Wpadł z dużą ilością narkotyków

  • 18.01.2021, 12:21
  • Mat.nadesłane
Wpadł z dużą ilością narkotyków
Kryminalni z zespołu narkotykowego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, w ramach prowadzonych działań, zatrzymali 26-latka podejrzanego o posiadanie środków odurzających. W mieszkaniu mężczyzny policjanci zabezpieczyli amfetaminę, marihuanę, tabletki ecstasy. W sobotę sprawca decyzją sądu trafił na trzy miesiące do aresztu. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

W czwartek (14 stycznia br.) ok. godz. 18.00 policjanci z Kościerzyny, zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej, uzyskali informację, że w jednym z mieszkań na terenie powiatu 26-latek przechowuje narkotyki. Wiedza kryminalnych się potwierdziła.

W trakcie przeszukania mieszkania zabezpieczono narkotyki – amfetaminę (ponad 100 gramów), marihuanę (ok. 80 gramów),40 tabletek ecstasy. 26-letni mieszkaniec powiatu został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zabezpieczone środki odurzające zostały przekazane do dalszych badań.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego mężczyźnie przedstawiono zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. W sobotę sprawca decyzją sądu trafił na trzy miesiące do aresztu.

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

Mat.nadesłane

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

?
? 20.01.2021, 13:43
Wiadomo kto to był?

Pozostałe