielić.
Ciekawa
Ciekawa 27.11.2020, 13:28
Byłam w lidlu nic takiego nie słyszałam .
AGA
AGA 27.11.2020, 10:05
A dlaczego na radzie MIASTA nie widać szwagierki, pani MŁDZIANWSKIJ. też jest na wakcajch?
.
. 27.11.2020, 09:58
Co za dzban.
Ciekawa
Ciekawa 27.11.2020, 08:56
Z interpelacji wynika że nadal "nie wiadomo o co chodzi" z tym zwolnieniem prezesa KTBS. Ktoś wie?
poinformowany
poinformowany 27.11.2020, 13:25
Ciekawość ,to pierwszy stopień do piekła. A tak poza tym to tylko winny się tłumaczy.
SzuliGra
SzuliGra 26.11.2020, 23:35
Albo jest facet na urlopie albo w pracy! To takie prostackie i typowo polskie! Ten ***k mysli, ze inni mu pewno zazdroszcza, ze pojechal na jakis tani urlopek i szpanuje! No tak ale jak ktos ukonczyl swoja edukacje na katechizmie to tak juz ma! Tak, tak, nie pandemia ale epidemia glupoty wystepuje tylko w kraju nad Wisla!
Pamiętniki z wakacji
Pamiętniki z wakacji 26.11.2020, 23:31
Czyżby kościerska wersja "Pamiętników z wakacji"? :):) Z tą różnicą, że tam był paradokument, tu samo życie :) "Mięsny jeż, mięsny jeż, ty go zjesz, ty go zjesz". Tylko że w niektórych przypadkach, to śmiech przez łzy...
zzz
zzz 26.11.2020, 22:21
ciekawe z kim był
Wyborca
Wyborca 26.11.2020, 21:29
A ja przysłuchiwałem się interpelacjom radnych.
belfer
belfer 26.11.2020, 21:18
A dziecko pana radnego spełnia obowiązek szkolny? Przecież było widoczne na jdnym ujciu. mam nadzieję, że nikogo nie zaraziliście lu nie zostaniecie zarażeni. Co za nieodpowiedzialność. Przecież to może zagrażać innym ludziom, nieprawdaż?
PPP
PPP 26.11.2020, 21:03
Czy po powrocie z takiego urlopu do Polski idzie się na kwarantannę
kolo
kolo 27.11.2020, 10:20
Jaki urlop w ciepłych krajach. Przecież On jest na basenie w Szymbarku. Na dachu tego niby hotelu (pewnie hologram) wyraźnie widać "dom do góry nogami".:)))
PODR
PODR 26.11.2020, 20:37
PANIE MACH odrobina TAKTU. Oczywiscie urlop nalezy sie kazdemu.
jan
jan 26.11.2020, 20:34
Co za brak kultury! Po prostu g..... .
Janek
Janek 26.11.2020, 20:02
A coście myśleli, nie dla psa kiełbasa. Zawsze będziecie głosować albo na jednych albo drugich a wszyscy jak jeden mają was właśnie "tam" i "kręcąc lody" śmieją się wam w twarz.

Pozostałe