Gminny Turniej BRD w Nowej Karczmie

  • 01.04.2016, 12:50 (aktualizacja 05.04.2016, 11:19)
  • KPP w Kościerzynie
Gminny Turniej BRD w Nowej Karczmie
30 marca w szkole w Nowej Karczmie odbył się gminny finał Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Jak co roku, konkurs ten cieszył się dużym zainteresowaniem. W tym roku do rywalizacji o pierwsze miejsce w zawodach stanęło 7 reprezentacji. Zawodnicy pokonywali na rowerach sprawnościowy tor przeszkód i rozwiązywali testy z wiedzy o zasadach ruchu drogowego.

Już po raz kolejny policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, przy udziale dyrekcji oraz nauczycieli Zespołu Szkół w Nowej Karczmie, zorganizowali dla klas ze szkoły podstawowej i gimnazjalnej Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W międzyszkolnych eliminacjach rywalizowały ze sobą wszystkie szkoły z gminy Nowa Karczma. Drużyny zmierzyły się w dwóch konkurencjach. Trzeba było rozwiązać test ze znajomości przepisów ruchu drogowego. Drugim zadaniem była umiejętna i prawidłowa jazda rowerem po torze przeszkód. O zwycięstwie decydowała suma punktów uzyskana przez szkoły w poszczególnych dyscyplinach.

W Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego pierwsze miejsce zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej w Lubaniu oraz gimnazjum też z Lubania. Wszyscy uczestnicy miejskich eliminacji turnieju otrzymali dyplomy,puchary, a także nagrody rzeczowe.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju!

KPP w Kościerzynie

Zdjęcia (5)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Masz ty rozum panie Plutowski
Masz ty rozum panie Plutowski 01.04.2016, 13:33
Na jaką wiadomość nie klikiniesz to Plutowski wyskakuje ze swoimi pogrzebami. Czy on zwariował. Życie ma też inne potrzeby niż tylko umierania. Oj gazeciarzu

Pozostałe