Sukces uczniów kościerskiej szkoły nr 2

  • 20.01.2021, 17:06 (aktualizacja 20.01.2021, 17:14)
  • Redakcja koscierzyna24.info
Sukces uczniów kościerskiej szkoły nr 2
Uczniowie klasy II b Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Kościerzynie zajęli II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „STWÓRZ KOMIKS Z SUPERBOHATERAMI – polskimi warzywami i owocami”.

Konkurs trwał od października do grudnia 2020 roku i przeznaczony był przedszkoli, szkół podstawowych i placówek edukacyjnych z terenu całej Polski.

Był to konkurs w którym wzięliśmy udział dzięki mamie mojego ucznia. Konkurs polegał na wspólnej pracy przy tworzeniu komiksu o ciekawych przygodach warzyw i owoców, które zachęcały do zdrowego odżywiania się - mówi wychowawczyni Joanna Kamer

W konkursie wzięła udział cała klasa, czyli 24 uczniów.

Ostatecznie wybraliśmy sobie temat, który był ciekawy, ale też promował nasz region czyli Kaszuby. Klasę podzieliłam na grupy i każdej zadałam zadanie wykonanie ilustracji do danej treści komiksu. Konkurs odbywał się nad jeziorem Gałęźnym w Kościerzynie. W naszym komiksie w sposób humorystyczny pokazaliśmy walczące o pierwsze miejsce w konkursie warzywa i owoce - dodaje

Dzięki ciężkiej, lecz skoordynowanej pracy (co w dobie pandemii i zajęć online było nie lada wyzwaniem) klasie II b pod przewodnictwem wychowawczyni Joanny Kamer udało się zająć zaszczytne 2 miejsce i tym samym zdobyć cenne nagrody. Każdy z uczniów otrzyma zegarek smartwatch marki Garret.

Dzieciom gratulujemy wygranej !

 

Redakcja koscierzyna24.info

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe