Powiat Kościerski. Tanie działki w Cisewiu

  • 22.02.2021, 09:55
  • admin 24
Powiat Kościerski. Tanie działki w Cisewiu pixabay.com
Na początku lutego br. Zarząd Powiatu Kościerskiego ogłosił I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działek. Nieruchomości te położone są we wsi Cisewie na terenie turystycznej Gminy Karsin.

Ogłoszenie dotyczy sprzedaży pięciu działek. Wszystkie stanowią własność Powiatu Kościerskiego. Nieruchomości położone są we wsi Cisewie, obręb ewidencyjny Bąk w Gminie Karsin, na obrzeżach strefy zwartej zabudowy miejscowości. W otoczeniu znajdują się m.in. zabudowa siedliskowo – mieszkaniowa wsi, niezabudowane grunty o przeznaczeniu budowlanym i tereny rolne. Działki posiadają dogodny dojazd z ulicy o nawierzchni asfaltowej w centrum wsi, poprzez fragment drogi o nawierzchni gruntowej ulepszonej. Odległość od centrum wsi to ok. 150 m, od Karsina – ok. 1,5 km,
natomiast od Kościerzyny – ok. 38 km.

- Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla fragmentu wsi Cisewie, nieruchomości te oznaczone są jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej. Otoczenie działek jest nieuciążliwe i z pewnością są one atrakcyjne dla wszystkich ceniących sobie ciszę i spokój. Dlatego też zachęcam do przystąpienia do przetargu na zakup tych nieruchomości – powiedziała Alicja Żurawska, starosta kościerski.

Warto dodać, że w otoczeniu działki występuje dostęp do sieci energetycznej, wodociągowej i kanalizacyjnej. Cena wywoławcza działek kształtuje się od 30 313,00 zł do 49 109,00 zł.

Szczegółowe informacje dotyczące przetargu można uzyskać w siedzibie Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Kościerzynie
przy ul. 3 Maja 6 pod numerem telefonu 58 694 05 68 oraz za pośrednictwem poczty e-mail: [email protected]

 

Wszelkie szczegóły dotyczące przetargu dostępne są w Ogłoszeniu Zarządu Powiatu Kościerskiego z dnia 02.02.2021 r, w sprawie przeprowadzenia I przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości: Bąk, obr. 11 Kościerzyna, dostępnym na stronie głównej Starostwa Powiatowego w Kościerzynie oraz stronie BIP Starostwa w zakładkach „Ogłoszenia” oraz „Przetargi”. 

admin 24

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe