Uwaga! Nadchodzi „Bestia ze wschodu”

  • 15.01.2021, 13:31 (aktualizacja 15.01.2021, 14:37)
  • Redakcja koscierzyna24.info
Uwaga! Nadchodzi „Bestia ze wschodu”
Przez kilka najbliższych dni będziemy musieli zmierzyć się z prawdziwą zimą – taką, którą pamiętają zapewne najstarsi nasi czytelnicy. Już w piątek mieszkańcy Kaszub będą mieli powody do narzekań ponieważ zrobi się chłodniej i będzie sypał śnieg. W niedzielę natomiast bardzo zmarzniemy.

Zima umacnia się, o czym przekonamy już w nadchodzący weekend.

Jeśli sobotę chcielibyście wykorzystać na odpoczynek na świeżym powietrzu, może być z tym problem, ponieważ na ten dzień zapowiadane są intensywne opady śniegu.

Nadchodzi "Bestia ze wschodu"

W nocy z soboty na niedzielę opady będą ustępować, pojawią się rozpogodzenia, a wraz z nimi będzie narastał mróz. Oznacza to, że na Kaszubach pojawi się osławiona „Bestia ze wschodu”. Najniższe wartości na termometrach zobaczymy jednak dopiero w poniedziałkowy poranek. O godzinie 7.00 rano temperatura spadnie do -23 stopni. I to będzie moment przełomowy. W kolejnych dniach, a dokładniej od wtorkowego poranka termometry powinny wskazywać już 0 stopni Celsjusza.

 

W nadchodzących dniach warto ubierać  się na cebulkę – nie zapominajmy o ciepłych czapkach, szalikach, puchowych kurtkach i rękawiczkach.

 

Redakcja koscierzyna24.info

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zenek
Zenek 16.01.2021, 11:30
Heheheee... Bestia ze wschodu :P :D Jeden dzień -23... 30 lat temu to była norma...

Pozostałe