Jest się czego bać ! Rozmowa z Michałem Majewskim.

  • 05.03.2021, 15:26 (aktualizacja 05.03.2021, 16:04)
Jest się czego bać ! Rozmowa z Michałem Majewskim.
Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z burmistrzem Kościerzyny Michałem Majewskim, który na własnej skórze doświadczył czym jest COVID-19. W rozmowie nasz gość opowiada o swoim pobycie na oddziale zakaźnym oraz całym przebiegu zakażenia. Zdradza także na co powinniśmy uważać oraz jakich objawów nie lekceważyć. Zapraszamy do oglądania.

1

 

 

html_html

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Świadek
Świadek 09.03.2021, 21:16
Byłem świadkiem takiej niemieckiej rozmowy.
pytanie
pytanie 08.03.2021, 10:24
Czy burmistrz Michał Majewski, podobnie jak Daniel Obajtek, prowadzi działalność gospodarczą w czasie pełnienia funkcji??? Rozmawia z kontrahentami (po niemiecku) i kierowcami, umawia kursy, podejmuje decyzje... To wszystko dzieje się w Urzędzie Miasta w godzinach pracy. Czy to nie jest łamanie ustawy??
... Ale do czasu
... Ale do czasu 08.03.2021, 12:35
Z pisu jest więc może, wszystko może...
mieszkaniec
mieszkaniec 07.03.2021, 22:02
Cieszę się z burmistrz wyzdrowiał, ale dziwi mnie "cud", że nie zachorował podczas kampanii prezydenckiej, a był tam z własnymi dziećmi
Kolezanka
Kolezanka 07.03.2021, 19:15
Michał mówisz strasznie nieskładnie. Byłeś na izolacji a nie na kwarantannie
dyzurny
dyzurny 07.03.2021, 15:12
nie mył się
Jan Trepczyk
Jan Trepczyk 06.03.2021, 13:04
Nie wiem, co on tam powiedział, bo nie mam czasu na oglądanie. Wolę czytać, co zabiera mniej czasu. Jednak z pewnością nie dbał o siebie, skoro zachorował i mogę się założyć, że nie stosował suplementów, co dla każdego człowieka który skończył 40 lat jest niezbędne. Oczywiście niezbędne temu, kto chce zachować zdrowie.
jan
jan 05.03.2021, 21:32
Bzdura!
obserwator